Scotty, eurotrip için mi yapıldığını bilmiyor?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dr. Estelle Walsh
Puan: 4.1/5(68 oy)

'Scotty Doesn't Know', Amerikan rock grubu Lustra tarafından yazılan ve seslendirilen bir şarkıdır. Aslen 2004 filmi EuroTrip için yazılmıştır. , şarkı Scotty'nin kız arkadaşı Fiona'nın onu uzun bir süre boyunca diğer ortaklarla nasıl aldattığına dair çok sayıda müstehcen ve mizahi göndermeler içeriyor.

Matt Damon neden Scotty bilmiyor?

Ayrıca, 'Scotty Know't Know'u üniversitedeki oda arkadaşının erkek kardeşi tarafından yazıldığı ortaya çıktı ve diğer üniversite oda arkadaşlarından biri de grupta, yani Matt Damon'ın sözleriyle, ' bir tür aile meselesiydi .' Güzel. ... Yani bir tür aile meselesiydi.'

Scotty hangi filmden bilmiyor?

Matt Damon'ın Efsanevi 'Scotty Bilmiyor' Sahnesi 'Avrupa Gezisi ' Aslında Bir Kadını Komadan Kurtardı.Lustre gerçek bir grup mu?

parlaklık ( aslen Shiner olarak kuruldu ) 1990'larda aktif olan kısa ömürlü bir Zebulon, Kuzey Carolina merkezli power pop grubuydu. Üyeleri Will Marley (vokal ve gitar), John Ray (bas) ve Antiseen'den Greg Clayton (bateri) idi.

Scotty hiç öğrendi mi?

Filmde Scotty, kız arkadaşı Fiona tarafından terk edilir. Daha sonra bir partide Fiona'nın onu uzun süredir aldattığını öğrenir, bu yüzden unvanını alır. 'Scotty Bilmiyor .' Grup partide çalıyor ve o zaman şarkı çalınıyor ve Scottie gerçeği öğreniyor.

Scotty bilmiyor

38 ilgili soru bulundu

EuroTrip, Road Trip'in devamı mı?

EuroTrip benzer tarzda bir gençlik komedisidir ama Road Trip serisinin bir parçası değil . Bazı insanların yanlışlıkla aynı serinin parçası olduğuna inanmasının nedeni, EuroTrip'in 'Yol Gezisi'nin yapımcılarından' olarak tanıtılmasıdır – ancak bu tek bağlantıdır.

Matt Damon, EuroTrip'te Scotty'nin bilmediği şarkısını mı söyledi?

Ve EuroTrip direktörü Jeff Schaffer'a göre, Matt Damon hala ona şarkı sözlerini söyleyerek geliyor. Scotty, filmin yayınlanmasından yaklaşık 20 yıl sonra Bilmiyor. Valla şarkı bir klasik.

EuroTrip'teki şarkıcı kim?

EuroTrip filminde Scotty (Scott Mechlowicz) kız arkadaşı Fiona (Kristin Kreuk) tarafından bir grubun baş şarkıcısı ( Matt Damon ).

EuroTrip'te Scotty'yi kim oynuyor?

Oyuncu kadrosu. Scott Mechlowicz Scott 'Scotty' Thomas olarak: Almanca konuşmadaki sınırlı akıcılığı sayesinde, uzun zamandır Alman mektup arkadaşı Mieke'yi eşcinsel bir adam olarak düşünme hatasına düşen yeni bir lise mezunu.


Matt Damon neden Eurotrip'te oynadı?

Uproxx'a konuşan Schaffer ve Mandel, Damon'ın bir cankurtaran olduğunu söyledi. çünkü Körfez Savaşı ve bir SARS salgını sırasında çekildiler . Bir kamera hücresi yapmak için kimseyi uçuramadılar, ancak Damon'ın Prag'da olduğunu ve yardım etmeye istekli olduğunu öğrendiklerinde rahatladılar.

Matt Damon My Funny Valentine şarkısını söyledi mi?

Video Matt Damon ABC News - 'My Funny Valentine' şarkısını söylüyor.

Road Trip'in devamı var mı?

Yol Gezisi: Bira Pong 2009 yapımı bir Amerikan yol-komedi filmidir. Film, 2000 Todd Phillips komedi filmi Road Trip'in doğrudan DVD'ye devamı ve Steve Rash tarafından yönetiliyor. Devam filmi için geri dönen tek orijinal oyuncular DJ Qualls ve Rhoda Griffis'ti.

Atılgan D'den ayrıldıktan sonra Scotty'ye ne oldu?

52 yıla yayılan bir kariyerde 11 yıldız gemisinde görev yaptıktan ve 72 yaşında Kaptan rütbesiyle emekli olduktan sonra Scotty, bir Dyson küresine çarptığında bir emeklilik kolonisine giderken bir nakliye mekiğinde ; mahsur kaldı, taşıyıcıyı süresiz olarak döngüye soktu ve kendini tamponda 'depoladı' ...


Kalıntılardan sonra Scotty'ye ne oldu?

Scotty, The Next Generation'ın 'Relics' adlı bölümünde zamanda dondu ve böylece o hala yaşıyor Birkaç farklı görevde karşılaşabileceği Star Trek Online'da. ... Ancak Scotty, orijinal Enterprise mürettebatının yaşayan tek üyesi değil, çünkü Pavel Chekov geçici bir ajan haline geldi.

Star Trek'ten Scotty nasıl öldü?

ABD: Orijinal Star Trek serisinde en çok alıngan İskoç baş mühendisi olarak bilinen aktör James Doohan - 'Işınla beni Scotty' ile ölümsüzleştirilen bir rol - menajeri dün 85 yaşında öldü. Doohan, Seattle'ın Redmond, Washington banliyösünde öldü. pnömoni ve Alzheimer hastalığı .

Michelle Trachtenberg'e ne oldu?

O oldu proje yazmak üzerinde çalışmak

Trachtenberg oyunculuk konusunda her zaman tutkulu olsa da, Hollywood'da başka rollerde çalışmakla da ilgileniyor. Görünüşe göre, aslında birkaç senaryo yazmış.

Matt Damon kaç yaşında?

Matthew Paige Damon (/ˈdeɪmən/; 8 Ekim 1970 doğumlu ) Amerikalı aktör, yapımcı ve senarist. Forbes'in en güvenilir yıldızları arasında yer alan, oynadığı filmler Kuzey Amerika gişesinde toplu olarak 3,88 milyar doların üzerinde hasılat elde ederek onu tüm zamanların en yüksek hasılat yapan aktörlerinden biri haline getirdi.