Saul Homeland 8. sezon 12. bölümde ölecek mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Sallie Krajcik
Puan: 4.6/5(3 oy)

Bölüm Batı Şeria'ya gidiyor: Bir taksi Carrie'yi Saul'un kız kardeşinin işgal altındaki bir yerleşim yerindeki evine götürür ve burada Carrie Dorit'e şunları söyler: Saul felç geçirerek vefat etti .

Saul, Homeland Sezon 8'de ölecek mi?

Saul kararlıydı Varlığını ne pahasına olursa olsun koruyordu, ancak Carrie nükleer bir çatışmanın potansiyel olarak milyonları öldürmesini durdurmak için kişisel bir görevdeydi.

Carrie, Saul'u öldürür mü?

Carrie, Saul'u uçurumun kenarına itti, her şeyi denedi ama onu asla öldüremedi. , Glatter'ı açıklıyor. Yine de yapabileceğine inanman gerekiyordu. Ve Saul'un kız kardeşi Dorit'in (Jacqueline Antaramian) Saul'un ölümü hakkında yalan söylediği tüm sahne çok acı verici.



Homeland'in 8. sezon 12. bölümünde neler oluyor?

Carrie Mathison, sonuna kadar bir casus. Saul'un sakalında bir saç teli içinde geçirilen sekiz yıldan sonra kovulmak, öldürülmek ya da CIA'i bir kez ve herkes için geride bırakarak, Homeland finalinde Claire Danes'in her ne pahasına olursa olsun vatansever istihbarat subayı, ifşa etmeye başladığı ilk şey olduğunu görüyor: bir çifte ajan.

Claire Danes vatan için ne kadar para aldı?

Homeland Maaş: 2011'den itibaren Claire Danes, hit Showtime dizisi Homeland'de rol aldı. 2014'te Homeland bölümü başına maaşı 250.000 dolardı. 2017 yılında bölüm başına maaşı 450.000$ bu da onu televizyondaki en yüksek ücretli oyunculardan biri yaptı.

The Last Ever Scene of Homeland (8. Sezon, 12. Bölüm) | Netflix

36 ilgili soru bulundu

Quinn Randevu Taşır mı?

Quinn'in bile gerçek romantizm Carrie, Friend'in takdirine göre iyi oynadı. Yazarlar odasında bunun olup olmayacağına dair bir kavgadan sonra, taraftarlar sonuna kadar Quarrie olarak bilinen çift konusunda hararetli bir şekilde ayrılmaya devam etti.

Peter Quinn ölür mü?

Quinn kesinlikle öldü , baş yapımcı Alex Gansa TVLine'a anlatıyor. ... Brody öldükten sonra biz de yas sürecini yaşadık ve Quinn, hayranlarımızın kalbinde Brody'nin yerini almayı başardı ve ardından Quinn'i kaybettik.

Vatandaki hain kim?

Carrie, serbest bırakılan ve yakalanmadan hemen önce kendini vurmayı seçen bir BM Rus çevirmeni olan kaynağının kimliğini keşfeder. Savaştan kaçınılır. Ama Carrie aslında tüm sezon boyunca olduğundan şüphelenilen ajan haline gelir ve bir hainle birlikte kaçar. Rus GRU memuru Yevgeny (Ronin Sahili).

Max, Homeland'in 8. Sezonunda ölür mü?

Hakkani G'ulom tarafından idam edildi . Celal, Max'i öldürür. Başkan Hayes kışkırtıcı bir konuşma yapar ve Carrie Kabil'e dönmeyi reddeder.

Carrie neden Saul'a yalan söyledi?

Saul, Carrie'ye, Saul yeniden yakalanırsa, bir hava saldırısı kullanarak onu ve teröristleri birlikte öldüreceğine dair söz verdirir. ... Carrie başka bir yol olduğunu söyleyen yalanlar . Saul'u bir binadan dışarı ve tekrar yakalandığı bir Taliban grubuna yönlendirir. Saul, yalan söylediğini anlayarak Carrie'ye bağırır ve küfreder.

Homeland'de Nicholas Brody'ye ne oldu?

Brody Devlet düşmanı olmaktan suçlu bulunur ve ölüme mahkum edilir. . Carrie, onu kurtaracağına dair güvence vermek için onu hücresine çağırır, ancak kaderini kabul ettiğini ve sadece bitmesini istediğini söyler. Ertesi sabah Brody, Carrie'nin gözyaşları içinde baktığı bir meydanda asılır.

Carrie neden Saul'a karşı lobi yaptı?

Saul tutsakken ona ne olduğu soruldu. Ve Carrie, Saul'un bir şeylerin ters gittiğinden endişeliydi. . Saul şu anda teşkilatı yönetecek en iyi kişi olmayabilir. Teklifini ille de boşa çıkarmadı ama bu süreçte ona yardım etmedi.

Brody'yi Homeland'de kim öldürdü?

3. Sezonun sonunda, Damian Lewis ve ilk sezonların baş düşmanı tarafından oynanan bir casusa dönüşen Amerikalı asker Nick Brody, İranlı bir kasaba meydanında gürültülü bir kalabalığın önünde bir vinçten asıldı.

Peter Quinn nasıl öldü?

Peter Quinn sonunda kaderiyle karşılaştı. ... Quinn (Rupert Arkadaşı) vurularak öldürüldü Carrie Mathison (Claire Danes) ve Başkan seçilen Elizabeth Keane'in (Elizabeth Marvel) bir suikast ekibinden kaçmasına yardım ederken.

Carrie neden Brody ile yattı?

Başka seçeneği kalmayan Brody, CIA'e yardım etmeyi kabul eder. Hem ailesinin ihtiyaçlarından hem de casusluk çalışmasından kaynaklanan baskılar, Brody'nin El Kaide ile bağlantısını kesmesine neden olur. Carrie, Brody'yi El Kaide'ye geri dönmeye ikna etmek için bir otele götürür. ; Saul ve Quinn rahatsız bir şekilde dinlerken onunla seks yapıyor.

Franny, Homeland'in 8. sezonunda mı?

'Vatan' Finali: Carrie'nin Kız evlat Franny — Sezon 8'den Kesilen Sahne | TV Hattı.

Peter Quinn neden öldü?

Quinn'in 5. sezonda ölmesi gerekiyordu. sarin gazı zehirlenmesi kurbanı . Ama karakterinin yok olacağını öğrendiğinde Bay Friend'den Quinn'in Carrie'yi ölüm döşeğinden terk ettiği pek de aşk olmayan bir mektubu yazması istendi: kayalardan kurtulursun.

Peter Quinn Homeland'in 8. sezonunda mı?

Ancak, ortaya çıktığı gibi Peter Quinn, Homeland'in 8. sezonunda fiziksel olarak hayatta değildi. ', ama daha çok bir etki olarak. Gansa, dizinin gidişatında öldürülen en önemli iki karakter Quinn ve Brody'nin 8. sezonda Carrie ile ruhsal olarak var olacakları bir yer bulduklarını anlattı.

Dar Adal Quinn'le yattı mı?

Adal bu bölümde bir sürü alçakça şey yapıyor, ancak hiçbir şey bunun ortaya çıkmasından daha ürkütücü değil. genç bir Peter Quinn ile cinsel ilişkiye girdi. . Birkaç sezon önce Adal'ın Quinn'i zor durumda olan bir genç olarak bulduğunu ve onu çatlak bir CIA suikastçısı olması için eğittiğini öğrendik.

Quinn, Carrie'yi öpüyor mu?

Aylarca birbirleri için mükemmel olduklarını fark etmedikten veya fark etmedikten sonra Carrie ve Quinn nihayet Homeland Sezon 4 finalinde öpüştüler .

Quinn memlekette kötü bir adam mı?

CIA ajanı Peter Quinn, bir kendi kendini ilan eden 'kötü adamları öldüren adam' Ajans. Ama görev tanımına rağmen vicdanı var. Kariyerinin çeşitli zamanlarında Carrie'nin hem yanında hem de aleyhinde çalıştı, şimdi her iki pozisyon da Carrie'ye olan hislerini azaltamadı.

Carrie vatanda kiminle biter?

Dolayısıyla Carrie'yi ait olduğu bir yerde, yani casuslukta bıraktığımız fikri, bir oyuncu olarak onu tatmin ediyordu. TV HATTI | Yevgeny'den bahsetmişken, Carrie onunla uzun süreli romantik bir ilişkiye girer ve Moskova'da birlikte yaşarlar. Saul .