Sirius ve bellatrix nasıl ilişkilidir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Aidan Spinka
Puan: 4.4/5(26 oy)

Bellatrix, Siyah Ailenin bir üyesidir ve Sirius Black'in kuzeni . Bellatrix, Cygnus ve Druella Black'in kızı ve Andromeda (Nymphadora Tonks'un annesi) ve Narcissa'nın (Draco Malfoy'un annesi) kız kardeşidir.

Draco ve Sirius kuzenler mi?

Draco'nun annesi Narcissa Black'tir. Draco Sirius'un ikinci kuzeni .

Bellatrix nasıl hamile kaldı?

Malfoy Malikanesi, Delphini'nin doğum yeri Delphini, Bellatrix Lestrange ve Lord Voldemort arasındaki bir irtibatın sonucu olarak 1990'ların ortasından sonuna kadar Malfoy Malikanesi'nde gizlice doğdu. 2 Mayıs 1998'de, biyolojik ebeveynleri Hogwarts Savaşı'nda öldürüldü.Sirius ve Molly nasıl ilişkilidir?

Notlar ve referanslar

↑ Sirius Black, Ch. Zümrüdüanka Yoldaşlığı'nın 6. Molly Weasley 'evlilik kuzeni' idi . Bu, Ignatius'un Molly, Fabian ve Gideon'un babası olamayacağı anlamına gelir, çünkü bu onları Sirius'un kanından ilk kuzenler yapardı.

Sirius ve Bellatrix birlikte mi büyüdüler?

Hayır, aynı evde büyümediler .

Sadece saf kanlarla evlendiğinizde, her zaman bir tür akrabalı yetiştirme olacaktır.

Bellatrix ve Sirius Azkaban'dan Nasıl Kurtuldu?

39 ilgili soru bulundu

Siyah aile Weasley'lerle akraba mı?

Cedrella aracılığıyla, Weasley ailesi sadece Black ailesiyle değil, aynı zamanda Crouch ve Longbottom aileleriyle de ilgilidir. Arthur sayesinde yedi torunu var.

Siyah aile servetini kim miras aldı?

Sirius reddedildi ve küçük kardeşi Regulus, Kara servetin varisi oldu, ancak Ölüm Yiyenler'e katıldı ve organizasyondan ayrılmaya karar verdikten kısa bir süre sonra öldü. olumsuzluk.

Malfoy ve Harry akraba mı?

Tıpkı Harry Potter ve Voldemort'un uzaktan kuzen olmaları gibi, Harry ve Draco da ortak bir atadan akrabadır. – ve tek yapmanız gereken Black soy ağacına bir göz atmak. ... Dorea o zaman Draco'nun büyük-büyük teyzesi olacaktı, Harry ve Draco arasındaki bağlantı halkası olacaktı.

Harry ve Ginny akraba mı?

Harry, Rose'un amcası Ron'un kız kardeşi Ginny ile evli olduğu için. Buna ek olarak, Weasley ve ardından Siyah kan yoluyla çok uzak akrabalardır.


Lucius ve Narcissa akraba mı?

Narcissa 'Cissy' Malfoy (kızlık soyadı Black), (d. 1955) bir İngiliz safkan cadıydı, Cygnus ve Druella Black'in (kızlık soyadı Rosier) en küçük kızı, Bellatrix Lestrange ve Andromeda Tonks'un küçük kız kardeşi, Lucius Malfoy'un karısı , Draco Malfoy'un annesi ve Scorpius Malfoy'un büyükannesi.

Harry Potter filmlerinde delphini Riddle var mı?

12 Filmler Bellatrix'in Hamileliğiyle Çelişki

Delphini'yi taşıyabileceği en uygun zaman Harry Potter ve Melez Prens boyuncaydı, çünkü hikayenin başlangıcında sadece kısa bir süre görüldü ve Ölüm Yadigarları'na kadar geri dönmedi.

Bellatrix, Rodolphus'u aldattı mı?

1 'LANETLİ ÇOCUK'TA, O VE VOLDEMORT'UN BİR KIZI VARDI

Harry Potter ve Lanetli Çocuk önemli bir açıklama yaptı: Bellatrix ve Voldemort'un birlikte gizli gayri meşru bir kızı var. Bunun anlamı Bellatrix, kocası Rodolphus'u aldattı .

Bellatrix Voldemort'un karısı mı?

Tekrar ayağa kalkacak ve bizim için gelecek, bizi diğer destekçilerinin hepsinden daha fazla ödüllendirecek! Yalnız biz sadıktık! Onu sadece biz bulmaya çalıştık!' O kitabın ilerleyen bölümlerinde, yeniden doğuş ritüeli sırasında Voldemort, Lestrange'lerin yakın çevresinin en sadık üyeleri arasında olduğunu belirtti.


Sirius dracos amca mı?

Draco'nun annesi Narcissa, Sirius'un ilk kuzenidir. Draco, bir kez kaldırıldığında Sirius'un ilk kuzeni . Bu bilgiyi oldukça hızlı bir şekilde iyi yapılmış buldunuz! Draco'nun annesi Sirius'un kuzeni, yani onlar ikinci derecede kuzen olacaklar.

Tonks Sirius yeğeni mi?

Siyah Aile Ağacına göre, Sirius Black ve Andromeda Tonks née Black ilk kuzenler . Bu, Nymphadora Tonks'un (Andromeda'nın kızı) bir kez kaldırıldığında Sirius'un ilk kuzeni olduğu anlamına gelir.

Nymphadora Tonks, Draco ile akraba mı?

Malfoylar, Draco'yu hem Bellatrix Lestrange hem de Andromeda Tonks'un yeğeni yapan Narcissa (Harry'nin vaftiz babası Sirius Black'in ilk kuzeni) aracılığıyla Black ailesiyle ilişkilidir. Draco da Nymphadora Tonks'un anneleri aracılığıyla ilk kuzeni .

Weasley'ler ve Potter'lar nasıl ilişkilidir?

Muggle Granger ailesiyle birlikte, Weasley'ler de Muggle Evans ailesi ve Muggle Dursley ailesi . Ginny ile evlenen Harry Potter aracılığıyla Evans ve Dursley'lerle akrabadırlar.


Molly ve Arthur nerede akraba?

Molly Weasley (kızlık soyadı Prewett) (d. 30 Ekim, 1949 veya 1950) bir İngiliz safkan cadıydı ve Weasley ailesi Arthur Weasley ile evlendikten sonra. Prewett ailesinde doğdu ve orijinal Zümrüdüanka Yoldaşlığı'nın üyeleri olan Fabian ve Gideon Prewett'in kız kardeşiydi.

Molly Weasley, Bellatrix'le akraba mı?

Bir Aile İlişkisi

Zümrüdüanka Yoldaşlığı'nda, Bellatrix ilk kuzeni Sirius'u öldürür, ancak daha sonra Molly Weasley tarafından öldürülür ( Bellatrix'in ikinci kuzeni bir kez kaldırıldı evlilik yoluyla).

Lucius ve xenophilius kardeşler mi?

Lucius ve Xenophilius Kardeşler .

Draco Malfoy'un ilk öpücüğü kimdi?

İlk öpüşmeleri Malfoy Malikanesi'nin ön basamaklarında gerçekleşir. Harry duruşmasında konuştuktan sonra asasını Draco'ya getirir, Bu senin; Teşekkürler. Ve bu sefer Draco onun gitmesine izin vermeyecek. Harry gitmek için döner ve Draco kolunu yakalar, onu geri çevirir ve öper.


Leta lestrange, Sirius Black ile akraba mı?

Leta Lestrange bu nedenle en büyüleyici büyücü aileleriyle doğrudan bağlantılı , Siyahın Kadim ve En Asil Evi. Ailenin X kuşağı - kardeşler Sirius ve Regulus ve kuzenleri Bellatrix, Andromeda ve Narcissa - tüm büyücülük savaşının büyüleyici bir mikro kozmosunu sunuyor.

Nymphadora Tonks, Sirius ile akraba mı?

Nymphadora Tonks ya da onun adıyla Tonks, bir Seherbazdır ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı'nın bir üyesidir. Ailesi, Sirius'un en sevdiği kuzeni olan Andromeda (Siyah) Tonks ve Muggle doğumlu olsa da bir büyücü olan Ted Tonks'tur.

Orion ve Walburga Black kuzenler mi?

Walburga Black (1925 – 1985), Pollux Black ve Irma Crabbe'nin en büyük kızı, Alphard ve Cygnus'un kız kardeşi, karısı ve Cygnus'un kız kardeşi, safkan bir İngiliz Kara cadıydı. Orion Black'in ikinci kuzeni ve Sirius Black III ve Regulus Black II'nin annesi.