Stego iyi gemi mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dr. Herta Runolfsdottir DDS
Puan: 4.5/5(70 oy)

ile güçlüydü savaş için iyi sağlık havuzu , ancak acıklı hızıyla diğer dinozorlar onu geride bıraktı. ... Çok sayıda yeni savaş ve savunma potansiyelinin yanı sıra genel kullanıma da sahip. Stego'nun birincil saldırısı kabaca aynıdır - hedefi kuyruğuyla vurarak hasar verir.

Hangisi daha iyi trike veya Stego ark?

Oldukça benzer görünüyorlar, ancak steggo'nun evcilleştirilmesi çok daha uzun sürüyor. 20. seviye bir Stego 90 dakika sürer ve 20. seviye bir Trike 45 dakika sürer.

Stegos meyveler için iyi mi?

Stegosaurus. İpuçları ve Stratejiler

Stego yavaş bir saldırıya sahiptir, ancak geniş bir vuruş aralığına sahiptir ve bu nedenle aynı anda çok sayıda çilek hasat eder . Aynı zamanda iyi bir taşıma kapasitesine sahiptir.Stegos ıslatmak için iyi mi?

için son derece iyi pvp'de mermi ıslatma ... Maksimum baskıya sahip 10 stegodan oluşan bir manga oluşturun ve kuleler sorun değil | Stegosaurus İpuçları | Dododeks.

Stego plakaları ne işe yarar?

Keskinleştirilmiş plaka, siz iyi hasar vermeye odaklanırken yavaşlayabilen ve/veya tank yapabilen müttefiklerle birlikte parlar. Stego'nun alternatif saldırısı olabilir kazığa oturan yaratıklar kabaca bir parasaur boyutuna kadar, saldırı hasarına bağlı olarak hasar verir.

TÜM YENİ STEGO YETENEKLERİ VE TLC DAĞILIM KILAVUZU YENİ STEGO ÇOK OP! || Ark STEGO TLC!!

44 ilgili soru bulundu

Ark'taki en iyi meyve toplayıcı hangisidir?

Ark'taki En İyi Berry Toplayıcıları: Survival Evolved

 • Brontosaurus. Brontosaurus, tüm dinozorlar arasında en yüksek meyve toplama yeteneğine sahiptir. ...
 • Stegosaurus. Bir Stegosaurus'un sırtında üç farklı tipte plaka bulunur: ağır plaka, sertleştirilmiş plaka ve keskinleştirilmiş plaka. ...
 • Ankilozorlar. ...
 • Triceratops. ...
 • Parazor.

Kaplumbağalar iyi sırılsıklam gemiler mi?

Kaplumbağaların vücudunda %80'lik bir hasar azalması vardır, ancak kafasına tam, kuyruğuna yarısı kadar hasar verilir. Kek yoluyla iyileşemezler veya yalnızca oyuncu taretlerini ıslatamazlar. Onların rolü tamamen basılmamış kurbanlık çöp emiciler ... Eğer.

İyi Stego istatistikleri nelerdir?

6.5k ila 7k amaçlamak istediğiniz şeydir. 7k'nın üzerindeki herhangi bir şey güzel bir bonus. 6.5k 45 puandır.

Pachyrhinosaurus Ark için iyi olan nedir?

Pachyrhinosaurus, aşağıdakiler gibi birçok durumda kullanılabilir: evcilleştirme, avlanma ve tehlikeli bölgeleri geçme vahşi yaratıkları öfkelendirme veya kendini ve sahibini saklama yetenekleri nedeniyle.

Tek Stegos ark ne yer?

evcilleştirme

 • Bağışıklık Torporu. Hayır.
 • Ehlileştirme Yöntemi. Nakavt.
 • Tercih edilen Kibble. Düzenli Köfte.
 • Tercih edilen Kibble. Kibble (Sarco Yumurtası)
 • Tercih Edilen Yemek. Mahsuller.
 • Tercih Edilen Yemek. Taze Buğday.
 • Teçhizat. Stego Eyer (Seviye 26)
 • Eşsiz Görünümler. Stegosaurus Biyonik Kostümü. Stego Kemik Kostümü.

Tek trikes daha mı iyi?

Bu yüzden, X-Trikes'ın iyi bir hasar azaltma özelliği olduğu için, hangi trike'ın ıslanma için daha iyi olduğunu merak ediyordum, ancak Tek Trike'lar gerçekten yüksek seviyede ve daha fazla HP'ye sahip olma şansı daha yüksek .

Ark'ta bir stegosaurus eyeri nasıl yapılır?

Stego Eyer yapmak için, Deri, Elyaf ve Ahşabı birleştirin . Stego Sele 26. seviyede açılır ve 15 Engram Puanı gerektirir.

Bir Stego'nun kaç Narc oku var?

Uçurumların yakınında bir Stego ile uğraşmayın! Düşmüş bir Stegosaurus'u evcilleştirmek, seviyesine bağlı olarak nispeten kaynak yoğun olabilir. 1. seviyede bir evcilleştirme yaklaşık 47 dakika sürecektir; 158 böğürtlene ihtiyacınız olacak ve 44 Narcoberry Tamamlanması için.

Bir yırtıcı kuşun kaç Narc oku vardır?

Raptors lvl 1 – 30 için yaklaşık ihtiyacınız olacak 20 – 30 Narkotik veya Narco Berries'dekinin en az 3 katı. 30. seviyenin üzerinde ve yaklaşık 10 narkotik daha ekleyebilirsiniz, ancak muhtemelen en az 50 tane getirmelisiniz.

Carbonemys iyi ıslatıcılar mı?

Mükemmel ıslatıcılar, mermilerden kuyruğuna %50 azalma sağlar ve Mermilerden kabuğuna %80 azalma . Onlara binerseniz, kuleler tam üstünüzde olmadıkça sizin yerinize Carbonemy'leri vurmaya devam edecek.

Reapers kuleleri yok edebilir mi?

Olabildiğince baskınlarda çok yardımcı olur tank özellikle kulelere karşı hücumdan etkilenmezse bir ton vurur.

Bola Alpha Raptors yapabilir misin?

Normal Raptorların aksine, bolas tarafından hareketsiz değil , bu nedenle düşük seviyeli oyuncuların genellikle bu yaratıklardan kaçmak/öldürmek için güvendiği strateji Alfalara karşı işe yaramaz.

Bola Therizinosaurus yapabilir misin?

Bunları evcilleştirirken onları bola edemez , bu yüzden yapmayı sevdiğim şey büyük ayı tuzakları yapmak. İstediğim birini bulduğumda, aggro yapmayacakları, ancak yine de görünür ve inecekleri bir noktaya uçuyorum.

Bola Ark'ta ne yapıyor?

Bola küçük veya orta boy yaratıkları hareketsiz hale getirmek için kullanılan ilkel bir silah . Fırlatılabilir ve bir hedefe çarptığında ayaklarını veya vücudunu sarar ve onları dolaştırır. Bola, insanları 25 saniye ve vahşi dinoları 30 saniye boyunca yerinde sabitler.