Sizinki sadık bir şekilde büyük harflere sahip mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bette Kling
Puan: 4.7/5(60 oy)

Saygılarımla, Dikkat edin kapanışın sadece ilk kelimesi büyük harfle yazılır . İngiliz kullanımında, adı geçen bir kişiye yazarken Sizinle içtenlikle, ancak Sayın Bay/Bayan selamını kullanırken Sizinkiyle içtenlikle kapatmak gelenekseldir, ancak bu ayrım çok önemli değildir.

Sizinki nasıl sadakatle yazılmalıdır?

6 Cevap

 • Mektup Sayın Bay, Sayın Baylar, Sayın Bayan veya Sayın Bay/Bayan ile başlıyorsa, ÖDEME KAPANIŞI 'Saygılarımla' olmalıdır.
 • Mektup kişisel bir adla başlıyorsa, örn. Sevgili Bay James, Sevgili Bayan Robinson veya Sevgili Bayan Jasmin, 'Saygılarımla' olmalıdır.

İçtenlikle büyük bir S harfi var mı?

Saygılarımızla sadece ilk kelimeyi büyük harfle yaz veya Saygılarımla. Kapanışları her zaman bir virgül ve imza için bir boşluk izler. Artık Saygılarımızla nasıl kullanacağınızı biliyorsunuz, peki ya diğer ücretsiz kapanışlar?



Bir harf kapanışındaki tüm kelimeleri büyük mü yazarsınız?

kural kapanışın yalnızca ilk kelimesini büyük harf yapmak için . Bu kural, ücretsiz bir kapatma kullandığınız her yerde geçerlidir: e-postalar, mektuplar, notlar ve hatta metinler.

Mektuplar için bazı iyi kapanışlar nelerdir?

Resmi bir iş mektubunu bitirmek için en iyi 10 mektup kapanışı

 • 1 Gerçekten senin.
 • 2 Saygılarımla.
 • 3 Tekrar teşekkürler.
 • 4 Minnettarlıkla.
 • 5 Saygılarımızla.
 • 6 Sadık.
 • 6 Saygılar.
 • 7 Saygılarımla.

Saygılarımla, Saygılarımla

45 ilgili soru bulundu

Bu tamamlayıcı kapanışlardan hangisi doğru şekilde büyük harfle yazılmıştır?

'' Ücretsiz kapanışta ilk kelimeyi büyük yapın, ancak ikinci ve sonraki kelimeleri büyük yazmayın. İş yazışmalarında tamamlayıcı kapanış olarak, aşağıdakiler doğru bir şekilde büyük harfle yazılmıştır: ' Çok Gerçekten Sizin. '

Saygılarımla bir mektubu bitirir misin?

İçtenlikle, Saygılarımla, Saygılarımla, Gerçekten Saygılarımla , ve Saygılarımla. Bunlar, resmi bir iş ortamında kullanılacak en basit ve en kullanışlı mektup kapanışlarıdır. Bunlar hemen hemen her durumda uygundur ve bir ön yazı veya bir soruşturmayı kapatmanın mükemmel yollarıdır.

Samimi olmak yerine ne kullanabilirim?

Saygılarımızla Resmi veya İş Alternatifleri

 • Saygılarımla...
 • Saygılarımla, ...
 • Saygılarımla, ...
 • Takdir ile,...
 • Sıcak,...
 • Bu konudaki yardım için teşekkür ederiz, ...
 • Zaman ayırdığın için teşekkürler, ...
 • Yardımınız için çok minnettarım,

Resmi bir e-postayı nasıl bitirirsiniz?

Bir e-postayı sonlandırmanın en yaygın yolu:

 1. Saygılarımla.
 2. Saygılarımla.
 3. Saygılarımla (alıcının adını bilmediğiniz için e-postaya 'Sevgili Bay/Madam' ile başladıysanız)
 4. Saygılarımla (e-postaya 'Sevgili Bay/Bayan/Bayan + soyadı ile başladıysanız)
 5. Saygılarımızla.


Yours, resmi bir mektupta sadakatle kullanılıyor mu?

Seninki sadakatle kullanılır resmi mektuplar veya iş mektupları. Seninki sadakatle aynı zamanda bir zarftır, sadakat anlamına gelir. Mektubun sonunda kullanılır. Alıcının ayrıntılarını bilmiyorsanız, ancak yalnızca cinsiyetini biliyorsanız, o zaman sayın bay/bayan ile selamlayabilirsiniz.

Sizinkini sadakatle kullanabilir miyiz?

'Saygılarımla', alıcıya adıyla hitap edildiğinde (örn. sadakatle' alıcıya adıyla hitap edilmediğinde kullanılır (yani, alıcıya 'Sayın Bay/Bayan' gibi bir ibare ile hitap edilir) veya ...

Resmi bir mektuba nasıl başlanır?

Mektuba başlamak

 1. Çoğu resmi mektup, yazdığınız kişinin adından önce 'Sevgili' ile başlar:
 2. 'Sevgili Bayan Brown' veya 'Sevgili Brian Smith'
 3. Adı ve soyadını veya unvan ve soyadını kullanmayı seçebilirsiniz. ...
 4. 'Sevgili Beyefendi / Hanımefendi,'
 5. Virgül eklemeyi unutmayın.

Kapanış selamı nedir?

Mesaj resmi ise, e-postalardaki selamlamalar 'Sevgili' ile başlayabilir. ... Ücretsiz bir kapanış veya kapanış bir mesajın kibarca bitmesidir . Mektuplarda bunlar genel kapanışlardır: Saygılarımızla, (ABD ve Kanada'da virgül kullanıyoruz; diğer ülkeler bunu hariç tutabilir.)


Uygun e-posta formatı nedir?

Uygun bir e-posta formatı kullanın. E-postanızı, gövde metninin ilk birkaç cümlesi e-postanın ne hakkında olduğunu açıklayacak şekilde yapılandırın . Son birkaç cümle, iş e-postasını özetleyen bir sonuç olmalıdır. ... Bir harekete geçirici mesaj, e-posta okuyucusuna bundan sonra ne yapacağını ve nasıl yapacağını söyler.

Kişisel bir mektubu nasıl bitirirsiniz?

Paylaşmak

 1. İçtenlikle. Saygılarımızla (veya içtenlikle sizinki) genellikle resmi mektuplar için ve iyi bir sebeple imza atmaktır. ...
 2. En iyi. ...
 3. Saygılarımla. ...
 4. Tekrar görüşmek üzere. ...
 5. Teşekkürler. ...
 6. [İmza yok]...
 7. Saygılarımla. ...
 8. Dikkatli ol.

Sadık yerine ne yazabilirim?

Re: 'Saygılarımla' yerine ne yazalım? 'Sevgili Bay/Madam' ile başlayan herhangi bir resmi veya iş mektubu yazıyorsanız, o zaman 'Saygılarımla' doğru sondur. Mektuba 'Sevgili + alıcının adı' ile başlarsanız, ' Saygılarımla ' doğru sondur.

İçtenlikle çok resmi mi?

çok resmi olmayın

'Saygılarımla' yaygın olarak fazla resmi olarak görülüyor . Kendinizi bir Jane Austen karakteri gibi hissediyorsanız, silin ve baştan başlayın. PerkBox anketi, bu üç resmi bitişi - 'gerçekten sizin', 'sadık bir şekilde' ve 'içtenlikle' - en kötü e-posta imzalama seçenekleri arasında sıraladı.


İçtenlikle teşekkür etmek yerine teşekkür eder misin?

Kendine iyi bak ya da yakında konuş gibi kapanışlar genellikle daha yakın ilişkiler için kullanılırken, içtenlikle ya da takdirle resmi bir ortamda daha iyi sonuç verir. Kapanıştan emin değilseniz kullanmalısınız, Saygılarımızla ve teşekkür ederim en iyi seçeneklerin.

Sizinki içtenlikle resmi mi yoksa gayri resmi mi?

'Saygılarımla', sadece resmi bir mektup için geçerlidir , kişinin adının bilindiği yer. Kişinin adının bilinmediği resmi bir mektup için (Başlangıç: 'Sevgili Bay/Bayan'), o zaman 'Saygılarımla' ile imzalamalısınız.

Adlarını bildiğinizde resmi bir mektubu nasıl bitirirsiniz?

Bir mektuba 'Sayın Bay/Bayan' ile başladığınızda 'Saygılarımla' kullanın. Saygılarımla ' yazdığınız kişinin adını bildiğinizde. İyi tanıdığınız birine yazarken 'En iyi dileklerimle' kullanın.

Sevimli bir mektubu nasıl bitirirsiniz?

Aşk Mektubu Kapanışları

 1. Aşk Mektubu Kapanışları.
 2. sevgiyle senin,
 3. sevgiyle senin,
 4. sevgiyle,
 5. Bütün aşkım,
 6. Tüm aşkım sonsuza kadar,
 7. Hep,
 8. Her zaman ve sonsuza dek,


Her ikisini de saygılarımla büyük harfle yazar mısınız?

Sadece En İyiler Saygılarımızla bir e-posta kapanışında büyük harfle yazılmalıdır . E-posta kapanışlarında kural, kapanışın yalnızca ilk kelimesini büyük harf yapmaktır.

Kindest resmi bir saygı mı?

'Saygılarımla' 'saygılarımla' biraz daha resmi bir versiyonu bu hala saygı gösteriyor. Kendinizi bir e-postada birine tanıtırken veya şirketinizdeki bir amir veya yöneticiye e-posta gönderirken kullanılabilir.

Saygılarımla, ikisi de büyük harfle mi yazılmış?

Kesinlikle sadece ilk harfi büyük yazmanız gerekiyor , şöyle: 'Saygılarımla'. Bunlardan bahsetmişken, hangi imzaların uygun olduğu ve hangilerinin profesyonel bir hayır-hayır olduğu konusunda kafanız karıştıysa, bir e-postayı başlatmanın ve bitirmenin en iyi yolları hakkındaki makalemizi okuyun.

Sevmediğiniz birine bir mektubu nasıl bitirirsiniz?

Bir mektubu kapatmanın en popüler yolları

 1. İçtenlikle. Bu profesyonel imza, özellikle resmi bir iş mektubu veya e-postada her zaman uygundur. ...
 2. Saygılarımla. Bu şarkı söyleme, profesyonel kalırken biraz daha yakışıklı. ...
 3. Zaman ayırdığın için teşekkürler. ...
 4. Yakında konuşmak dileğiyle. ...
 5. Takdir ile.