Sesinde engellenen ne anlama geliyor?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Clark Welch
Puan: 4.5/5(71 oy)

blok bir koçun başka bir koçun takımına bir müsabık eklemesini engellemesine izin verir . Ancak, bir koç ancak o sanatçı için geri dönmeye karar verirse engellendiğini keşfeder. Engellenen antrenör düğmesine basmazsa, blok sayılmaz. Kaynak: NBC.

The Voice'ta engelleme nasıl çalışır?

Bir koç diğer üç koçun adıyla blok düğmesine bastığında, ona vuran koç otomatik olarak arkasını döner. Engellenen koç sadece onları keşfeder düğmesine basarlarsa engellenirler . Antrenör düğmesine basmazsa, blok başka bir seçme için hala kullanılabilir.

The Voice'ta engellendi denmesi ne anlama geliyor?

İki sezon önce The Voice, engelleme düğmesi adı verilen yeni bir hileyi tanıttı - kör seçmeler sırasında, ünlü koçlar, bir koçun kendi takımına bir şarkıcı eklemesini engelleme fırsatına sahiptir. . Engelle düğmesi, antrenör başına yalnızca bir kez kullanılabilir, aksi takdirde bu kaos olur.The Voice'da kaç blok alıyorlar?

BLOKLAR: Kör Seçmeler sırasında her antrenör 1 blok alır . ÇALMALAR: Her koç, Savaş Turları sırasında 2 top çalma alır. Nakavtlar sırasında 1 ek top çalma alırlar. TASARRUFLAR: Her antrenör, Savaş Turları sırasında 1 ve Nakavtlar sırasında 1 tasarruf elde eder.

Kelly'yi The Voice'ta kim engelledi?

Seçmelerin ikinci gecesinde, country şarkıcısı Taryn Papa, Martina McBride'ın 'Anyway' şarkısının duygulu yorumuyla tüm koçları büyüledi. Shelton ilk önce rakibi Kelly Clarkson'da sezonun tek bloğunu kullanarak döndü.

The Voice'daki EN KOMİK BLOK Seçmeleri

25 ilgili soru bulundu

Kelly'nin adamı The Voice'tan neden ayrıldı?

Geçen Pazar, NBC-TV'nin The Voice'un şu anki sezonunda Kelly Clarkson'ın ekibinin bir parçası olarak önde gelen bir yarışmacı olan müşterim Ryan Gallagher, NBC ve Metro-Goldwyn-Mayer Studios tarafından görevden alındı. şovun COVID-19 protokolünün ihlal edildiği iddiasıyla .

Adam neden The Voice'tan ayrıldı?

Oprah Daily'ye göre Levine, daha önce 2019'da 'The Ellen DeGeneres Show' programına katıldığı sırada 'The Voice'daki koçluk görevlerinden neden ayrıldığına değindi ve kendisinin çocuklarıyla daha fazla zaman geçirmek için ayrıldı . 'Onu özlüyorum, ama ne kadar çalışmak zorunda olduğumu da özlemiyorum' dedi.

Sesine çıkmak için para alıyor musunuz?

Her şeyin sonundaki 100.000 dolarlık nakit ödülün dışında, The Voice yarışmacıları gösteriden para alıyor . Ancak şovun koçlarının veya personelin aldığı maaşla aynı şekilde para almıyorlar. Newsweek'e göre maaş değil maaş alıyorlar.

Sesi filme almak ne kadar sürer?

Çeşitli raporlara dayalı olarak, yarışmanın ilk aşaması bir süre boyunca filme alındı. dört ila beş gün arası . Serinin 6. Sezonunda yer alan eski yarışmacı Kat Perkins, 2016 yılında Cosmopolitan ile yaptığı bir röportajda, ilk kamera dışı seçmeleri ile Blinds arasında beş ay beklediğini açıkladı.

The Voice'daki koçlar anlaşıyor mu?

Efsane ekler: ' Kamera dışında daha iyi anlaşıyoruz çünkü rakip olmak zorunda değiliz. Sadece birbirimizin tadını çıkarabilir ve birbirimizi güldürebiliriz. Diğer koçlarla iyi vakit geçiriyoruz!'

The Voice'daki koçlar kazanmak için bir şey alıyor mu?

Yarışmayı kazanmak için 100.000 ABD Doları ve Universal Music Group ile rekor bir anlaşma aldılar. ... Onlar da rekabet ediyor yaptıklarının rekabeti kazanmasını sağlamak için , böylece onları kazanan koç yapıyor.

Sesinden ünlü olan var mı?

Dün, The Voice'un 12 kazananından hiçbirinin American Idol adlı rakip şovun kaybedenleri kadar ünlü veya başarılı olmadığına dikkat çektim: Clay Aiken, Chris Daughtry, Katharine McPhee ve Jennifer Hudson - o kadar ünlü ve başarılı oldu ki artık The Voice'ta koçluk yapıyor.

Sesin aşamaları nelerdir?

Şovun yenilikçi formatı, rekabetin beş aşamasını içeriyor: ilki Kör Seçmeler ile başlar, ardından Savaş Rauntları, Elemeler, Canlı Playofflar ve son olarak Canlı Performans Şovları . Kör Seçmeler sırasında, müzisyen koçlarının kararları görünüşe değil, yalnızca sese dayalıdır.

The Voice 2020'yi kazanmanın ödülü nedir?

The Voice'un kazananı 100.000 $ nakit ödül artı Universal Music Group ile bir kayıt sözleşmesi .

The Voice yazılı mı?

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde Ses kapsamlı bir şekilde planlanmıştır , hatta yargıçların yarışmacılar sahnedeyken sorduklarına kadar. Kadınlar Günü'ne göre, hakimler 'doğru soruları sorduklarından emin olmak için sıklıkla bir isim veya arka plan bilgisi alırlar.'

Blake Shelton, Adam'la hala arkadaş mı?

Adam Levine ve Blake Shelton'ın kardeşliği canlı ve iyi. 41 yaşındaki Maroon 5 solisti Megan Thee Stallion'ın yeni işbirliği 'Beautiful Mistakes'i tanıtmak için People (TV Şovu!) ile konuşurken şunları söyledi: ile yakın arkadaş kalmıştır. 44 yaşındaki country yıldızı, 2019'da The Voice'tan ayrıldığından beri.

Gwen Stefani, The Voice'ta ne kadar kazanıyor?

İlk iki sezonundan (10 milyon dolarlık maaşla), Gwen toplam 20 milyon dolar kazandı. Ardından, oynadığı son üç sezonda (13 milyon dolarlık maaşla) Gwen 39 milyon dolar kazandı. Hepsini toplayınca, Gwen Stefani'nin de o kadar kazandığı bildirildi. 59 milyon dolar olarak The Voice'ta görünmekten.

Adam The Voice'tan kovuldu mu?

Mayıs 2019'da The Voice hayranları, uzun süredir koçluk yapan Adam Levine Instagram'da bunu duyurduğunda şaşkına döndü. 16 sezon sonra NBC hit şovundan ayrılıyordu . Maroon 5 şarkıcısı, 'Hayatımın geri kalanında her zaman değer vereceğim bir şeyin parçası olmaktan gerçekten onur duyuyorum' dedi.

Kelly, The Voice'a geri mi dönüyor?

'Ses' geri döndü sezon 21 . ... NBC'nin 'Sesi' geri döndü. Kelly Clarkson, John Legend ve Blake Shelton, koç olarak ikonik kırmızı sandalyelerine geri dönüyorlar. Bu sezon, Nick Jonas'ın yerini alan Grammy ödüllü Ariana Grande ilk kez onlara katılacak.

Blake Shelton ses serisinin sahibi mi?

Blake Shelton kesinlikle damgasını vurdu Ses franchise 2011'de ilk yayınlandığından beri her sezon koçluk yaptıktan sonra. Team Blake şovu altı kez kazandı ve sezon başına 13 milyon dolar kazandığı için maaşı kesinlikle başarısını yansıtıyor.

The Voice'daki yarışmacılar kıyafetlerini tutabiliyor mu?

Kör seçmeler için yarışmacılar kendi kıyafetlerini tedarik etmek zorundadır. , ancak bir takıma bağlandıklarında işler biraz daha kolaylaşıyor. Morrissey paylaştı, Her sanatçının harika görünümler yaratması için alışveriş yapıyoruz. Canlı gösterilere ulaştığımızda, görünümler her bir performans için özelleştirilir.

Blake Shelton sesle ne kadar kazanıyor?

Celebrity Net Worth'a göre Shelton, realite şarkı yarışmasının ilk sezonlarında döngü başına 4 milyon dolarlık bir maaş aldı, ancak şu anda kazanıyor döngü başına 13 milyon $ .

The Voice'ta en çok rekoru hangi koç sattı?

Bununla birlikte, The Voice'un sıradan hayranlarının çoğu ne kadar popüler ve başarılı olduğunun farkında olmayabilir. Blake Shelton gerçekten gösterinin dışında. 12 stüdyo albümünün hepsini toplayan Blake, kariyeri boyunca 10 milyon kadar plak sattı - çok etkileyici bir başarı.

Carson Daly'nin maaşı ne kadar?

Celebrity Net Worth'a göre, Carson Daly 40 milyon dolar değerinde ve yıllık tahmini 10 milyon dolar çekiyor. Büyük meblağ, şu anki konserlerinden geliyor: The Voice ile Carson Daly, rapor edilen bir maaş alıyor. yılda 5 milyon dolar . Ayrıca, Today Show'daki çalışması için yılda 5 milyon dolar rapor alıyor.

Blake Shelton ve John Legend anlaşıyor mu?

Maroon 5'in solisti, gerçek bir dostluktan çok bir şovdu ve The Voice'tan ayrılmasıyla artık ikisi arasında hiçbir bağlantı kalmadı. ... Blake ve John soğuk, yani hayır gerçek arkadaş olmalarına şaşırdım .