Sonia sunger bebeğini doğurdu mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Giovani Ortiz
Puan: 4.1/5(73 oy)

2020 yılının Mayıs ayında , Sonia ve kocası Chris, oğulları Hugo'yu dünyaya kabul ettiler. Ailesinin ikinci bebekle genişlediğini paylaşmaktan mutluluk duyuyor; kızı Sohana Eylül 2021'de geldi. Sonia, hayatının aşkıyla bir aile kurmanın en büyük mutluluğu olduğunu söylüyor.

Küresel haberlerde Sonia Deol'a ne oldu?

O Vancouver'daki özel hayatını sürdürmek için yerleşik kariyerini BBC'de bıraktı , Kanada. Şu anda Global BC'de Haber Sunucusu.

Global News'den Sonia hamile mi?

Sonia, Victoria, B.C.'de doğup büyüdü ve özünde bir batı sahili kızı. ... Mayıs 2020'de Sonia ve kocası Chris, oğulları Hugo'yu dünyaya kabul etti. Ailesinin ikinci bebekle genişlediğini paylaşmaktan mutluluk duyuyor; kızı Sohana Eylül 2021'de geldi.Yvonne Schalle kimdir?

meteorolog . Meteorolog Yvonne Schalle hafta sonları Global News Hour 6'da, Global News 11'de ve BC1'de size hava durumu tahminlerinizi getiriyor. ... Toronto da dahil olmak üzere ülkenin her yerindeki hava durumunu CityNews ve The Weather Network'te bildirdi.

Paul Haysom nerede?

Paul Haysom için bir haber spikeri Küresel Haberler Sabah M.Ö. . Paul, Calgary'den BC'ye geliyor ve burada Global News'i 11 haber yayınında demirliyor.

Kötü Saarow Chris ve Sonia

23 ilgili soru bulundu

Sonia beeksma hala evli mi?

Bugün itibariyle, Beeksma evli ve 2011 doğumlu bir kızı Mariah var.

Sonia beeksma adını neden değiştirdi?

Beeksma'ydı evlendikten sonra aldığı isim . Artık evli değil, doğum adını geri getiriyor: Mangat. ... Öğretmen adınızı kendi yorumuyla seslenecek ve korkudan donup kalacak, birçok çocuk onunla birlikte gidecek. Mangat'ta da durum buydu.

Sabahınızın yeni hava durumu bayanı kim?

Kelsey McEwen (@kelseymcewen) • Instagram fotoğrafları ve videoları.

Sabahınızdaki Sonya kim?

Sonia Beeksma Vancouver'da CTV Morning Live için bir trafik spikeri ve segment muhabiri . Ödüllü yayıncı CTV Vancouver'a 2016 yılında katıldı, ancak kariyeri Columbia Academy'de Broadcasting and Performing Arts programını ve BCIT'de gazetecilik programını tamamladıktan sonra 2009'da başladı.


Neetu Garcha kimdir?

Muhabir/Çapa. Kendi yayın hikayelerini çekmeye ve düzenlemeye yabancı olmayan Neetu, Metro Vancouver merkezli bir multimedya gazetecisi . Neetu, televizyon, radyo veya çevrimiçi haber yapmadığı zamanlarda, Global BC'de hafta sonları 6'da Global Haber Saati'ni yayınlayan haber masasındadır.

Global BC Morning News'den kim ayrılıyor?

Trafik çapası Kaitlyn Herbst, bugün Global News Morning'den son kez ayrıldı. İşte Kaitlyn ile en sevdiğimiz canlı yayın anlarından bazılarına bir bakış.

Ben Mulroney neden sabahınızda değil?

Ben Mulroney kendini bulmak için CTV'den ayrılmamak . ... Mulroney, senaryolu ve senaryosuz projeler geliştiren yeni bir kariyere odaklanmak için ayrıldığını söyledi. 'CTV'de inanılmaz bir performans sergiledim, ancak artık benim için hayat boyu hayalim olan şeyi gerçekleştirmenin ve bir adım atmanın zamanı geldi' dedi.

Anwar Knight nerede çalışıyor?

Anwar ayrılmaz bir parçası olmaktan gurur duyuyor Toronto'nun # 1 Haber yayını. Yerel sabah haber özetlerini ve ardından her zaman ilgi çekici tahminini sunarken GTA'daki çeşitli topluluk etkinliklerinden canlı raporları öğlen CTV News'de yayınlar.


Sabahları hava durumunu kim yapıyor?

Anne-Marie Mediwake'in sunuculuğu ve yardımcı sunucuları Lindsey Deluce (Haberler) ) ve Sonia Mangat (Hava Durumu Uzmanı) - şu anda Kelsey McEwen'in ebeveyn iznini dolduruyor), SABAHINIZ günün manşetlerine ilişkin haberler, hava durumu ve orijinal bakış açılarının yanı sıra kıyıdan Kanadalıların ilgi alanına giren yaşam tarzı konularını sunuyor.

Günün fotoğrafını Winnipeg CTV'ye nasıl gönderirim?

İzleyicilerimizle paylaşmak için Skywatch Günün Resminiz var mı? e-postayla gönder ve yayında görebiliyordunuz!

CTV Atlantic'ten kim ayrıldı?

Steve Murphy Atlantik Kanada'da haberlerin efsanevi ve güvenilir sesi olan , bu akşam CTV NEWS AT SIX'in yayınında, CTV News Atlantic'in Yönetici Haber Editörü ve amiral gemisi haber programı için Baş Çapa rolünden ayrılma kararını duyurdu.

Aiello Sudbury olacak mı?

Will Aiello bir hava uzmanı CTV News Northern Ontario ile birlikte ve Sudbury'de bulunuyor. Vancouver'da bir okula gitti ve Ses Mühendisliği ve Müzik Prodüksiyonu bölümünden mezun oldu. ... Büyükanne ve büyükbabasının ikisi de çocukluklarını Sudbury'de geçirdiğinden, kökleri kuzey Ontario'dadır.


Lindsey Deluce babası kimdir?

TPA, Toronto Şehri hükümetiyle birlikte genişlemeyi kolaylaştırmak için ada havaalanına yeni bir köprü inşa etmeyi planlıyordu. Köprü Toronto Şehri tarafından iptal edildi ve Deluce daha sonra Şehir ve Kanada Hükümeti'ne dava açtı ve sonunda mahkeme dışında kaldı.

Fotoğrafları CTV hava durumuna nasıl gönderirim?

Lori Graham on Twitter: '@eliana_ilieva Twitter veya Twitter üzerinden istediğiniz zaman hava durumu pix gönderebilirsiniz. e-posta adresi: '

Dana Levenson hala CTV için çalışıyor mu?

Dana Levenson, 20 yılı aşkın süredir TV Haberleri ve bilgi programcılığı alanında çalışan bir Televizyon Haber Kişisidir. 2000 yılından bu yana Levenson, CTV News'de haber muhabiri ve çapa Toronto'da.