Seninki içtenlikle ondan sonra virgül var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dee McLaughlin
Puan: 4.7/5(53 oy)

Saygılarımızla veya Saygılarımla'daki yalnızca ilk kelimeyi büyük harf yapın. Kapanışları her zaman bir virgül ve imza için bir boşluk izler .

Seninkinden sonra virgül koyar mısın samimiyetle?

Bu tür bir mektubu Sevginizle içtenlikle bitirin. Başlangıç ​​veya bitişlerden sonra virgül koymak gerekli değildir . Yazdığınız kişiyi iyi tanıyorsanız, sondan önce en iyi dileklerimle gibi bir kapanış formülü eklemek uygun olabilir.

Sizinkilerden sonra samimiyetle ne koyarsınız?

Bir mektubu Saygılarımla nasıl bitirirsiniz?

 • Saygılarımla, Saygılarımla, Saygılarımla ve Saygılarımla. Bunlar, resmi bir iş ortamında kullanılacak en basit ve en kullanışlı mektup kapanışlarıdır.
 • Saygılarımla, Saygılarımla ve Saygılarımla.
 • Saygılarımla, En iyi dileklerimle ve takdirle.Kendinizi nasıl içtenlikle yazarsınız?

Kullanmak ' Saygılarımla Bilinen Alıcılar için ' ( ) veya 'Saygılarımızla' ( ). Alıcının adını biliyorsanız (genellikle bir meslektaşınız veya yakın iş ortağınız), 'Saygılarımızla' (veya yalnızca 'Saygılarımızla') (ABD) veya 'Saygılarımla' (İngiltere) kullanın.

Seninkinden sonra virgül var mı?

Kapanış her zaman virgül alır : Sevgilerimle, veya. Saygılarımla, Kapanışın yalnızca ilk kelimesinin büyük harfle yazıldığını unutmayın.

En İyi İpucu - Saygılarımla, Saygılarımla, Saygılarımla

36 ilgili soru bulundu

Bir mektubu nasıl bitirirsin Saygılarımla?

Bir Mektup Nasıl Bitirilir

 1. Resmi, sosyal veya ticari yazışmalar için tercih edilen harf son cümleleri Saygılarımızla, Saygılarımızla, Çok içtenlikle veya Çok içtenlikle sizindir.
 2. Saygılarımla ve Saygılarımla, resmi ve daha samimi kapanışlar arasındaki güzel boşluğu doldurur.

Bir mektupta samimiyetinizi nereye yazarsınız?

6 Cevap

 • Mektup Sayın Bay, Sayın Baylar, Sayın Bayan veya Sayın Bay/Bayan ile başlıyorsa, ÖDEME KAPANIŞI 'Saygılarımla' olmalıdır.
 • Mektup kişisel bir adla başlıyorsa, örn. Sevgili Bay James, Sevgili Bayan Robinson veya Sevgili Bayan Jasmin, 'Saygılarımla' olmalıdır.

Resmi bir kapanış mı?

Bir e-posta kapanışında saygılar kullanmak, alıcıya saygı duyduğunuzu, ancak onlarla yakın bir ilişkiniz olmadığını gösterir. Çünkü içtenlikle daha az resmi , ile ilgili ifadeler, mektuplardan daha az resmi olma eğiliminde olan e-postalarda mükemmeldir.

İçtenlikle sola mı yoksa sağa mı gidiyor?

Bir arkadaşınız veya akrabanız için dostça bir mektup yazmayı planlıyorsanız, iade adresi ve tarih sayfanın sağ tarafında yer alacaksa, selamlama gerekçeli olacaktır. Sol taraftaki ve her paragrafı girintilersiniz ve bitiş (Saygılarımızla,) metnin yaklaşık 2/3'üne yerleştirilir.

Saygılarımla ne için kullanılır?

'Saygılarımla', hala saygı gösteren 'saygılarımla' biraz daha resmi bir versiyonudur. Ne zaman kullanılabilir bir e-postada birine kendini tanıtmak veya şirketinizdeki bir amir veya yöneticiye e-posta gönderirken.

Saygılarımla virgül olmalı mı?

Bu günlerde birçok kuruluş, tüm mektuplar için Sizinkini içtenlikle kullanmayı tercih ediyor. Hatta bazıları onları Saygılarımla veya Saygılarımla imzalar. Olarak selamlama ile, imzadan sonra virgül kullanmanıza gerek yoktur.

Kendinizinkini gerçekten nasıl kullanıyorsunuz?

Sizinki gerçekten kullanılan geleneksel bir ifadedir. bir mektubu kibarca bitirmek . Saygılarımızla veya En iyi dileklerimle gibi benzer ifadelerle aynı şekilde kullanılır. Çoğu mektupta, bir kişinin adının veya imzasının hemen üstünde veya önünde bulunur, örneğin: Sevgili Jeff, Sütümüz bitti. Gerçekten, Ben.

Sizinki sadakatle solda mı sağda mı?

Son paragraf kesin olmalıdır. İmza: Bu, şu adrese yazılmalıdır: sonra sol taraf isimlerinizle sonuç. Ücretsiz kapanış veya Veda: Saygılarımla veya Saygılarımla, her zaman mektubun sonunda yer alır. Gönderenin adı imzanın altına yazdırılır.

Saygılarımla ve isim arasında boşluk olmalı mı?

Çift çizgi sınırlayıcı ve ardından bir boşluk önceki satırın sonu, bazı posta programlarının mesajınızın gövdesini imzanızın gövdesinden ayırmasını sağlar. Standart bir oturum kapatma eklemek için posta programınızın imza özelliğini kullanıyor olsanız da, Saygılar, bunu postanın gövdesinin bir parçası olarak kabul ederim.

Kaç tanesi içtenlikle giriyor?

Terk etmek üç boşluk kapanışınız ('Saygılarımızla' veya 'Saygılarımızla' gibi) ve yazdığınız ad arasında. Başlığınız (iletişim bilgileri) ile selamlama ('Sevgili Bay Roberts' gibi) arasında bir boşluk bırakın.

Saygılarımla kaba mı?

Oldukça resmi kalmak isteseydim, ancak yine de ulaşılabilir görünmek isteseydim, 'Saygılarımla' veya tercihen 'saygılarımla'. Bundan daha az resmi olan herhangi bir kapanış konuşması, bence, kendi adına konuşacaktır, çünkü yerine koyduğunuz biriyle genellikle resmi olmayan bir dil kullanmazsınız.

İçtenlikle çok resmi mi?

çok resmi olmayın

'Saygılarımla' yaygın olarak fazla resmi olarak görülüyor . Kendinizi bir Jane Austen karakteri gibi hissediyorsanız, silin ve baştan başlayın. PerkBox anketi, bu üç resmi bitişi - 'gerçekten sizin', 'sadık bir şekilde' ve 'içtenlikle' - en kötü e-posta imzalama seçenekleri arasında sıraladı.

Bir e-postayı içtenlikle bitirmenin iyi bir yolu mudur?

Herhangi bir işe alım görevlisinin size söyleyeceği gibi, herhangi bir harfi bitirmenin standart yolu 'içtenlikle' .' Ve bizi yanlış anlamayın, içtenlikle bir e-posta için kesinlikle kabul edilebilir bir onaydır - ama aynı zamanda orijinal değildir ve aşırı kullanılır. ... Profesyonel e-postalar için en yaygın e-posta oturumlarının kısa bir listesi: Saygılarımızla.

Sizinki içtenlikle resmi mi yoksa gayri resmi mi?

'Saygılarımla', sadece resmi bir mektup için geçerlidir , kişinin adının bilindiği yer. Kişinin adının bilinmediği resmi bir mektup için (Başlangıç: 'Sevgili Bay/Bayan'), o zaman 'Saygılarımla' ile imzalamalısınız.

Resmi bir mektupta sizinkini içtenlikle kullanabilir miyim?

Hem resmi hem de gayri resmi mektuplarda sizinkini içtenlikle kullanabiliriz, ancak sadece resmi mektuplarda sadakatle kullanabiliriz .

Tanımadığınız birine bir mektubu nasıl bitirirsiniz?

Yazdığınız kişinin adını bilmiyorsanız, Sayın Yetkili, Sayın Yetkili veya Sayın Bayan veya Sayın Bayan ile başlayın ve mektubunu seninkiyle sadakatle bitir , ardından tam adınız ve unvanınız.

Seninki sadakatle nerede yazıyor?

seninki sadakatle ingiliz kullanım. Sevgili Efendim selamı olan bir mektupta olduğu gibi, alıcıya adıyla hitap edilmediğinde kullanılır. Amerikalılar arasındaki yazışmalarda hiç görmedim. Bu tutmayacağı anlamına gelmez.

Kendinizi gerçekten bir mektupta nasıl yazarsınız?

Çok iyi tanımadığınız birine resmi bir mektubun sonunda gerçekten Sevginizi yazarsınız. Sen imzanızı 'gerçekten' kelimelerinin ardından yazın '. Saygılarımla, Phil Turner.

Bir e-postayı nasıl bitirirsiniz?

Bir e-postayı sonlandırmanın en yaygın yolu:

 1. Saygılarımla.
 2. Saygılarımla.
 3. Saygılarımla (alıcının adını bilmediğiniz için e-postaya 'Sevgili Bay/Madam' ile başladıysanız)
 4. Saygılarımla (e-postaya 'Sevgili Bay/Bayan/Bayan + soyadı ile başladıysanız)
 5. Saygılarımızla.

Sizinkinin gerçekten bir kesme işareti var mı?

Sahipliği belirtmek için kesme işaretine ihtiyacınız yok çünkü seninki iyelik zamiri. Bu anlamda seninki onun, kimin ve bizimki gibi diğer iyelik zamirlerine benziyor. Bu kelimelerin hiçbiri zaten iyelik eki oldukları için kesme işareti gerektirmez.