a snickle'nin tanımı nedir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Alec Predovic
Puan: 5/5(71 oy)

snickle (belirtme hâli kinayeyi, çoğulu kinayeler) (lehçe) Bastırılmış veya sinsi kahkaha ; kıs kıs

Snickle bir kelime mi?

1) Bir tuzak veya cin , özellikle tavşanları yakalamak için ve tavşan borusu ile eşanlamlı olarak kullanılır.

Snickles gerçek bir şey mi?

Snickles turşu ki ikiye kesilmiş ve ortasında bir Snickers çubuğu ile doldurulmuş.Snicklefritz ne anlama geliyor?

snicklefritz (çoğul snicklefritzes) (ABD, lehçe, özellikle Pensilvanya) Bir çocuk, özellikle yaramaz, gürültülü bir çocuk ; özellikle bir takma ad veya sevgi terimi olarak. Snicklefritz'in alternatif mektup formu. alıntılar ▼ (argo) Düşük etkiye sahip rastgele bir esrar türü.

Snickles'ı nasıl yaparsın?

Malzemeler (15)

  1. 3/4 su bardağı toz şeker.
  2. 1/2 bardak hafif mısır şurubu.
  3. 1/4 su bardağı su.
  4. 1 büyük yumurta akı, oda sıcaklığında.
  5. 1/8 çay kaşığı koşer tuzu.
  6. 1/2 su bardağı doğal gevrek fıstık ezmesi (şeker ilavesiz)

SNICKERS Ekibi SNICKLE'ı deniyor

39 ilgili soru bulundu

Mars Snickers mı?

Snickers (SNICKERS olarak stilize edilmiştir) Amerikan şirketi Mars, Incorporated tarafından yapılan çikolata , üzeri karamel ile kaplanmış nuga ve sütlü çikolata ile kaplanmış fıstıktan oluşur. Snickers'ın yıllık küresel satışları 2004 itibariyle 2 milyar dolardı.

Twix'te neler var?

SÜTLÜ ÇİKOLATA (ŞEKER, KAKAO YAĞI, ÇİKOLATA, YAĞSIZ SÜT, LAKTOZ, SÜT YAĞ, SOYA LESİTİN, PGPR, YAPAY AROMALAR), ZENGİN BUĞDAY UNU (BUĞDAY UNU, NIACIN, AZALTILMIŞ DEMİR, TİYAMİN MONOFLONİTRAT), RİJİN, MONOFLONİTRAT, RİJİN MISIR ŞURUBU, YAĞSIZ SÜT, DEKSTROZ, %2'DEN AZ - TUZ, KAKAO TOZU, SOYA LESİTİN, ...

Snickers barındaki nuga neyden yapılmıştır?

Snickers için bu temel tarif, yapılan bir nuga tabanıdır. yumurta akı, şeker ve vanilya ile (Mars'a 'frap' adı verilen bir karışım). Ardından taze kavrulmuş fıstıkların üzeri karamel ile kaplanır. Karamel karışımı nuganın üzerine serilir, ardından makineler karışımı uzun, ince çubuklar halinde keser.

Snicklefritz hangi türdür?

Snicklefritz Delta 9'un birinci sınıf öğütülmüş (öğütülmüş) esrarı , bu ürün Hybrid, Sativa ve Indica suşlarının harmanlanmış bir bütün çiçek karışımıdır.