Saul, Homeland 8. sezonda ölecek mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Eleazar Gorczany MD
Puan: 4.4/5(51 oy)

Carrie, uzun süredir Rus varlığının adını öğrenmek için bir görevde olduğunu açıkladı. ... Saul ölüydü Varlığını her ne pahasına olursa olsun korumaya kararlıydı, ancak Carrie nükleer bir çatışmanın potansiyel olarak milyonları öldürmesini durdurmak için kişisel bir görevdeydi.

Saul 8. Sezonda ölecek mi?

Saul ölüydü Varlığını her ne pahasına olursa olsun korumaya kararlıydı, ancak Carrie nükleer bir çatışmanın potansiyel olarak milyonları öldürmesini durdurmak için kişisel bir görevdeydi.

Carrie, Homeland'in son bölümünde Saul'u öldürüyor mu?

Carrie kitaptaki her kuralı iki kez çiğnediği için bu bağ zaman zaman yıprandı, ancak hiçbir zaman Rus ajanı Yevgeny Gromov'un (Costa Ronin) izin verdikten sonra Pazar günü yayınlanan dizinin son bölümüne girerken olduğu kadar tehlikeye girmedi. Carrie kara kutu uçuş kayıt cihazını korumanın tek yolu, bir...Vatanın sonunda Saul'a ne olur?

ABD'de, Saul emekli oldu , ancak Carrie'nin Edward Snowden benzeri anılarını içeren, Sırların Tiranlığı: Neden Ülkeme İhanet Etmeliyim başlıklı bir paket alır. Kapakta Carrie'nin kocaman bir fotoğrafı var, ama onun kurnaz casusu olan Saul, Carrie'nin içine Rus savunmaları hakkında istihbarat yerleştirdiğini fark ediyor.

Vatandaki hain kim?

Carrie, serbest bırakılan ve yakalanmadan hemen önce kendini vurmayı seçen bir BM Rus çevirmeni olan kaynağının kimliğini keşfeder. Savaştan kaçınılır. Ama Carrie aslında tüm sezon boyunca olduğundan şüphelenilen ajan haline gelir ve bir hainle birlikte kaçar. Rus GRU memuru Yevgeny (Ronin Sahili).

The Last Ever Scene of Homeland (8. Sezon, 12. Bölüm) | Netflix

30 ilgili soru bulundu

Homeland'de Nicholas Brody'ye ne oldu?

Brody Devlet düşmanı olmaktan suçlu bulunur ve ölüme mahkum edilir. . Carrie, onu kurtaracağına dair güvence vermek için onu hücresine çağırır, ancak kaderini kabul ettiğini ve sadece bitmesini istediğini söyler. Ertesi sabah Brody, Carrie'nin gözyaşları içinde baktığı bir meydanda asılır.

Carrie Quinn'i öldürür mü?

Quinn (Rupert Arkadaş) vurularak öldürüldü Carrie Mathison (Claire Danes) ve Başkan seçilen Elizabeth Keane'in (Elizabeth Marvel) bir suikast ekibinden kaçmasına yardım ederken.

Carrie neden Saul'a yalan söyledi?

Saul, Carrie'ye, Saul yeniden yakalanırsa, bir hava saldırısı kullanarak onu ve teröristleri birlikte öldüreceğine dair söz verdirir. ... Carrie başka bir yol olduğunu söyleyen yalanlar . Saul'u bir binadan dışarı ve tekrar yakalandığı bir Taliban grubuna yönlendirir. Saul, yalan söylediğini anlayarak Carrie'ye bağırır ve küfreder.

Franny Homeland'in 8. Sezonunda mı?

'Vatan' Finali: Carrie'nin Kız evlat Franny — Sezon 8'den Kesilen Sahne | TV Hattı.

Max, Homeland'in 8. Sezonunda ölür mü?

Hakkani G'ulom tarafından idam edildi . Celal, Max'i öldürür. Başkan Hayes kışkırtıcı bir konuşma yapar ve Carrie Kabil'e dönmeyi reddeder.

Claire Danes'in memlekette maaşı ne kadardı?

Homeland Maaş: 2011'den itibaren Claire Danes, hit Showtime dizisi Homeland'de rol aldı. 2014'te Homeland bölümü başına maaşı 250.000 dolardı. 2017 yılında bölüm başına maaşı 450.000$ bu da onu televizyondaki en yüksek ücretli oyunculardan biri yaptı.

Saul nasıl öldü?

Böylece Davut, Filistliler tarafından ölümcül şekilde yaralanan ve oğulları öldürülen Saul yönetiminde İsraillilerin yenilgisine tanık olmadı. Saul, İsrail kralının yakalanmaması için kahramanca bir eylemde bulundu. kendi kılıcının üzerine düşerek intihar etti .

Brody, Homeland 8. sezona geri dönecek mi?

Homeland'in yaklaşan son sezonu Carrie ve Brody'yi tekrar bir araya getirecek , en azından kozmik olarak. ... Bunun ötesinde, Gansa, Sezon 8'in, bir akıl hocası [Saul] ve onun himayesindeki [Carrie] arasındaki ilişki olan Homeland'in ana hikayesine gerçek bir çözüm getireceğini paylaştı.

Quinn Randevu Taşır mı?

Quinn'in bile gerçek romantizm Carrie, Friend'in takdirine göre iyi oynadı. Yazarlar odasında bunun olup olmayacağına dair bir kavgadan sonra, taraftarlar sonuna kadar Quarrie olarak bilinen çift konusunda hararetli bir şekilde ayrılmaya devam etti.

Carrie vatanda Saul'a ne hakkında yalan söyledi?

Carrie daha sonra iş arkadaşı ve akıl hocası Saul Berenson'a (Mandy Patinkin) Irak'taki muhbirinin kendisine söylediği şeyin şu olduğunu söyler. 'Amerikalı bir savaş esiri döndü .' Söz konusu POW'un Brody olması gerektiği sonucuna varıyor.

Yevgeny, Carrie'ye aşık mı?

TV HATTI | Yevgeny'den bahsetmişken, Carrie onunla uzun süreli romantik bir ilişkiye girer. ve Saul'a bilgi aktarmaya başladığında Moskova'da birlikte yaşıyorlar.

Quinn'i neden memlekette öldürdüler?

Quinn'in 5. sezonda ölmesi gerekiyordu. sarin gazı zehirlenmesi kurbanı . Ama karakterinin yok olacağını öğrendiğinde Bay Friend'den Quinn'in Carrie'yi ölüm döşeğinden terk ettiği pek de aşk olmayan bir mektubu yazması istendi: kayalardan kurtulursun.

Peter Quinn Homeland'in 8. sezonunda mı?

Ancak, ortaya çıktığı gibi Peter Quinn, Homeland'in 8. sezonunda fiziksel olarak hayatta değildi. ', ama daha çok bir etki olarak. Gansa, dizinin gidişatında öldürülen en önemli iki karakter Quinn ve Brody'nin 8. sezonda Carrie ile ruhsal olarak var olacakları bir yer bulduklarını anlattı.

Dar Adal memlekette kötü bir adam mı?

SPOILER UYARISI: Homeland'in 5 Mart bölümünü izlemediyseniz okumayın. Abraham'ın CIA şefi Dar Adal kötü dönen derviş Ron Nyswaner tarafından yazılan ve Tucker Gates tarafından yönetilen bölümde.

Carrie neden Brody ile yattı?

Başka seçeneği kalmayan Brody, CIA'e yardım etmeyi kabul eder. Hem ailesinin ihtiyaçlarından hem de casusluk çalışmasından kaynaklanan baskılar, Brody'nin El Kaide ile bağlantısını kesmesine neden olur. Carrie, Brody'yi El Kaide'ye geri dönmeye ikna etmek için bir otele götürür. ; Saul ve Quinn rahatsız bir şekilde dinlerken onunla seks yapıyor.

Carrie'nin memleketteki bebek babası kim?

Homeland'in Carrie'ye küçük kızı Franny ile son bir an yaşatacağından şüphe yok. geç Deniz Çavuş. Nicholas Brody (Damian Lewis), şovun ilk üç sezonunda Carrie'nin düşmanı olan sevgilisiydi.