Sigurd'u yumruklamak önemli mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Jasen Beahan
Puan: 4.7/5(64 oy)

Hem Basım'ı hem de Sigurd'u yumruklamak Sigurd'a olan bağlılığınızı azaltacak ve sonunu etkileyecektir. . Basim veya Sigurd'u yumruklamamayı seçersen sadakatin aynı kalacak.

Sigurd'u yumruklamak vuruş sayılır mı?

Kim yumruklamak için? Oxenfordscire arkı sırasında Eivor, Sigurd ve Basim ile hararetli bir tartışmaya girer. Tartışma sırasında Eivor'a Nefes Al, Punch Basim, Bu Kadar Yeter ve Punch Sigurd diyalog seçenekleri verilir. Eivor, Sigurd veya Basim'i yumruklarsa, bu bir Sigurd Vuruşu olarak sayılır .

Sigurd'u yumruklamalı mıyım yoksa nefes almalı mıyım?

Norveç'ten ayrıldığınız zaman Styrbjorn'un kaynaklarında olduğu gibi, bu Sigurd ile farklılıklarınızın doruğa çıktığı zamanlardan biri ve daha sonra karar vermeye geldiğinde sonucu hatırlayacak. Yani bununla, eğer dayanabilirsen, nefes almalısın Basım'a yumruk atmamalısın veya Sigurd.Sigurd'a katılmalı mıyım?

Eivor başlangıçta bir karar vermek isteyecektir, ancak sonunda onun yerini, mevcut jarl olarak nihai kararı verecek olan Sigurd alacaktır. Sigurd ile anlaşma yargı Sigurd'un tutumunu iyileştirecek . Sigurd'un yargısına karşı çıkmak Sigurd'un size karşı tutumunu azaltacaktır.

Basim'i yumruklasan fark eder mi?

'Nefes al' veya 'Punch Basim' komutları verildiğinde, Basım'ı yumruklamayın . Bu, potansiyel olarak oyununuzun sonunun sonucunu etkileyebilir ve gerçek sona ulaşmanızı engelleyebilir.

Assassin's Creed Valhalla | Basım ve Sigurd'u Yumruklarsan Ne Olur Ve Ya yapmazsan Ne Olur?

21 ilgili soru bulundu

Sigurd'a yumruk atmazsan ne olur?

Basım veya Sigurd'u yumruklamamayı seçerseniz o zaman sadakatin aynı kalacak . Tabii ki, onu yumruklamak, oyundaki diğer eylemlere bağlı olarak genel sadakatinizin bozulmamış olduğunu görebilir - bu yüzden şimdiye kadar onun tarafında olduysanız, devam etmekten çekinmeyin!

Basim Valhalla'yı yumruklamalı mıyım?

Delme Basım üzülecek Eivor, Basim ile olan anlaşmazlığını çözmek istiyorsa bir holmgang ilan etmeleri gerektiğini söyleyecek olan Sigurd.

Sigurd Yargısının haksız olduğunu söylemeli miyim?

Sigurd'un Suçlama ve Yelken Yargısını Desteklemeli misiniz? Sigurd'un yargısının haksız olduğunu söyleyen diyalog seçeneğini seçerseniz, o memnun olmayacak ve bu, oyunun gerçek sonunu elde etmede size karşı bir saldırı görevi görecektir.

Assassin's Creed Valhalla'daki kötü son nedir?

Biri Sigurd'a ihanet edeceklerine dair bir kehanet, diğeri ise All-Peder Odin'in kendisi. Eivor, sık sık Odin'in onları şeref yerine şanı seçmeye zorlayan vizyonları yaşar. Eivor, İskandinav bilgelik ve bilgi tanrısının tavsiyesine kulak verirse , oyuncular kötü son alır.

Dag Valhalla'yı kurtarabilir misin?

Ne yazık ki, Dag'ı reddedemezsin .

Meydan okumasını reddetseniz bile, yine de sonunda onunla yüzleşeceksiniz. Bu nedenle diyalog seçeneğinin seçimi önemli değildir. Dag'ı yenmelisiniz ve bu yüzleşme bir patron dövüşü olarak kabul edilir.

Sigurd'a korkak dersem ne olur?

Sigurd sen bir korkaksın

Sigurd size onun Jarl olduğunu, sizin değil ve bunun onun seçimi olduğunu hatırlatır . Basım sizi çağırıyor ve başka bir seçenek çıkıyor karşınıza. Basım seçimi.

eivor bir Tanrı mı?

Oyuncular, Brotherhood'un tam üyesi olmasalar da, Eivor'un aslında İskandinav tanrısı Odin'in reenkarnasyonu .

Basım Loki mi?

Öyle anlaşılıyor ki Basim, Eivor's Norse'da Loki'nin reenkarnasyonudur. Isu geçmiş, yani oğluna yaptıkları muamelenin intikamını almak için yoldaşı Isu'nun ölmesini istiyor. ...tüm umutlarımı kırdın. Basim'in bahsettiği oğlun, Eivor'un Norse Isu tarihinde Loki'nin kurt oğlu olduğu ortaya çıktı.

Hain rulolar kim?

Gerhild hain - Rollo ile konuş ve ona toplanan kanıtları göster. Eğer yanlış bir seçim yaparsanız, yani Lork'u hain olarak seçerseniz, Estrid yakın gelecekte yaralanacak (yaralanacak ama ölmeyecek).

Valhalla'daki Basim kötü mü?

Sonunda olsa da, Basım'ın kötü adam olduğu ortaya çıktı İlk Medeniyet sırasında Odin olarak geçmişte yaptığı yanlışlar için Eivor'dan intikam almak isteyenler arasında. Bu şeytani plan, Basim'in karakterizasyonuyla aynı çizgide olmayacak kadar dışarıda olduğu için acımasız bir kötü adama dönüştürdü.

3 Sigurd grevi nedir?

1. Vuruş: Önsözde Kargoyu yanınıza alın. 2. Vuruş: Fırsat bulduğunda, Randvi'yi romantizm. Vuruş #3: Bir Taştan Gelen Kan görevi sırasında Basim'i yumruklayın ve Bir tartışmanız olduğunda Sigurd . Vuruş #4: Bir Brewing Storm görevi sırasında Dag'ı bir düelloda yendiğinizde, ona kılıcını geri vermeyin.

Randvi AC Valhalla'dan ayrılmalı mıyım?

Assassin's Creed Valhalla'da Randvi'den ayrılırsanız, onunla işleri düzeltmek için hala bazı şanslar var . 'Daha iyi' bir son elde etmek için ilerlemelerini reddetmek veya ondan ayrılmak çok önemlidir. Randvi, Sigurd'un karısı ve AC Valhalla evreninde Eivor için olası bir başka romantik olasılık.

AC Valhalla, Hamtunscire'ın sonu mu?

Hamtunscire son oyun bölgelerinden biri Eivor'un İngiltere'deki ana hikaye görevlerini tamamlayabilirsiniz ve burada tüm müttefiklerinizi Wessex Kralı'na karşı son bir savaş yürütmek ve yeni evinizi halkınız için güvence altına almak için toplayacaksınız.

Assassin's Creed Valhalla'da Layla'ya ne oluyor?

Leyla, girişi ve şehri bulduktan sonra , onu açmanın bir yolunu arayarak Atlantis'i daha da araştırdı. ... Layla'yı kehanet edilenin dengeyi getireceğini ilan eden Kassandra, asayı Leyla'ya devretti ve hemen ölümsüzlüğünü kaybetti ve öldü - Leyla ölürken onu kollarında tuttu.

Holger hiç haklı mı?

Holger haklı – Eivor, kuyruk kıllarının yeniden çıkacağını, dolayısıyla hasarın kalıcı olmadığını söylüyor; dolayısıyla para kaybı olmadı. Ancak, Holger'ı bir daha sormadan asla bir şey almaması konusunda uyarır. Eivor'un emriyle Holger, Rowan'a arsız bir özür verecek, ikincisi kabul edecek ve onlar gün batımına doğru... arkadaş olarak mı gidecekler?

Sigurd'un Yargısına katılmazsanız ne olur?

Bu noktada Sigurd ile hemfikir olma ya da seçimine katılmama seçenekleriyle karşı karşıyayız. Sigurd'un yargısına katılmak onu memnun edecek ve AC: Valhalla'daki gerçek sona doğru sayılacaktır. Ancak, aynı fikirde olmamak o bir saldırı olarak sayılacak ve sizi gerçek sona ulaşmaktan uzaklaştıracaktır.

Sigurd öğrenmeden Randvi'den ayrılabilir miyim?

Dikkat et, onunla takılmak için hala bir seçenek var, ama Sigurd yine de öğrenecek . Bununla birlikte, daha sonra ana hikayede (SPOILER AHOY), AC Valhalla'daki Sigurd ve Randvi ayrılacak. ... Onlar (SPOILER) ayrılana kadar bekleyin.

Basım neden eivor'a kızgın?

Eivor'un Odin'in enkarnasyonu olduğu ortaya çıktı, evet, anladı, ama Basim, Loki'nin enkarnasyonu, evet, o düzenbaz tanrı ve Odin'in oğlu Fenrir'i öldürmesine kızgın. . Bu yüzden kurt gömleği.

Basim neden eivor'a ihanet ediyor?

Assassin's Creed Valhalla'da Basim Eivor'a ihanet etti Isu Loki'nin reenkarnasyonu olduğu ve oğlunun gördüğü haksız muamele için adalet istediği için . Basim, Loki'nin oğlu kurda haksız yere davranan Isu Havi (Odin) ve Isu Tyr'ın reenkarnasyonları oldukları için Eivor ve Sigurd'un ölmesini ister.

Randvi AC Valhalla ile yatarsan ne olur?

Buradaki en güvenli seçim, seni bir arkadaş olarak önemsiyorum'u seçmek. Ama kalbiniz AC Valhalla Randvi'yi romantizme adadıysa, her şey kaybolmaz. Onunla daha sonra güvenli bir şekilde bağlantı kurabileceksiniz, Sigurd ve Randvi ayrıldıktan sonra . Bu şekilde Sigurd'u üzmeyecek ve alacağınız sonu riske atmayacaksınız.