Sesli mesajların bir zaman sınırı var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Prof. Brannon Stehr Jr.
Puan: 4.2/5(22 oy)

Maksimum sesli posta uzunluğu ayarlandığında, sesli postaya gönderilen aramalar yalnızca bu sınıra kadar kaydedilir. Herhangi bir değeri belirtebilirsiniz 1 ila 60 dakika . Not: Sesli posta dökümleri seçeneği etkinleştirildiğinde, yalnızca 1 ile 2 dakika arasında herhangi bir değer belirleyebilirsiniz.

Sesli mesajda ne kadar zamanınız var?

Her sesli postanın gerektirdiği kabaca 60 saniye her biri. Bu, bir selamlamayı dinlemek için 30 saniye ve sesli mesaj bırakmak için 30 saniyedir.

Sesli postanın süresi doluyor mu?

Sesli mesajların süresi doluyor mu? Evet, sesli postanızın 30 gün içinde otomatik olarak silinen bir sona erme süresi vardır ta ki kimse kaydetmediği sürece. Dilerseniz bu mesajlara 30 gün dolmadan ulaşabilir ve 30 gün daha saklayabilirler.iPhone sesli mesajlarında bir zaman sınırı var mı?

Sesli mesajların süresi, alıcı tarafından çalındıktan iki dakika sonra sona erer, ancak bu süre sınırı, iPhone'unuzun Ayarlar uygulamasından kaldırılabilir. Sesli mesajlarınız istediğiniz kadar uzun olabilir — sınır yok .

Bir sesli mesajı kalıcı olarak nasıl kaydederim?

Çoğu Android telefonda sesli mesajları kaydetmek için:

 1. Sesli Posta uygulamanızı açın.
 2. Kaydetmek istediğiniz mesaja dokunun veya basılı tutun.
 3. Görünen menüde kaydet, dışa aktar veya arşivle yazana dokunun.
 4. Telefonunuzda mesajın gitmesini istediğiniz depolama konumunu seçin ve Tamam'a veya Kaydet'e dokunun.

Barney'nin Tüm Kuralları - Annenle Nasıl Tanıştığım

15 ilgili soru bulundu

Silinen sesli mesajlar yer kaplar mı?

Çoğu zaman, bu sesli mesajlar hala operatörünüzde saklanmaktadır. ... Her sesli mesajın sonunda, sesli mesajları silmek için belirlenen numaraya basın . Bu, operatörünüz tarafından kaydedilen mesajları siler ve sesli posta gelen kutunuzda yer açar.

En uzun sesli mesaj nedir?

Ancak, çoğu meşgul profesyonel gibiyseniz ve sesli mesaja gitmesine izin veriyorsanız, gelen kutunuzu doldurabilir ve diğer arayanların mesaj bırakmasını imkansız hale getirebilir. Maraton mesajımız sona erdi 60 dakika uzunluğunda .

En uzun sesli mesaj nedir?

En uzun sürekli vokal nota 2 dk 1.07 sn , ve 17 Kasım 2019'da ABD, Nevada, Las Vegas'ta Richard Fink IV (ABD) tarafından sağlandı.

Acil teslimatlı bir mesaj gönderdiğinizde ne olur?

SMS Metin bildirimi - Sistem bir cep telefonuna bir metin gönderir ancak bir acil mesaj metninde '911' olacak . Ses Dağıtımı - Sistem herhangi bir telefonu arayacaktır. Cevap verdiğinizde '(adınız için acil bir mesaj var) mesajı duyacaksınız, mesajı duymak için lütfen şifrenizi girin.'


Sesli posta kutusunun dolu olması ne anlama gelir?

Sesli posta kutunuz toplam 30 mesaj alabilir. ... Posta kutunuz doluysa, sesli postanıza eriştiğinizde bir posta kutusunun tam mesajını duyun . Sesli mesaj bırakmaya çalışan arayanlar aynı mesajı alacak ve siz bazı mesajları silene kadar sesli mesaj bırakamayacaklar.

Sesli mesajlar iCloud'a yedeklenir mi?

'iCloud Yedekleme' seçeneğini 'Açık' olarak değiştirin. Seçenek maviye döner. 'Şimdi Yedekle' düğmesine dokunun Sesli postanız da dahil olmak üzere mevcut iPhone'un yedeğini almak için.

Sesli postanızın dolduğunu nasıl anlarsınız?

Kendi numaranızı aramayı deneyin . Çoğu operatör, sesli mesajınıza erişmek için bunu kullanır. Bir şifre isterse, büyük olasılıkla telefon numaranızın son 4 hanesini varsayılan olarak alacaktır. Bağlandıktan sonra, sesli postanızın dolu olup olmadığını büyük olasılıkla size söyleyecektir.

Mükemmel bir sesli mesaj mesajını nasıl bırakırım?

Sesli Mesaj Nasıl Bırakılır

 1. Uzunluğu 20-30 saniye arasında tutun. ...
 2. Potansiyel müşteriyle ilgili bilgilerle liderlik edin. ...
 3. Bir e-postada sormayacağınız bir soru sorun. ...
 4. Geleneksel bir kapanış kullanmayın. ...
 5. Sesli mesaj bırakmadan telefonu kapatmayın. ...
 6. Normal ses tonunuzu kullanın. ...
 7. Günün sonunda sesli mesaj bırakın.


Şimdiye kadar kaydedilen en uzun telefon görüşmesi nedir?

Eric R. Brewster '14 ve Avery A. Leonard '14 geçen hafta bir telefon görüşmesi yaparken göz kapaklarının sarkması ve uyku dürtüsüyle savaştı. 46 saat, 12 dakika, 52 saniye ve 228 milisaniye - potansiyel olarak yeni bir dünya rekoru kırıyor.

En uzun nota rekoru nedir?

Tahmin edebileceğiniz gibi, bir nefesli çalgıda tutulan en uzun sürekli nota rekoru. Geçen hafta sonu oldu. STEVE INSKEEP, HOST: Kayıt için, Kenny G notunu 45 dakika 47 saniye tuttu, ancak Femi Kuti sonuna kadar aldı. 46 dakika 38 saniye .

En uzun notayı hangi şarkıcı tuttu?

Amerikalı şarkıcı/söz yazarı Shawn Phillips 1973 stüdyo albümü Bright White'dan Planned O parçasında 40 saniye boyunca sürekli bir ses çıkardı, ancak notanın artan bir perdesi var ve indirim yapıldı (aşağıya bakın).

iPhone'umda sesli postayı nasıl alırım?

Sesli posta mesajlarını almak ve dinlemek için ana ekrandaki Telefon simgesine dokunun, ardından adresindeki Sesli mesaj sembolüne dokunun. ekranın alt kısmı. Duymak için herhangi bir mesajın yanındaki Oynat düğmesine basın.


Whatsapp sesli mesaj ne kadar sürer?

Ancak gerçekçi olarak, her şeyin bir sınırı vardır, bir Whatsapp sesli notunun sınırlaması, depolama alanınız ve veya kayıt düğmesini (zamanınız) basılı tutma isteğinizdir. Sunulan bir eller serbest seçeneği var, ancak bu sınırlı 15 dakika .

Metin mesajlarını silmek Depolama Alanında yer açar mı?

Eski kısa mesaj dizilerini sil

Metin mesajları gönderip aldığınızda, telefonunuz bunları güvenli bir şekilde saklamak için otomatik olarak saklar . Bu metinler resim veya video içeriyorsa, önemli miktarda yer kaplayabilirler. Neyse ki, tüm eski metin mesajlarınızı geri dönüp manuel olarak silmeniz gerekmez.

Depolama alanımı ne kaplıyor?

Android'in Yerleşik Depolama Aracını kullanın. ... Bunu bulmak için Ayarlar ekranını açın ve Depolama'ya dokunun . Uygulamalar ve verileri, resimler ve videolar, ses dosyaları, indirmeler, önbelleğe alınmış veriler ve çeşitli diğer dosyalar tarafından ne kadar alan kullanıldığını görebilirsiniz.

Sesli mesajımı nasıl devre dışı bırakırım?

Çoğu durumda şirketi arayın (611'i arayın) veya sesli postayı kapatmak için perakende satış noktasına gidin. Bazı akıllı telefon/taşıyıcı kombinasyonlarının olduğu bazı durumlarda, Ayarlar > Telefon'a giderek sesli postayı devre dışı bırakabilirsiniz; ama çoğu durumda değil.


Eski sesli mesajları kurtarmanın bir yolu var mı?

Sesli Posta uygulamasını kullanın: Sesli Posta uygulamasını açın ve Menü > Silinmiş Sesli Postalar'a dokunun, saklanacak olana uzun dokunun ve ardından Kaydet'e dokunun. Bir kurtarma aracı kullanın: Ayrı bir cihazda, bir üçüncü taraf veri kurtarma aracı indirin ve verilerinizi kurtarmak için Android'inizi bağlayın.

Sesli mesajları kaydetmek için bir uygulama var mı?

Üçüncü taraf uygulamaları kullanarak bir Android'de sesli postalar nasıl kaydedilir. YouMail yaklaşık on yıldır piyasada ve sesli mesajlarınızı düzenli tutmak için mükemmel bir uygulama. Aynı anda 100'e kadar sesli postayı saklamakla kalmaz, aynı zamanda bunları klasörler halinde düzenleyebilir ve isterseniz bunlara bilgisayarınızdan erişebilirsiniz.