Hangi seviyede smoochum gelişir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dr. Darron Rolfson
Puan: 4.3/5(34 oy)

Smoochum (Japonca: ムチュール Muchul), II. Nesil'de tanıtılan çift tip Buz/Psişik bebek Pokémon'dur. başlayarak Jynx'e dönüşür. seviye 30 .

Smoochum'u geliştirebilir misin?

Neyse ki, Smoochum'u geliştirmenin bir hilesi yok eğer bir kostüm giymiyorsa. Sadece gerekli sayıda Jynx Candy toplamanız ve ardından Smoochum'un sayfasındaki Evolve düğmesine basmanız yeterlidir. Pokemon Go hakkında daha fazla bilgi edinmek veya oyun için kılavuzlarımızın geri kalanını görüntülemek için önceki kapsamımıza göz atın.

Bir Smoochum kılıcını nasıl geliştirirsiniz?

Pokemon Kılıcı ve Kalkan Smoochum evrim geçiriyor 30. seviyeye ulaştığınızda Jynx .Cryogonal'ı nasıl geliştirirsiniz?

Cryogonal gelişmez .

Cryogonal efsane mi?

Kriyogonal şu ​​anda tek efsanevi olmayan, saf Buz tipi dallanma veya doğrusal bir evrime sahip olmamak. Cryogonal, Buz tipi bir hareket olmasına rağmen Haze öğrenebilen tek Buz tipi Pokemon'dur.

Yumurtadan Smoochum ve Jynx'e Evrimleşmek! 2. Nesil Bebek Evrimleri Başlıyor!

27 ilgili soru bulundu

JYNX Pokémon'da gelişiyor mu?

Jynx bir evrim öncesi var, Smoochum savaşlardan yeterli deneyimi aldığında ve 30. seviyeye ulaştığında Jynx'e dönüşen Jynx Pokémon, Nintendo tarafından 'baştan çıkarıcı' olarak tanımlanan bir şekilde kalçalarını sallayarak dansa benzer bir şekilde yürür.

JYNX iyi Pokémon mu?

Jynx garip bir seçim. İyi hücum istatistiklerine ve iyi bir hamle havuzuna rağmen, rekabetçi savaş ortamında tutunmayı başaramadı. o çok canlı bir Pokémon , yine de kayda değer bir popülerlikten yoksundur.

238 Pokemon nedir?

Smoochum - #238 - Serebii.net Pokédex.

Electivir'i nasıl edinebilirim?

Electivir'i nerede bulabilirim ve nasıl edinebilirim? Electivir vahşi doğada doğmaz. Yerine Electabuzz'ı yakalayabilir ve onu Electivire'a dönüştürebilirsiniz. . Electabuzz'ı bulabileceğiniz popüler bir yumurtlama konumu, Fırtınalı havalarda %10'luk bir yumurtlama şansıyla Giant's Bed alanındadır.


Magmar evrimleşebilir mi?

Evrim. Magmar, Magby'nin evrimleşmiş halidir. Magby, 30. seviyeden başlayarak bir Magmar'a dönüşebilir. bir Magmortar'a dönüşmek , ancak yalnızca Magmarizer öğesini tutarken ticaret yaparak.

riolu gizli yeteneği nedir?

İç odak . şakacı (gizli yetenek)

Smoochum'u geliştirmek için kaç şekere ihtiyacın var?

Smoochum, maliyeti olan Jynx'e dönüşüyor 25 Şeker .

Hangi Pokemon Jynx'i yenebilir?

Jynx, Pokemon GO'da 18398 Boss CP ile bir Tier 3 Raid Boss'udur. En iyi Jynx baskın sayaçları, benzeri süper etkili Pokemonların bir karışımıdır. Metagross, Heatran, Moltres, Tyranitar ve Entei .


Jynx neden yasaklandı?

'Holiday Hi-Jynx' daha sonra yasaklandı Carole Weatherford tarafından Afrikalı-Amerikalı kadınları klişeleştirmekle suçlandıktan sonra . Bu, Jynx tarafından bir kamera hücresinin bile yapıldığı sonraki bölümlerin düzenlenmesine ve yasaklanmasına neden oldu (örneğin, 'Orange Islands: Stage Fight!' ve 'The Mandarin Island Miss Match').

En tatlı Pokemon kim?

Pokedex'teki en şirin 20 Pokemon

 • Şeymin.
 • Piplup. ...
 • Vulpix. ...
 • Munchlax. ...
 • Helioptil. ...
 • Bidoof. ...
 • Togepi. ...
 • Silveon. Şimdiye kadar Pokemon'da ortaya çıkan Eeveelution'ların çoğu, sevimli Eevee'yi sevimli olmaktan çok 'havalı' yaratıklara dönüştürüyor, ancak bunlardan biri listemizde bir yeri hak ediyor: Sylveon. ...

En zayıf Pokemon nedir?

Tüm Zamanların En Zayıf 20 Pokemon'u

 1. 1 Geodude. En zayıf Pokemon için her türlü aday ve tanımlayıcı var.
 2. 2 Leke. Smeargle en az bir sözü hak ediyor çünkü özünde neredeyse her Pokemon'a kıyasla son derece zayıf. ...
 3. 3 Wimpod. ...
 4. 4 Deli kuş. ...
 5. 5 Magikarp. ...
 6. 6 Metapod. ...
 7. 7 Igglybuff. ...
 8. 8 Slakoth. ,

Cryogonal'ı yenebilir mi?

Yüksek seviye için tek başına kullanılabilir Eğitmenler Reshiram, Metagross, Lucario ve Darmanitan gibi en iyi Fighting-, Fire-, Rock- ve Steel tipi sayaçlardan oluşan ekiplerle.