Sibbi hapisten çıkar mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Cleo Morar
Puan: 4.8/5(5 oy)

Kara Briar'lardan biri Dragonborn tarafından saldırıya uğrar veya öldürülürse, hapiste olmasına rağmen onlardan özür dileyerek peşlerinden gelebilir. Dragonborn özür dilemeyi reddederse, düşman olacak. Sibbi sekiz ayını hapiste geçirmesine rağmen, oyunda, süresiz olarak hapsedilecektir.

Sibbi'ye Svidi'nin nerede olduğunu söylemeli miyim?

İçinde Riften hapishanesi , Sibbi Black-Briar ile konuş. Sibbi, Svidi'nin ölmesini istediğini söyleyecek. ... Ardından, Dragonborn'un Sibbi'ye nerede olduğunu söylemesinden korkacak. Riften hapishanesine geri dön ve Sibbi'ye ondan bahset ya da ona yalan söyle.

Black-Briar ailesini alt edebilir misin?

Ne yazık ki, Maven ile, yapamazsın . Bethesda onu bir nedenden dolayı vazgeçilmez yaptı. Belirli bir görevi nasıl ele aldığınıza bağlı olarak, onun Riften Kontu olabilmesi için bir şans var. Onu öldürmek oyunu ciddi şekilde bozabilirdi.Maven Black-Briar'ı devirebilir misin?

Yorumlara göre, Maven Black-Briar 'temel' bir karakterdir, yani onu öldürmenin (konsol komutlarının dışında) bir yolu yok .

Sibbi Black-Briar'a Lynly'den bahsetmeli misin?

Sibbi Black-Briar'a Lynly hakkında söyle / yalan söyle

Dragonborn daha sonra Sibbi'ye gerçeği söyleyebilir. Lynly'nin nerede olduğu , bu onun ölümüne yol açar ya da Sibbi'yi yalan söyler ve yanlış yönlendirir. Her iki durumda da, Sibbi Dragonborn'a verilen hizmetler için bir ödül verir.

Arrow 7x07 Oliver Hapishaneden serbest bırakıldı

26 ilgili soru bulundu

Sibbi Black-Briar ile nasıl konuşurum?

Sibbi Black-Briar ile konuş

Riften Hapishanesine git ve ya gardiyanı ikna et erişim sağlamak veya ona altınla rüşvet vermek. Sibbi ile bir konuşma sırasında, atın aslında onun olmadığını, ailesine ait olduğunu söyleyecek ve Black-Briar Lodge'daki kağıtları nereden alacağını söyleyecektir.

Romlyn Dreth ile nasıl evlenirim?

Romlyn evli olabilir 'Masanın Altında' tamamlandıktan sonra ,' Dragonborn'un Riften'den Ivarstead Inn'e bir fıçı Black-Briar bal likörü kaçırması gereken bir görev. Kesinlikle aşk için işlenen en kötü suç değil.

Bir siyah briar ile evlenebilir misin?

Temel olarak Ingun Black-Briar'ı bir evlenebilir durum , kişisel arayışından sonra onun da takipçisi olmasını sağlar.

Hırsızlar loncasını yok edebilir miyim?

hiçbirini öldüremezsin . Onları dizlerinin üzerine çökertmeye yetecek kadar hasar verebilirsin ama o kadar. Ölmeyecekler.

VALD neden bana saldırıyor?

Ona borcunu kapatmak için notu getirdiğinde Vald'ın kapıda seninle konuşmaması muhtemel. bunun yerine sana düşman olmak . Bu, görev başladıktan sonra ancak Vald'ın borcunu silmeden önce bahçeye çok yakın yürüdüyseniz olabilir. Bu hata, sürüm 2.0 ile giderilmiştir.

Maven Black Briar Jarl olursa ne olur?

Maven Jarl olur İmparatorluk Lejyonu Riften'in kontrolünü ele geçirirse . Hemming'i kahyası, Maul'u da ev arabası olarak atayacak. ... Ancak Kont olursa, Mistveil Kalesi'nde kalacak ve normal konuşmaları olmayacak.

Skyrim'de Jarl olabilir misin?

Temel oyunda Jarl olamazsın . Olabileceğiniz en fazla şey, ambarlardaki Thane'dir. SuperSajuuk'un dediği gibi, Skyrim'in vanilya versiyonlarında Jarl olma seçeneği yok ve DLC'ler. Tek yol, Skyrim'in PC sürümü için bunu sağlayan bir mod indirmek olacaktır.

Geminasyon tüyünü saklamalı mıyım?

önemsiz şeyler. Tüy, kullanıcının görüntülemekte olduğu herhangi bir yazıyı çoğaltma yeteneğine sahiptir; ancak, belirli bir mürekkep türü olmadan tamamen işe yaramaz. BT tarafından kullanılamaz Ejderdoğan.

Svana ile evlenebilir misin?

Svana Uzak Kalkanı Evlenebilir yapar, onu potansiyel bir takipçi yapar ve sizinle seviye atlayabilmesi için seviye sınırını kaldırır.

Svidi'yi nasıl konuşturuyorsun?

Ivarstead'e gidin ve hana girin. Lynly Star-Sung adlı ozanı bulacaksınız. Onunla konuş ve gerçek adının Svidi olup olmadığını sor. . Onu konuşturmak için gözünü korkutmalısın.

Svidi nerede saklanıyor?

Svidi ozandır Ivarstead'deki Vilemyr Inn , burada Lynly Star-Sung adıyla gidiyor.

Hırsızlar Loncası kötü mü?

lonca aslında toprak için gerekli bir kötülük . Öldürmeme, yoksulları ve dilencileri koruma konusunda katı kuralları vardır ve 'resmi hükümet gücünün' sahip olmadığı bir hareket esnekliğine sahiptirler.

Karanlık Kardeşliği yok etmeye değer mi?

Katıldıktan sonra herhangi bir noktada bunları silebilir misiniz, yoksa gerekli olarak mı işaretlendiler? O zamanlar onları yok etme . Tek faydası, eğer görev dizisini yapmayacaksanız, Skyrim'in etrafında sizi kovalayan tüm o suikastçıları görmeyeceksiniz. Bunun dışında, iyi bir hizip görev serisinin boşa gitmesidir.

İskelet anahtarı saklayabilir misin?

İskelet Anahtarı normal bir kilit açma gibi kullanılabilir ve süresiz olarak saklanabilir 'Karanlığın Dönüşü' görevi sırasında Alacakaranlık Mezarı'na asla geri gönderilmemesi şartıyla. Ek olarak, bir kilit açıldığında Kilit Açma becerisi artacaktır (1.4 yamasında kaldırıldı, 1.9'a geri döndü).

Skyrim'deki en iyi eş hangisi?

Eşler söz konusu olduğunda, Skyrim'deki bu en iyi yirmi eş, şüphesiz oyuncular için en iyi seçimdir.
...
Harika değiştirilmiş görünümlerini elde etmek için Sinitar Gaming tarafından sergilenen bu muhteşem moda göz atın.

  • 2 Lidya.
  • 3 Mjoll Aslan. ...
  • Jena'da 4. ...
  • 5 sende. ...
  • 6 Camilla Valerius. ...
  • 7 Borgakh Çelik Kalp. ...
  • 8 Şahvee. ...
  • 9 Taarya. ...

Skyrim'de Vex ile evlenebilir misin?

Vex evli olamaz. Neden bilmiyorum ama insanlar loncanın bir çok üyesini gizlice sevdiğini söylüyor ama bilmiyorlar. İşte sevdiğini düşündüğüm bazı insanlar, Brynjold, Vald, Delvin ve ejderdoğan yanılıyorsam beni yargılama.

Skyrim'de bir Jarl ile evlenebilir misin?

Konsoldan çıkın, taktığınızdan emin olun. Mara Muskası , ve sohbete katılın! Onunla evlenme seçeneği şimdi mevcut olmalıdır.

Karınız Skyrim'de kaçırılabilir mi?

Fidye için kaçırıldı The Elder Scrolls V: Skyrim'de bulunan bir görevdir. Dragonborn'un eşi, Kızıl Rochelle ve haydutları tarafından fidye için kaçırılır ve tutulur.

Romlyn Dreth ile evlenebilir misin?

Bazı evlilik adayları kadar ahlaki açıdan sağlam olmayan Romlyn Dreth, Riften tabanlı bir içki kaçakçısı ve kötü çocukları sevenler için potansiyel bir eş. ... Romlyn'e onun suç yollarında katılmaya ve adamla evlenmeye karar verirseniz, bir aksaklığın, herhangi bir eşyayı evinde kalıcı olarak kaplarda saklamanızı engellediğini unutmayın.

Romlyn Dreth, Valen Dreth ile akraba mı?

Valen Dreth'in soyundan geliyor. , ve bazen onun hakkında abartılı hikayeler anlatacak.