sorcha sarah için irlandalı mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Leann Schmeler MD
Puan: 4.6/5(62 oy)

SORCHA, tamlayan idem (aynı), Sorcha, (Sarah, Sally); 'açık' veya 'parlak' anlamına gelen eski bir İrlanda adı; hala kullanımda, ama şimdi her zaman Anglicized Sarah veya Sally. Latince - Sorcha.

İrlandaca Sarah nasıl dersiniz?

İrlandaca Sarah Sorcha .

Siobhan ismi nasıl telaffuz edilir?

Adın Sio kısmını yumuşak bir ih sesiyle Shi olarak telaffuz edin. İsmin bhan kısmını vawn olarak telaffuz edin. Vawn, çimen ile kafiyeli olacak şekilde telaffuz edilmelidir ya da gitti. Siobhan'ı şu şekilde telaffuz etmek için adın her iki hecesini birleştirin. dişi vawn .Sorcha ve Saoirse aynı isim mi?

'Saoirse' olarak adlandırılanların kısaltmaları ve takma adları arasında 'Sersh', 'Search', 'Seer', 'Seerie' ve 'Sairsh' bulunur. ... 'Saoirse' ile benzer bir isim 'Sorça' 'Surk-ha' olarak telaffuz edilir ve 'parlaklık' anlamına gelir.

Caoimhe nasıl telaffuz edilir?

caoimhe İrlanda'da oldukça yaygın bir kadınsı isim olan Caoimhe telaffuz edilir kee-va ve sevgili veya asil anlamına gelen İrlanda caomh'undan gelir. Eril adı Caoimhín (telaffuz edilen kee-veen) ile aynı kökten gelir.

Saoirse Ronan Stephen'a İrlanda Aksanını Öğretmeye Çalışıyor

15 ilgili soru bulundu

Claragh, İrlandaca ne anlama geliyor?

Claragh (İrlanda kökenli yer adı, Clarach anlamı 'Seviye Yeri' .) İrlanda'nın Cavan İlçesi, Tullyhunco'nun baronluğu olan Kildallan'ın sivil cemaatinde bir kasaba bölgesidir.

Saoirse Kennedy nasıl telaffuz edilir?

Kennedy ailesinin Cape Cod'daki evinde aşırı dozda uyuşturucudan ölen 22 yaşındaki Boston College öğrencisi, Courtney Kennedy Hill ve İrlandalı Paul Hill'in tek kızıydı. telaffuz sar-sha , Saoirse, ana İrlanda dilinde özgürlük ve özgürlük anlamına gelir.

İrlandalılar nasıl Saoirse derler?

Saoirse telaffuz edilir Sur-sha. İsminin insanlar için yarattığı zorluğun farkında olan oyuncu, bu sorunu yaşayanlara da sempati duyuyor.

En nadir İrlandalı kız ismi nedir?

En sıra dışı 10 İrlandalı kız ismi

 • Doreen.
 • Ailhve. ...
 • Teneke. ...
 • Sesler. ...
 • Sheelin. ...
 • Careen. ...
 • Liadan. 'Gri bayan' anlamına gelen bu isim 'Lee-uh-din' olarak telaffuz edilir. ...
 • Sadb/Sadhbh. Geç ortaçağ İrlanda'sında, bu sıra dışı kız ismi, bir zamanlar ülkedeki en popüler ikinci isim unvanını taşıyordu. ...


Nessa, İrlandaca ne anlama geliyor?

Nessa. Kökeni/Kullanımı İrlandaca Telaffuz Anlamı NES Yumuşak veya nazik değil .

İrlandaca Aoife nasıl dersiniz?

Aoife olarak telaffuz edilir 'Ee-fa' Bu, bireysel sesli harf seslerinin kaybolması nedeniyle insanları şaşırtma eğilimindedir.

Nguyen İngilizce'de nasıl okunur?

Güney Vietnamlılar bazı seslerini kesme eğilimindedir, bu yüzden Nguyen şöyle bir şey olarak telaffuz edilirdi. Kazan ya da Wen . Kuzey Vietnamlılar, N'Win veya Nuh'Win gibi bir telaffuz vererek, hepsini tek hecede yapabildiğiniz en iyi şekilde yapar.

Saoirse adı ne kadar nadir?

Bebek isimleri web sitesi Nameberry.com, 2018'deki popüler isimlerle ilgili tahminlerin bir raporunda, ABD'de Saoirse kullanımının 2015'ten 2016'ya neredeyse ikiye katlandığını ve bu rakamın 2015'e ulaştığını buldu. En iyi 1000 isim listesinde 983. sırada .


Siobhan'ın kısaltması nedir?

küçücük. Siobhan karşılık gelen bir küçültme biçimine sahiptir, Sinéad (Fransız Jeannette'den sonra).

Sian nasıl telaffuz edilir

Telaffuz: Siân gibi hecele, şöyle telaffuz et Sh - ar - n . Gal kökenli - İngilizce karşılığı Jane'dir. 'Si', gemide olduğu gibi 'sh' olarak telaffuz edilir, bağırır ve döker.

Siobhan Haughey nasıl telaffuz edilir?

Siobhan Bernadette Haughey (/ ʃəˈvoqːn ˈɔːhi/ shə-VAWN HAW-hee ; Çince: 何詩蓓; 31 Ekim 1997 doğumlu), Hong Kong'lu rekabetçi bir yüzücü.

İyi bir İrlandalı takma ad nedir?

En İyi 10 İrlandalı Takma Ad

 1. Micks. Birçok İrlandalı soyadı Mc veya Mac ile başladığından, bu takma ad İrlandalılara atıfta bulunmanın bir (aşağılayıcı) yolu haline geldi.
 2. Paddy'nin. Aziz'e atıfta bulunarak. ...
 3. Bridget'ler. ...
 4. Kedi yalamak. ...
 5. Bataklık atlayıcı/Çim kesici. ...
 6. Fumblin' Dublin. ...
 7. McNugget'lar. ...
 8. Mükerrer.


Bir kız için İrlandalı nedir?

İrlandalı kız bir kız .

En iyi 10 İrlandalı kız ismi nelerdir?

Bunlar İrlanda'daki en popüler kız bebek isimleri.

 • Sofya.
 • Molly.
 • Saoirse.
 • Sadi.
 • Evie.
 • Kate.
 • Aoife.
 • Freya.