Spock'ın çocuğu var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Cindy Nicolas Doktora
Puan: 4.2/5(60 oy)

Bu mu? 5.000 yıl önce Sarpeidon'da Spock'ın zaman yolculuğu sayesinde dünyaya gelen ve gezegende güçlü bir lider haline gelen Spock ve Zarabeth'in oğlu. Zar'ın çocuğuyla birlikte doğum sırasında ölen ilk karısı Araen.

Spock kiminle evlendi?

Ancak 2267'de T'Pring, Stonn ve Vulkan , Spock üzerinden ve Vulcan ABD'ye döndü. Kurumsal evli değil. Sonunda Teğmen Jean-Luc Picard'ın katıldığı bir törenle evlendi.

Spock ve Zarabeth'in çocukları var mıydı?

Erken dönem. Bu mu? Spock ve Zarabeth'in oğlu, MÖ 2762'de Sarpeidon'da doğdu. Sadece bir çeyrek Vulkan olmasına rağmen, Zar belirgin bir şekilde Vulkanoid görünüşteydi ve gri gözleri vardı. Ayrıca, önsezi de dahil olmak üzere artan zihinsel ve telepatik yeteneklere sahipti.Spock neden kız kardeşinden bahsetmiyor?

Açıkçası, Spock Discovery'den önce Michael hakkında hiç konuşmadı çünkü karakter gösteri yayınlanmadan önce yoktu .

Spock'ın oğlu kim?

Spock'ın oğlu Jadzia Dax ile evlendi. Şaşırtıcı yeni bir Star Trek canon parçası değil, sadece bu Adam Nimoy Rahmetli Leonard Ninoy'un oğlu, Deep Space Nine oyuncusu Terry Farrell ile evlendi.

Jacob Kogan Genç Spock olarak

42 ilgili soru bulundu

Terry Farrell bugün ne yapıyor?

Becker'dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra Terry Farrell, ailesine konsantre olmak için oyunculuk işinden emekli oldu. Evlendi ve oğlunu büyütmek için Hershey, Pennsylvania'ya yerleşti.

Spock'ın üvey kız kardeşi var mıydı?

Tabii ki, Michael Burnham 2017'de Star Trek: Discovery 1. sezonda Spock'ın evlatlık kız kardeşi olarak tanıtıldı, bu yüzden Leonard Nimoy 2015'te ölümünden önce Spock'u somutlaştırdığında yoktu.

Spock Michael'ı affeder mi?

Aralarındaki gerçek iyileşme anı 2. Sezon 10. Bölüm The Red Angel'da gelir. Spock, arkadaşı Airiam'ı kaybetmenin öfkesini dışa vuran Michael'a geminin spor salonunda yaklaşır. Değişim, Spock'ın beklenmedik bir şekilde kabul etmesiyle sonuçlanır. Michael'ın kendisine yaptığı muamele için özür dilemesi Bir çocuk olarak.

Star Trek: Discovery'deki kadın başrol neden Michael'ı aradı?

Başrol kadınlarını tipik olarak erkek olarak anılacak isimlerle adlandırmak onun imzası.' İsmin 'havalı ve farklı' olduğunu hissetti ve kendisi bunu açıkladı, '[Ben] Chicago Sun-Times için yazan kadın köşe yazarı Michael Sneed'i ve The Bangles'ın basçısı Michael Steele'i düşünüyordum.' O ...

Spock ve Saavik'in çocuğu var mıydı?

T'Val (ayna), Spock ve Saavik'in kızı.

Star Trek'te Spock'ı kim oynuyor?

Birçok Star Trek hayranı için, Leonard Nimoy tek Spock'tur. Nimoy, karaktere hayat veren ilk oyuncu oldu. Spock'ı TOS'un 80 bölümünde, Star Trek: The Animated Series'in 22 bölümünde, Star Trek: The Next Generation'ın iki bölümünde ve sekiz Star Trek filminde canlandırdı.

Spock otistik mi?

Spock'ın karakteri daha iyi anlaşıldıkça, tekrar tekrar otistik özellikler günü 'kurtarırken' ona iyi hizmet edin. Birçoğu otistik özellikleri katı düşünme, kelimenin tam anlamıyla yorumlama, patavatsızlık, uygunsuzluk ve amaçsız sosyal etkileşimi küçümseme olarak olumsuz bir şekilde algılar.

Spock neden Bay Saavik diyor?

Ensign ve teğmen rütbesine sahip subaylar, 'bay' olarak anılır. Bu nedenle, rütbeleri Teğmen Komutan olduğunda bazen Data veya Geordi'ye 'komutan' derler. Sice Worf, TNG'nin çoğunda bir Teğmendir, kendisine 'bay' olarak hitap edilir.

Kirk ve Spock aşık mı?

Star Trek: The Original Series yazarı David Gerrold, bazen K/S eğik çizgisinden de bahsetti. 1985'te Gerrold şu yorumu yaptı: Son zamanlarda söylediğim gerçeklerden biri de şuydu: Kirk ve Spock sevgili değiller ... erkek arkadaş bile değiller. Onlar sadece iyi arkadaşlar.

Michael ve Spock'a ne oldu?

Spock'ın insan duygularıyla daha fazla temas halinde olduğu zamanlarda, çocukken yakın bir ilişkileri vardı. Her şey ne zaman sona erdi Michael evden kaçmaya çalıştı , yeni ailesini Vulkan kan temizleyicilerinden korumayı umuyor. ... Bu olay onun Vulkan mantığına olan saplantısını hızlandırarak insani yönünü bastırmasına neden oldu.

Star Trek: Discovery'de Spock'a ne oldu?

Discovery'de Amiral Vance, Vulkanlar ve Romulanlar'ın yeniden birleşmesinin [Spock'un] ölümünden yüzyıllar sonra . Ancak bu, varsayılan bir ölümdür. Vance'in bildiği kadarıyla, Spock 2387'de Romulan süpernovasını durdurmak için kırmızı maddeyi kullanmak üzere deney gemisi Denizanası'na pilotluk yapmaya çalışırken öldü.

Michael bir Vulkan mı?

Onunla beyin yıkamak zordu, (Michael) için Spock için olduğundan daha zordu, çünkü o yarı Vulkan , diyor. Bir insan olarak, bu iki türün içimde savaştığını görebilirsiniz.

Spock, Kirk'ten daha mı yaşlı?

6 Spock Kirk'ten Çok Daha Yaşlandı

Spock, Kirk'le tanıştığında ister 30 yaşında, ister 100'e yakın olsun, tüm Vulkan ortalamalarına göre, kendi ölümünden önce hala onlarca yıl vardı.

Spock'ın gerçek adı ne?

Spock (tam adı S'chn T'gai Spock ) 23. ve 24. yüzyıllarda Federasyona hizmet etmiş ünlü bir yarı Vulkan/yarı İnsan Yıldız Filosu subayıydı. Spock'ın tam adı TOS romanında ortaya çıktı: İsmail. TOS bölümünde: 'Cennetin Bu Tarafı', Spock tam adının İnsanlar için telaffuz edilemediğini söyledi.

Terry neden Deep Space Nine'dan ayrıldı?

Terry Farrell bir molaya ihtiyacı olduğunu söyledi

Rick Berman ile ilgili sorunların yanı sıra, Terry Farrell şunları söyledi: kaotik programını yönetmekte zorlanıyordu. Uzay Yolu: DS9. Farrell'a göre, sözleşmesi sona erdiğinde gösteriyi bırakmayı seçmesinin ana nedenlerinden biri buydu.