stonington grey sıcak mı soğuk mu

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Gracie Mante
Puan: 4.5/5(22 oy)

Stonington Grey bir soğuk gri fırtınalı mavi-mor alt tonlu. Bu, parlak, canlı bir gri değil, beyaz süslemeler ve hatta siyah vurgularla iyi bir kontrast sunan bir gri olduğu anlamına gelir.

Stonington grisi sıcak bir renk midir?

Stonington Gray, 55.51'deki Revere'den biraz daha yüksek olan 59.75'lik bir LRV'ye sahiptir. Revere Pewter, sıcak gri veya gri bir boya rengidir. . Stonington, soğuk gri bir boya rengidir. Belirli aydınlatmalarda, Revere Pewter alt tonunda yeşil ipuçları gösterebilirken, SG ile mavinin alt tonlarını görebilirsiniz.

Stonington GRİ ile hangi renk iyi gider?

Stonington Gray gerçekten iyi gidiyor diğer sessiz, soğuk renkler . Örneğin, Stonington Gray burada Horizon - grimsi kirli beyaz, Boothbay Gray - belirgin mavi/yeşil alt tonlara sahip bir gri ve Amherst Gray - daha koyu gri bir boya rengi ile gösterilmektedir.Gri Baykuş, Stonington grisinden daha mı açık?

Gray Owl'un LRV'si vs Stonington Gray

65 yaşında, Gri Baykuş şüphesiz daha açık bir renktir ve iyi ışığı odanıza geri yansıtır. LRV kesin bir sanat değil, ama şunu söyleyebilirim Gri Baykuş, Stonington Gray'den yaklaşık bir ton daha hafiftir. . ... Karanlık bir odanız varsa, Gri Baykuş'un daha hafif yaklaşımını tercih edebilirsiniz.

Gri Baykuş sıcak mı soğuk mu?

gri baykuş hem soğuk hem de sıcak olabilir nasıl vurgulandığına bağlı olarak. Maviler, morlar ve griler varsa, daha havalı görünebilir. Oda kırmızı, sarı veya kahverengi ile döşenmişse, renk daha sıcak görünebilir.

Boya Renk İncelemesi: Benjamin Moore Stonington Grey HC-170

42 ilgili soru bulundu

Gri Baykuş neyle gider?

Renkleri Koordinasyon

Nötr bir ton olduğu için Gray Owl, çok çeşitli renklerle iyi uyum sağlar. Dünyevi bir his için Çay (2091-10) ile eşleştirin ve dumanlı kül (986), Benjamin Moore'dan. Çay kırmızımsı bir kahverengidir, Dumanlı Kül ise gri alt tonlu bir kahverengidir. Gri Baykuş bu renklere sahip odalarda daha yeşil olacaktır.

GRİ baykuşun hangi alt tonları vardır?

Gri Baykuş Hangi Alt Tonlara Sahiptir? gri baykuş var yumuşak yeşil alt ton bu da belirli ışıkta mavi görünebilir. Yeşil, onu diğer bazı 'cool' grilerden daha sıcak yapsa da, duvarınızda yine de soğuk, nötr bir gri gibi görünecektir.

Gray Owl, Edgecomb Gray ile uyumlu mu?

Daha sıcak olan Edgecomb Grey'i mükemmel şekilde tamamlar . ... Çamur odamızda duvarlar Gri Baykuş'tur ancak ankastreler ve beadboard duvar işlemi nedeniyle odanın çoğunluğu Basit Beyazdır.

Gri Baykuş'tan daha açık renk hangisidir?

Wickham Gri Gri Baykuş'tan sadece biraz daha hafiftir ve aşırı soğuk olarak okunmasa da biraz mavi ve yeşil alt tonları vardır. Aşağıda, daha da fazla B.M. görebilirsiniz.


Stonington Gray'in yanına hangi beyaz gider?

Stonington'ın yumuşak, sıcak beyazlarla ortak olduğunu gördüm. Sadece Beyaz ve Bulut Beyazı , ancak, daha beyaz da yapabilirsiniz, örneğin… Bu beyazlar GERÇEK beyazlardan bazılarıdır ve Stonington Gri duvarlarla temiz, daha canlı bir kontrast gösterir.

Stonington grey'in daha hafif bir versiyonu nedir?

Glidden'ın The Master Palette'inden, Stonington Gray ile benzer niteliklere sahip olan ve sadece daha açık olan bir renk var. Onun N.B.C. Beyaz 1010 30GY 76 /017. Home Depot'tan alabilirsiniz.

Edgecomb Gray'in alt tonları nelerdir?

Onun alt tonları nelerdir? Edgecomb Grey, minimal alt tonlara sahip EN NÖTR taupe boya renklerinden biridir. Pek çok grej yeşil bir alt ton alırken, tauplar mor veya pembeyi tercih etme eğilimindedir. Edgecomb Gray, bir çok (çok) hafif pembe alt ton .

Hangi Behr boyası Benjamin Moore Stonington grisine benzer?

martı gri by Behr (N360-1) Alt tonlar: canlı gri Soğuk tonlu . Gray Owl'u (kahverengi alt tonları) olduğu gibi sevsem de, Stonington Gray (mavi/mor alt tonlar) bu alanda hayal ettiğim şey için biraz fazla karanlıktı. Behr 720D-4 Ashwood Maçı* SATIN AL. Benjamin Moore Stonington Gri # HC-170.


Stonington GRİ boyayı kim yapar?

Stonington Gri HC-170 | Benjamin Moore .

Boothbay Gray ne renk?

Benjamin Moore Boothbay Gray

Kullan gri alt tonlu mavimsi yeşil gölge çarpıcı bir görünüm yaratmak için sıcak beyazlar ve dokulu iç mekanlarla birlikte.

Wickham grey'in alt tonu nedir?

alt tonlar: Mavi-yeşil .

Gri Baykuş çok mu hafif?

Gri Baykuş, onu bu kadar güvenilir bir renk yapan sıcak/soğuk alt tonların doğru dengesine sahiptir. Ancak, hepsiyle hafif sıcak griler , bir mekanda ne kadar doğal ışık olursa, renk o kadar soğuk olur. Şahsen, Gri Baykuş'un biraz doğal ışık veya çok az doğal ışık olan alanlarda en iyi şekilde çalıştığını düşünüyorum.


Gri Baykuş bir grej mi?

Benjamin Moore Gri Baykuş OC-52

Taze ve parlak, bu nihai grej boya . Pek çok dekoratörün favori rengi ve bunun iyi bir nedeni var. ... Çok, çok sıcak bir gri – yani hala soğuk bir ton ama maviden çok sarı var, diye açıklıyor Emily Henderson.

Gri Baykuş Ege deniz mavisi ile gider mi?

İlk ve en önemli, Gri Baykuş tüm renklerle güzel bir şekilde eşleşir onun renk şeridinde. Gri Baykuş için mükemmel beyazı istiyorsanız, White Wisp ile gidin. ... Ardından, bana yeşilden biraz daha mavi görünen Regent Green tarafından parlak ama sessiz bir mavi, (Benjamin Moore'un 2021 Yılın Rengi olan) Ege Deniz Mavisi vurgulanıyor.

Edgecomb Grey ile hangi gri gider?

Edgecomb Grey vs.

Revere Pewter Edgecomb Grey ile gerçekten iyi eşleşen net bir gri renk. Revere Pewter gerçek bir gridir ve kırmızıların yanı sıra mavi tonlarla da iyi çalışma eğilimindedir. Önceki oturma odamda Revere Pewter. Revere Pewter, Edgecomb Gray'den biraz daha koyu olsa da, çok karanlık değil.

Edgecomb Grey sıcak bir gri mi?

Edgecomb Gri bir sıcak tonlu gri bej (gri). Bununla birlikte, ne kadar sıcak veya soğuk göründüğü, odanızdaki aydınlatmaya bağlı olacaktır.


Edgecomb Gray'in daha koyu versiyonu nedir?

55 LRV ile, saygıdeğer kalaylı ayrıca Edgecomb Gray'den biraz daha koyu bir gölgedir. Ek olarak, Edgecomb Grey neredeyse kremsi bir görünüm alabilirken Revere Pewter olmayacaktır.

Gri boya 2019'un modası mı geçiyor?

7. Gri duvarlar. ... Nötr renklerin evinizde her zaman yeri olacak ama 2019 için gri düşüşte. Sonraki: Diyorlar ki bu asla modası geçmeyecek , ama biraz sıkıcı.

Klasik gri sıcak bir gri midir?

Klasik Gri bir sıcak tonlu gri renk mor ve bazen de yumuşak bir pembeyi tercih eden harika alt tonları sayesinde.

Gri baykuş Revere Pewter ile gider mi?

Gri Baykuş, Wickham Gray'i mavi yaparken, Revere Pewter'ın ne kadar kahverengi göründüğünü görün . Daha derin ve daha sıcak bir gri renk istiyorsanız, Revere Pewter ile gidin (burada Benjamin Moore Revere Pewter'ın tam incelemesine bakın.)