sky go için sky multiscreen'e ihtiyacım var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Rhiannon Kassulke
Puan: 4.8/5(40 oy)

ihtiyacın olacak Sky Go bağlıyken canlı TV izlemek için Sky Q Çoklu Ekran aboneliği Sky Q kutunuz ve ayrıca Sky Q kutunuzdan Sky Go uygulamasına kayıtları izleyin ve indirin (Sky Q Multiscreen'iniz varsa, zaten Sky Go Extra'nız olur).

Sky Go'yu çoklu ekran olmadan izleyebilir misiniz?

Ayrıca Multiscreen olmadan Q kutunuza bağlanmak için cihazlarda Sky Go Uygulamasını kullanamazsınız. Sky Go internetten yayın yapmak için kullanılabilir .

Sky Go, çoklu ekran ile aynı mı?

Gökyüzü Çoklu Ekranı ile: Farklı TV'lerde aynı anda farklı Sky kanallarını izleyebilirsiniz. . ... Ek ücret ödemeden Sky Go Extra'yı edinin ve dört adede kadar bilgisayarda, cep telefonunda veya tablette (TV aboneliğinize uygun olarak) canlı TV izleyin veya isteğe bağlı programları indirin.Sky'ı izlerken Sky Go'yu kullanabilir misin?

Sky Mobile ile Sky TV müşterisiyseniz, Sky TV izleyebileceğinizi ve hareket halindeyken herhangi bir Sky uygulamasını kullanın Verilerinizi mi kullanıyorsunuz? Ayrıca, Sky Go Extra'yı ekstra ücret ödemeden edinirsiniz, böylece daha sonra izlemek üzere isteğe bağlı programları indirebilirsiniz. Hiçbir şey yapmanıza gerek yok, sadece herhangi bir Sky uygulamasında içerik izlemeye başlayın.

Sky Go için bir Sky hesabına mı ihtiyacınız var?

Sky Go'ya abone olmak istiyorsanız ancak Sky aboneliğiniz yoksa, şanslısınız! Sky'ın Sky Go aylık bilet seçeneği mevcuttur Bu, SkyTV'ye abone olmanıza gerek kalmadan Sky Go izlemenizi sağlar.

Sky Q Mini: Artık her TV'de ve her odada Sky programı - Max Erhardt ile röportaj

41 ilgili soru bulundu

Gökyüzü ayda ne kadar ekstra gider?

Fiyatı ne kadar? Standart Sky Go seçeneği, Sky abonelik planınızla birlikte ücretsiz olarak sunulacaktır, ancak küçük bir ekstra karşılığında Sky Go Extra'yı da alabileceksiniz. aylık 5 sterlinlik ücret .

Sky Go Extra'yı ücretsiz olarak nasıl edinebilirim?

Ne yazık ki, Sky Go Extra için ücretsiz deneme yok. Ama eğer olursan Sky Q Multiscreen'e abone olmak için – planınıza ek olarak ayda £ 12'den temin edilebilir – o zaman Sky Go Extra'dan hiçbir ek ücret ödemeden tam olarak yararlanırsınız. Sky Go Extra, Sky VIP sadakat programı aracılığıyla ücretsiz olarak da mevcuttur.

Sky Go ve Sky Go Extra arasındaki fark nedir?

Sky Go vs Sky Go Ekstra

Sky Go Extra ile, oyun konsolları da dahil olmak üzere dört cihaza kadar çevrimdışı izlemek için programları indirebilirsiniz. ... Sky Go Ekstra ek bir ücrettir , ancak Sky Multiscreen müşterisiyseniz Sky Go Extra ücretsizdir.

Kayıtlarımı Sky Go'da neden göremiyorum?

Ynt: Uygulamada Sky go uygulama kayıtları seçeneği eksik

Kayıtlar ana ekranın altında görünmüyorsa, uygulama Sky Q kutunuza bağlanmadığından . Bu nedenle Q kutunuzu yeniden başlatmayı deneyin ve aynı zamanda iPad'inizi kapatın ve yalnızca Q kutunuzun yüklenmesi tamamlandıktan sonra tekrar açın.

Sky Go'da kaç cihaz izleyebilirsiniz?

26 Mart 2019'dan sonra katılan yeni Sky Go müşterileri şu adresten yayın yapabilir: iki cihaz zamanında. 26 Mart 2019'dan önce katılan Sky Go müşterileri, aynı anda iki cihazda görüntülemeye devam edebilir. Sky Go Extra ve Multiscreen müşterileri aynı anda dört cihazda yayın yapabilir.

Sky multiroom'u ücretsiz alabilir miyim?

Ne yazık ki, Sky'ı almanın bir yolu yok Ek aylık ücret ödemeden Q multiroom. Göz önünde bulundurmanız gereken alternatifler olsa da, çoklu odanın kurulma şekli, ücretsiz bir hizmete girmenin yolunu hacklemeyi veya kandırmayı imkansız kılıyor.

Sky Go'nun ekstra maliyeti nedir?

Sky Go uygulamasını bugün indirin

Sevdiğiniz TV'yi istediğiniz yerde izleyin ekstra maliyet yok . Ve Sky Mobile ile, hareket halindeyken verilerinizi kullanmadan Sky TV izleyebilirsiniz. Sky Go, Sky TV aboneliğinize ücretsiz olarak dahildir.

PS4'ün Sky Go Extra'ya ihtiyacı var mı?

Evet , Sky'dan TV adlı bir uygulama aracılığıyla PS4'te Sky Go'ya erişmek mümkündür. ... Ana gereksinim, Sky Go Extra ile bir Sky hesabıdır.

Sky Go hangi cihazlarda kullanılabilir?

Hangi cihazlar Sky Go ile uyumludur? Yükler. onu alabilirsin PC'ler, Mac'ler, dizüstü bilgisayarlar, tabletler, iPhone'lar, Android cihazlar (4.0 ve üzeri), oyun konsolları (Sky Go Extra ile) ve hatta bazı Akıllı TV'ler ve akış çubukları.

Sky Go'yu akıllı televizyonuma koyabilir miyim?

Android Tv'de Sky Go izlemek hiç de zor bir şey değil. Android TV'nizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey şu adrese gitmek: oyun mağazası . Bu indirme platformunda bulunan Sky Go uygulamasını arayın. Artık cihazınıza indirip kurabileceksiniz.

Sky Go Extra'nız olup olmadığını nasıl kontrol edersiniz?

Sky Go Extra'da nasıl oturum açarım? Sky Go Extra'da oturum açmak için, sadece Sky Go uygulamasında Sky oturum açma bilgilerinizi kullanın . Sky Go Extra'ya aboneyseniz, uygulama bunu hemen tanıyacaktır.

Gökyüzü kayıtlarımı nasıl izlerim?

Kayıtlarınızı izlemek

Kayıtlarınızı şuradan bulabilirsiniz: uzaktan kumandanızdaki Sky'a basarak veya Ana Ekran'a basıp ardından Kayıtlar'a giderek . Sadece izlemek istediğiniz programı seçin ve oynamaya başlayacaktır.

Sky Go Extra'yı nasıl edinebilirim?

Onu nasıl alırım? yapacaksın Multiscreen aboneliğine ihtiyacınız var veya kullanmak için aylık maliyeti ödeyebilirsiniz. Sky Shop'ta Sky Go Extra hakkında daha fazla bilgiyi İşte yasal bilgiler > Sky TV altında bulabilirsiniz. Başlamaya hazır olduğunuzda, Sky Go uygulamasını indirmeniz ve Sky iD'nizi kullanarak oturum açmanız yeterlidir.

Sky Go ps4'te kayıtları izleyebilir misiniz?

Artık favorinizi yayınlayabilirsiniz Gökyüzü Doğrudan PlayStation 4'ünüzden TV içeriği.

Sky Q uygulaması Sky Go ile aynı mı?

Sky Go, Sky Q kutunuza bağlıyken canlı TV izlemek ve ayrıca Sky Q kutunuzdan Sky Go uygulamasına kayıtları izlemek ve indirmek için bir Sky Q Multiscreen aboneliğine ihtiyacınız olacak (Sky Q Multiscreen'iniz varsa, Zaten Sky Go Extra'ya sahip olacaksınız).

Sky Go PS5'te mi?

Ynt: Sky Go PS5'te mi? Evet .

Sky Go'nun etkinleştirilmesi ne kadar sürer?

t arasında herhangi bir yere gidebilir birkaç dakikadan 24 saate kadar etkinleştirmek.

Sky TV'yi nasıl ücretsiz izleyebilirim?

Sky aboneliği olmadan Sky TV nasıl izlenir

  1. Now TV'yi deneyin.
  2. Başka bir sağlayıcıdan bir hizmete Sky kanalları ekleyin.
  3. Paylaşılan bir Sky aboneliği kullanın.
  4. ...veya Freeview'e bağlı kalın.

Sky'ın iPad'den TV'ye geçişini nasıl izleyebilirim?

Apple TV'de Sky Go nasıl kurulur

  1. Sky Go'yu iPhone/iPad/Mac'te App Store'dan indirin.
  2. Uygulamayı bu üç cihazdan herhangi birinde başlatın.
  3. Sky TV abonelik bilgilerinizle giriş yapın.
  4. Apple TV ile TV'nizi açın.
  5. iPhone/iPad/Mac'inizde Ekran Yansıtma'yı seçin ve göründüğünde Apple TV'yi seçin.

Sky Go Extra VIP müşteriler için ücretsiz mi?

1. Bu ödül, yalnızca davetle yalnızca Sky VIP'ye başarıyla katılan ve Altın, Platin ve Elmas katmanında bulunan seçili Sky TV müşterilerine sunulur. ... Bu ödül size şunları sağlar: ekstra ücret ödemeden bir Sky Go Extra aboneliği .