Star trek dönekleri nerede izlenir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bay Andre Ledner
Puan: 4.1/5(17 oy)

2013 yılında başarılı bir şekilde kitle fonlaması yapılan uzun metrajlı film, hayranlarının beğenisine sunuldu. Youtube .

Star Trek Renegades 2. Bölüm var mı?

dönekler: REQUIEM, 2. Kısım 28 AĞUSTOS'a kadar YouTube'da! 2016 yılının Haziran ayında, STAR TREK: RENEGADES, The Requiem'in bir saatlik ilk bölümünün çekimlerinin ikinci gününde, yapım ekibi nahoş ve potansiyel olarak feci bir sürprizle karşılaştı.

Star Trek Renegades'in devamı var mı?

bu devam filmi to Star Trek: Renegades, Tim Russ tarafından yönetilecek ve Walter Koenig'in Chekov rolündeki son performanslarında iki parçalı bir yapım olacak.Star Trek'in devamını nasıl izleyebilirim?

Uzay Yolu: Devam Ediyor

 1. YILDIZ. Ücretsiz denemenizi şimdi başlatın.
 2. ŞİMDİ FOX. FOX NOW'da her zamankinden daha fazla içerik izleyin.
 3. CBS. Yeni CBS uygulamasıyla en sevdiğiniz CBS şovlarının en son bölümlerini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz, hayır…
 4. QVC ve HSN. QVC ve HSN akış hizmeti, alışveriş yapmayı seven herkes içindir - bildiğiniz markalar ve yeni…

Star Trek bölümlerini nereden izleyebilirim?

ABD'de Star Trek Filmleri nasıl yayınlanır

 • Star Trek: The Motion Picture — AMC+* ...
 • Star Trek: Generations — Paramount+ ...
 • Uzay Yolu (2009) — N/A. ...
 • Star Trek: The Motion Picture — Virgin TV Go, Apple TV*, Google Play*, Amazon* ...
 • Star Trek: Generations — Google Play*, Amazon*, Apple TV*

Star Trek: Renegades (Bölüm 1)

22 ilgili soru bulundu

Star Trek Devam Ediyor DVD'de mevcut mu?

Mutlu Noeller, sevgili STC hayranları! Binlerceniz yıllardır dizimizin DVD ve Blu-ray'de olup olmayacağını soruyorsunuz. Dizimizin dört cildinin (11 bölümün tümü) iso dosyaları artık web sitemizde ÜCRETSİZ olarak indirilebilir! ...

Star Trek horizon gerçek bir film mi?

Ufuk hayran filmi ve son derece kısıtlı bir bütçeyle üretildi ve gerçek bir Star Trek hayranının mutlaka görmesi gereken bir film. ... Kadro - hepsi açıkça Star Trek hayranları - tutkusunu ekrandan aktardı. Bu filmde Atılgan'ın ve klasik karakter kadrosunun çoğunu görmeyeceksiniz.

Ominara Uzay Yolu kimdir?

Ominara'nın başlık karakteri tarafından oynanacak Nichelle Nichols , genç meslektaşı rolüyle Genç ve Huzursuz'daki çalışmaları ile tanınan Loren Lott'a gidiyor. Star Trek oyuncusu Walter Koenig, Profesör Steiner'ı canlandırırken, Steiner'ın genç benliğini televizyon oyuncusu Johnny Jay Lee canlandırıyor.

Kaçaklara ne oldu?

Bir cinayetlerden bir yıl sonra , Anarşistler ve karşıt süper kahramanlar grubu olan Dönekler arasında bir savaş meydana gelir. Her iki taraftan da çoğu ölür, ancak Dönekler bir tür zaferle sonuçlanır. ... O ve isyancı ekibi, son şamandıraları yanlarından geçtiğinde beş orijinal Dönek'i öldürmeyi umuyor.


Star Trek'ten ne kadar sonra yeni nesil geliyor?

Bu, ilk iki sezonun The Next Generation olaylarından yaklaşık 110 yıl önce geçtiği anlamına gelir ve Enterprise olaylarından yaklaşık 100 yıl sonra . İşte tam döküm: Star Trek: Enterprise (2151-2161)

Star Trek Renegades'i nasıl izlerim?

2013 yılında başarılı bir şekilde kitle fonlaması yapılan uzun metrajlı film, hayranlarının beğenisine sunuldu. Youtube .

Star Wars hayran filmleri yasal mı?

Diğer fantazi serilerinin film yapımcısı hayranları, onlara sahip olan şirketlerle karmaşık ilişkilere sahiptir ve Star Wars hayran filmleri yasal bir ipte yürüyor . Disney, açıkça işaretlenmelerini, kitle fonlaması yoluyla para toplamamalarını, telif hakkıyla korunan medyayı çıkarmamalarını ve bilet satışlarından veya çevrimiçi reklamlardan kâr etmemelerini ister.

Axanar'a neden dava açıldı?

Axanar Productions bir açıklama yayınladı:

Bu sabah prodüksiyon şirketimiz Axanar Productions ve benim kişisel olarak CBS Studios, Inc. ve Paramount Pictures Corporation tarafından dava edildiğimize dair haberlerle karşılaştım. Star Trek'in telif hakkı ihlali için .


Netflix'te Star Trek var mı?

Tüm zamanların en cesur ve en tartışmalı Star Trek serisi, 20 yıl önce 26 Eylül 2001'de piyasaya çıktı. 2011'den beri, dizinin dört sezonu da Netflix'te yayınlanıyor , ancak The Original Series ve Voyager ile birlikte, Starfleet'in ilk seferleri 30 Eylül 2021'de Netflix'ten ayrılacak.

Star Trek Amazon Prime'da mı?

Star Trek 1. Sezonu İzle | İlk Video.

Kaç tane Star Trek TV şovu var?

Dokuz televizyon dizisi ve bir kısa biçimli yardımcı seri, Star Trek serisinin büyük kısmını oluşturur: Orijinal Seriler, The Animated Series, The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager, Enterprise, Discovery, Short Treks, Picard, Lower Deck ve Prodigy. Strange New gibi birden fazla gelecek dizi ile ...

Star Trek filmlerinin kronolojik sıralaması nasıldır?

Star Trek Orijinal Dizi Filmleri Sırasıyla

 • Uzay Yolu: Sinema Filmi (1979)
 • Uzay Yolu II: Han'ın Gazabı (1982)
 • Star Trek III: Spock Arama (1984)
 • Uzay Yolu IV: Eve Yolculuk (1986)
 • Star Trek V: Son Sınır (1989)
 • Star Trek VI: Keşfedilmemiş Ülke (1991)


Bugün Stardate nedir?

Bugün Yıldız tarihi 75288 , Yeni Nesil Yıldız Tarihi sistemini kullanarak (yani, Yeni Nesil ve yan ürünleri hala üretimde olsaydı, bu haftanın bölümünün Yıldız Tarihi olurdu). Diğer çağdaş tarihleri ​​Yeni Nesil Yıldız Tarihi biçiminde ifade etmek için aşağıdaki hesaplayıcıyı kullanın.

Renegades'in 4. kitabı çıkacak mı?

Şu anda Renegades'e daha fazla yazmak gibi bir planım yok. Evren. Bu dedi - asla asla deme! Keşfedilecek kesinlikle daha çok hikaye var (Supernova'nın sonsözünde açıkça belirtildiği gibi…) ve diğer büyük fikirlerimden bazılarını aklımdan çıkardıktan sonra gelecekte Gatlon City'ye dönmeyi çok isterim.

Nova'nın ailesinden Kaçakları kim öldürdü?

Nova'nın Ailesine Gerçekten Ne Oldu? Nova, ailesini altı yaşında kaybetti. Anarşist bir çetenin üyesi onu vurdu. baba, anne ve bebek kız kardeş dairelerindeydi ve Döneklerin gelip onları kurtarmasını bekliyordu.