Sprint fazlalık yapar mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Enrico Lakin
Puan: 4.6/5(46 oy)

Aylık veri payınıza ulaştığınızda, size 2G hızlarında sınırsız veri sağlıyoruz, böylece bir daha asla aşımlar hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak. Sprint ağı *. ... Gerektiğinde 15/1 GB karşılığında daha fazla yüksek hızlı veri eklemeniz yeterlidir.

Sprint 2021 hotspot limitimi aşarsam ne olur?

Akıllı telefon veya tablet kullanıyor olsanız da, tahsis edilen veri planınızı aştığınızı fark ederseniz, verileri hala düşük hızda kullanabilirsiniz . Ancak, herhangi bir aşım için ücretlendirilmezsiniz! Faturalandırma döngünüz yeniden başladığında, yüksek hızlı verileriniz geri yüklenecektir.

Mobil veri limitimi aşarsam ne olur?

Cep telefonunuzdaki veri ödeneğinizi aşarsanız, otomatik olarak daha fazla veri alabilir ve bunun için ücretlendirilebilirsiniz . ... Ev internetiniz için veri hakkınızı aşarsanız, internet hızınız yavaşlar.Sprint'in aktarım verileri var mı?

Devir verileri - Her iki plan da devir verileriyle birlikte gelir - her ay kullanılmayan veriler bir sonraki aya devredilir , plan veri sınırına (10GB veya 50GB) kadar. ... Sprint'in mevcut ağ yönetimi eşiği 23 GB/ay'dır.

Sprint aslında sınırsız mı?

Sprint sırasında sınırsız plan sadece bu kadar, sınırsız, çok fazla kullanırsanız hızınızı azaltabileceğini söylüyor. Bu, hücresel sağlayıcılar arasında standarttır. Ancak standart olmayan şey, Sprint'in kısmadan önce size tam 50 GB veri vermesidir.

Sebep Sprint, T-Mobile ile Birleşti. | Sprint Nasıl Başarısız Oldu | Yeni T-Mobile

17 ilgili soru bulundu

Birleşmeden sonra Sprint planlarına ne olur?

Sprint, T-Mobile tarafından emilecek ve sonunda Sprint müşterileri T-Mobile ağına geçiş yapacak. ... Şimdilik hem T-Mobile hem de Sprint müşterileri faturalarını geçmişte olduğu gibi ödemeye devam edecek. Sprint, kablosuz kapsama alanı ve veri hızlarında anında fayda görmelidir.

Sprint'in faturamı düşürmesini nasıl sağlayabilirim?

Sprint faturanızı düşürme adımları

 1. En son ifadenizi alın ve biraz araştırma yapın.
 2. Sprint ile çevrimiçi arayın veya sohbet edin.
 3. PIN'inizi sağlayarak hesabınıza erişin.
 4. Planınızdaki kullanmadığınız özellikleri kaldırın.
 5. Faturanız için daha düşük bir oran için pazarlık yapın.
 6. Tek seferlik kredi talep edin.
 7. Bir referans numarası alın.

Sprint aşırı veri için ücret alıyor mu?

Planınız hakkında daha fazla bilgi edinme

Yüksek hızlı verileriniz kullanıldığında şunları yapabilirsiniz: ücretsiz olarak sınırsız temel , veya. Fatura döngünüzün geri kalanında size yardımcı olması için daha fazla yüksek hızlı veri satın alın. Gerektiğinde 15/1 GB karşılığında daha fazla yüksek hızlı veri eklemeniz yeterlidir.

Sprint verileri ne zaman sıfırlanır?

Yeni faturalandırma döngüsünün gece yarısında saat dilimine bağlı olarak kullanım sıfırlanır.


Sprint'in etkin nokta aşımı ne kadar?

Kullanımın yüzde 100'ünde operatör, kullanıcılara ağdaki etkin nokta kullanımını askıya alma veya fazla kullanım ücretini ödeme seçeneği sunar. megabayt başına 0,05 ABD doları aylık veri ödeneğini aşmaya devam etmek.

Veri limitinizi aşarsanız ne kadara mal olur?

Çoğu ISS genellikle sizden ücret alır Yaktığınız her 50 GB için 10 ABD doları veri sınırınızı aşıyor. Sınırsız veri seçeneğinin olduğu çoğu durumda, size ayda 35 ila 40 ABD doları ek ücrete mal olur, bu nedenle, ortalama olarak 50 ABD Doları veya daha fazla fazlalık ücreti ödüyorsanız, bunun yerine önceden ödeme yapmayı düşünmenin zamanı gelmiştir.

EE veri sınırınızı aşarsanız ne olur?

Veri ödeneğimi hiç aşabilir miyim? Hayır, veri ödeneğinizi aşamazsınız. Biz' Yüzde 80 kullandığınızda size mesaj atacak ve bittiğinde tekrar - hiçbir gizli masraf yoktur. Verilerinizi tüketirseniz, sizi görmek için her zaman daha fazlasını satın alabilirsiniz.

Verilerinizi düz konuşmada gözden geçirirseniz ne olur?

Düz Konuşmanın veri kullanımıyla ilgili yayınlanmış yeni bir politikası var sınırsız verinin reklamını yaptıktan sonra, çok fazla kullananları kapattıktan sonra . ... Size her ay 2,5 GB yüksek hızlı veri verecekler. 2,5 GB'den sonra, 1990'lardaki yavaş çevirmeli bağlantı gibi bir şeye boğulacaksınız! Ve sonra 4 GB'de bir sert kapak olacak.


Sınırsız veri, sınırsız etkin nokta sprint anlamına mı geliyor?

Sprint Sınırsız Temel: Siz potansiyel yavaşlamalardan arındırılmış sınırsız veri elde edin Bir ayda 50 GB kullanımı geçene kadar. Dahil edilen etkin nokta özelliği, yalnızca 500 MB kullanıma ulaşana kadar tam hızlı LTE verilerine izin verir. ... Dahil edilen etkin nokta özelliği, 15 GB kullanıma ulaşana kadar tam hızlı LTE verisine izin verir.

Sınırsız 2G verisi ne anlama geliyor?

Basitçe söylemek gerekirse, sahip olmayı seçerseniz fazlalık veri planınız için koruma AÇIK, plandaki yüksek hızlı LTE veri miktarını kullandıktan sonra, fatura döngünüzün geri kalanı boyunca sınırsız 2G hızlarına ücretsiz olarak erişmeye devam edeceksiniz. 2G hızları yaklaşık 64 Kbps'dir.

## 873283 ne işe yarar?

Bir PRL olmadan, cihaz dolaşım yapamayabilir, yani ana alan dışında hizmet alamayabilir. ... Sprint için ##873283# (Android'de ##72786# kodunu veya iOS'ta ##25327# kodunu tamamen kullanmak da mümkündür) servis programlamasını temizle ve PRL'nin güncellenmesini içeren OTA aktivasyonunu yeniden yapın).

Sprint verilerimi nasıl sıfırlarım?

Android Telefonlar için Ağ Sıfırlama

 1. WiFi'ye bağlanın (varsa)
 2. Tuş takımına veya telefon uygulamasına gidin.
 3. Çevir: ##72786# (##SCRTN#)
 4. Sıfırlamayı onaylayın.
 5. Aygıtın yeniden başlatılmasına ve etkinleştirme sürecinden geçmesine izin verin Not: Bazı eski aygıtlar bir MSL kodu gerektirebilir.


tmobile sınırsız veri kaç GB?

Bir hat için 70 dolardan başlayan operatörün sınırsız planındaki T-Mobile müşterileri, 30 GB Potansiyel olarak daha yavaş hızlarla karşılaşmadan önce, daha önce 28 GB'den ayda veri.

Hotspot'um neden yavaş sprint?

Sprint internet bağlantısının yavaşlama olasılığı her zaman vardır. Nedeni birkaç faktör olabilir, doğal afet, elektrik kesintisi ve doğal olarak zayıf ağ kapsamı .

Sprint'ten ayrılmanın maliyeti nedir?

Erken fesih ücreti orantılıdır, yani daha fazla zaman geçtikçe ücreti feshetmek için daha az ödersiniz. Sprint'in ücreti hesaplama şekli, ücretlendirmesidir. Sözleşmenizde kalan her ay için ayda 20 ABD doları Maksimum ücret 350$ ve cihaz başına minimum 100$.

Sprint benim iznim olmadan planımı değiştirebilir mi?

Müşteri hizmetlerini arayın . Planınızı kimin ve hangi gün değiştirdiğini belirleyebilirler. Yetki verilmediyse, eski planınıza oldukça basit bir şekilde değiştirilmelidir.