Savannah Guthrie kiminle evli?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Junior Conn
Puan: 4.9/5(46 oy)

Savannah Clark Guthrie Amerikalı bir gazeteci ve avukattır. Temmuz 2012'den beri bu görevi yürüttüğü NBC News sabah programı Today'in ana sunucularından biridir. Guthrie, NBC News'e Eylül 2007'de yasal analist ve muhabir olarak katıldı ve ülke çapındaki davaları düzenli olarak rapor etti.

Savannah Guthrie'nin kocası çalışıyor mu?

Guthrie'nin kocası The Glover Park Group'un kurucu ortağı ve genel müdürü . GPG web sitesindeki biyografisine göre, Clinton yönetimi sırasında Feldman, kıdemli danışman ve seyahat eden personel şefi de dahil olmak üzere Başkan Yardımcısı Gore adına çeşitli liderlik rollerinde görev yaptı.

Savannah Guthrie hala evli mi?

Hem yayında hem de yayında, Today programının sunucularından Savannah Guthrie, kocasıyla birlikte yıllar boyunca kutlayacak çok şey yaşadı. Michael Feldman . On yıldan fazla bir süredir birlikte olan çiftin iki güzel çocuğu var - Vale, 5 ve Charley, 3 - ve bir peri masalı gibi görünen bir hayat.Savannah Guthrie yılda ne kadar kazanıyor?

Savannah Guthrie Net Değer ve Maaş: Savannah Guthrie, net değeri 30 milyon dolar olan Amerikalı bir gazeteci ve avukattır. Savannah Guthrie'nin Today Show'daki çalışması için yıllık maaşı yılda 8 milyon dolar .

En zengin haber spikeri kim?

Anderson Cooper Net Değer – 200 milyon dolar

Anderson Cooper en zengin haber spikeridir. Şu anki net değeri 200 milyon dolar.

Today Show'dan Savannah Guthrie kimdir? Savannah Guthrie Net Değer, Koca

27 ilgili soru bulundu

Chuck Todd'un maaşı ne kadar?

Net Değer, Maaş

2021'de Todd, yıllık 40.000 ABD Doları ila 100.000 ABD Dolarının üzerinde . 2021 itibariyle Chuck Todd'un net değeri 2 milyon dolar.

Savannah neden Today programında yok?

Nisan 2020'de Savannah, evden çalışma kararı stüdyoya döndükten sonra daha uzun vadeli olarak. O sırada, ev sahibi Hoda Kotb'a, yürürlükteki devlet düzenlemelerine uymak ve aynı zamanda ailesini güvende tutmak istediği için tekrar evden çalışmayı seçtiğini açıkladı.

Savannah Guthrie Bugün Ne Dedi?

'Aman Tanrım! diye bağırdı Guthrie, iki çocuğuna sarılırken. 'Artık tüm hayallerim gerçek oldu.' Ayrıca 'Today' yardımcı sunucuları Hoda Kotb, Al Roker, Craig Melvin ve Carson Daly'ye bu tatlı jesti organize ettikleri için teşekkür etti. 'Artık bütün ailem burada' dedi.

Savannah Guthrie neden alyans takmıyor?

Guthrie'nin alyansını çıkardığına dair söylentilerin aksine, evliliği kayalıklardaydı , şık çapanın New York'ta birkaç gün geçirdikten sonra yanlışlıkla onu geride bıraktığı ortaya çıktı. Guthrie o zamandan beri yüzüğünü geri aldı.


Al Roker'ın maaşı ne kadar?

Al Roker - Net Değer: 70 Milyon Dolar

Dünyanın en ünlü hava durumu uzmanı Al Roker, kısmen onun sayesinde, adına şaşırtıcı bir 70 milyon dolar kazandı. yıllık 10 milyon dolar aylık maaş. Sık sık NBC Nightly News'de Lester Holt ile birlikte görünür ve ayrıca yaklaşık 200 yapımcı kredisi vardır.

En güzel haber spikeri kim?

Dünyanın En Sıcak 15 Haber Sunucusu 2021

 • Anna Kooiman – Fox Haber. ...
 • Kimberly Guilfoyle – Fox Haber. ...
 • Courtney Friel – KTLA TV. ...
 • Ghida Fakhry - El Cezire. ...
 • Jenna Lee - Fox Haber. ...
 • Gigi Stone Woods – NBC Haberleri. ...
 • Julie Banderas – Fox Haber. ...
 • Robin Meade – HLN TV.

En çok kazanan kadın haber spikeri kim?

Robin Roberts Forbes'un tahminlerine göre, ABC'nin Good Morning America programına ev sahipliği yapan, şu anda yılda 18 milyon dolarlık maaşıyla en yüksek ücretli kadın haber spikeri (hala Matt Lauer'in Today'e ev sahipliği yaptığı 25 milyon dolardan ve Bill O'Reilly'nin The O'Reilly Faktörü).

En iyi haber spikeri kim?

2021'deki en iyi haber muhabirleri

 • Anderson Cooper, CNN. New York Times'ın en çok satan yazarı ve CNN'in şu anki sunucusu Anderson Cooper, Amerika'nın en tanınmış haber muhabirlerinden biridir. ...
 • Shereen Bhan, CNBC-TV18. ...
 • Robin Roberts, ABC. ...
 • Christiane Amanpour, CNN.


En yüksek ücretli meteorolog kim?

En yüksek ücretli meteorolog kim? zencefil - 500 Bin $ Yıllık Maaş ABC News'in şu anki baş meteorologu olan Ginger Zee, her zaman kariyer odaklı olmuştur ve 30 yaşına kadar The Today Show'da meteorolog olmak için mezuniyette kendisine bir hedef belirlemiştir.

Hoda'nın net değeri nedir?

53 yaşındaki değer yaklaşık 12 milyon dolar , ünlünetworth.com'a göre ve Post, yeni maaşının Guthrie'ninkiyle eşleştiğini bildiriyor, ancak Kotb ayrıca sabah 10:00'da Kathie Lee Gifford ile birlikte ev sahipliği yapmaya devam edecek - bu yüzden şarap bardaklarınızı indirmenize gerek yok.

Savannah Guthrie avukatlık yaptı mı?

Serbest muhabir olarak çalışırken, aynı zamanda Georgetown Üniversitesi Hukuk Merkezi'nden hukuk diploması alıyordu. ... İtibaren 2002'den 2003'e , Guthrie, Akin, Gump, Strauss, Hauer ve Feld ile avukatlık yaptı ve beyaz yakalı ceza savunmasında uzmanlaştı.

Savannah Guthrie bugün neredeydi?

TODAY yardımcı sunucu çocukları ile yeniden bir araya geliyor. Ev gibisi yok! TODAY'in Savannah Guthrie'si 2020 Tokyo Olimpiyatlarını kapsayan Japonya'da iki hafta geçirdikten sonra evine geri döndü. New York City Ailesiyle beraber!


Matt Lauer 2020'nin değeri nedir?

Matt Lauer Net Değer ve Maaş: Matt Lauer, net değeri olan Amerikalı eski bir haber spikeri ve TV sunucusudur. 80 milyon dolar .

Matt Lauer ve Al Roker hala arkadaş mı?

'İnanılmaz derecede iyi gidiyor' dedi. ' Yakın kaldık ve hep öyle kalacağız . Ve onun ilerlediğini ve hayatını yaşadığını görmek beni mutlu ediyor.' Bir kaynak, ET'ye o sırada Lauer'in 'çocuklarına odaklandığını, eski arkadaşlarıyla yeniden bağlantı kurduğunu ve gerçekten dikkat çekmediğini' söyleyerek bu duyguları tekrarladı.