Defterdeki sara kim?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Velma Williamson
Puan: 4.2/5(30 oy)

Laura, küçük kız kardeşi Sara hakkında biraz bilgi edinir ( Marian Alvarez ) onu tanıyanlar aracılığıyla ve geride bıraktığı bir defterden.

Defterdeki yaşlı kadın kim?

Geçmişte, farklı sınıflardan iki genç, Noah Calhoun ve Allie Hamilton (Ryan Gosling ve Rachel McAdams), delice aşık olurlar. Şu anda, bir huzurevinde, yaşlı bir adam (James Garner) bir defterden yaşlı bir kadına okuyor ( Gena Rowlands ) kim onu ​​hatırlamaz.

Defter gerçek bir hikaye mi?

'Defter' gerçek bir hayat hikayesine dayalı

The Notebook kulağa ne kadar romantik ve peri masalı gibi gelse de, aslında gerçek bir aşk hikayesine dayanıyor. Sparks, romanı şimdi eski karısı Cathey'nin 60 yılı aşkın süredir evli olan büyükanne ve büyükbabasına dayandırdı.Defterdeki yaşlı adam kim?

Hikayeleri günümüzde yaşlı bir adam tarafından bir defterden okunur (oyuncu tarafından oynanır). James Garner ), hikayeyi bir huzurevi sakinine anlatmak (yönetmen Cassavetes'in annesi olan Gena Rowlands tarafından oynanır).

Noah ve Allie evleniyor mu?

Duke/Noah ve Allie evlendi ve birbirlerine ve çok yaygın bir trajediye rağmen birlikte kaldılar.

SARAS GÜNLÜĞÜ Önizleme, ön eleştiri ve analiz | Netflix Orijinal Filmleri Mayıs 2018

37 ilgili soru bulundu

Netflix sonu The Notebook olarak mı değiştirdi?

'Bilmeniz gerekenler... — defteri biz düzenlemedik — alternatif bir sürüm var ve bize sağlandı — en kısa sürede işin özüne iniyoruz — görünüşe göre bazı filmlerin birden fazla sonu var mı?!' Romanın bir meraklısı bunu doğrular gibi göründü ve şöyle yazdı: 'Defter'ın alternatif sonu daha...

Allie, The Notebook'ta bekaretini Noah'a mı kaptırıyor?

Filmin Noah ve Allie'si genel olarak daha ilginç karakterler. Allie hala bekaretini Noah'a kaptırıyor , ancak filmde, yıllar sonra yeniden bir araya gelmelerine kadar değildi. Kitapta, o yaz boyunca gençken seks yapmışlar.

Noah ve Allie tekrar karşılaştıklarında kaç yaşındaydılar?

Nuh, 24 , İkinci Dünya Savaşı'ndan Kuzey Carolina'daki New Bern kasabasına döner. Babasının ölümünden sonra antebellum tarzı bir evin restorasyonunu bitirir. Bu arada, 24 yaşındaki Allie, gazetede evi görür ve onu ziyaret etmeye karar verir.

Huzurevi The Notebook Noah'ın evinde mi?

Not Defteri'nin film uyarlamasında, Noah'ın yenilediği plantasyon evi, kendisinin ve Allie'nin yaşlılıklarında kaldıkları bir huzurevine dönüştürüldü. ... Romanda Noah ve Allie Creekside Genişletilmiş Bakım Tesisi .

Nuh neden defterde Duke olarak adlandırılıyor?

Ryan Gosling ve Rachel McAdams tarafından oynanan Noah Calhoun ve Allie Hamilton'ın bir aşk bulması on yıl oldu. ruhu uyandıran ve daha fazlasına ulaşmamızı sağlayan , Duke (şimdi Alzheimer hastası olan yaşlı Allie'yi korkutmamak için eski Noah'ın kullandığı lakap) diyor.

Defterin sonu ne anlama geliyor?

The Notebook'un bitiş sahnesinin bu kadar güzel yanı, Noah ve Allie ölümde bile birlikte olmanın bir yolunu bulmuşlar. . Bedenleri öldü; aşkları olmadı. ... Bunun yerine, sahne doğrudan uçup giden bir kuş sürüsüne atlayarak Noah ve Allie'nin ölmediğini ima ediyor.

Defter hüzünlü bir film mi?

Evet , Gerçekten. 1940'larda aşık olan genç çift Noah ve Allie'nin hikayesini anlatan romantik klasik, yürek burkan sonuyla biliniyor.

The Notebook'ta köleler var mı?

Defter'in bir sahnesinde bile görebilirsiniz plantasyonun dokuz orijinal köle kabini , şimdi siyah tarihi koruyan ve onurlandıran kolektif bir sergi olarak hizmet ediyor. Bu sergi ve evet, Allie'nin yazlık evi olarak kullanılan ev (gerekçenin geri kalanıyla birlikte) halka açık.

Noah'ın The Notebook'taki işi neydi?

Uzmanlık alanı… değirmen işçisi . Noah, babasına destek olmak için çok çalışıyor ve geçimini sağlamak için ağır el işçiliği yapıyor. İlgi alanları… en iyi arkadaşı Fin ile vakit geçirmek. İkisi bir karnavaldayken, Noah varlıklı bir anne babanın kızı olan güzel Allie Hamilton ile tanışır ve anında ona aşık olur.

Ryan Reynolds Defterde mi?

Ryan Reynolds Yeni Ryan Defter 2'de Gosling - MTV.

Noah, Elle'den ayrıldı mı?

Sonunda, Elle Noah'ı da seçmez ne de Lee, kendini seçiyor - ancak onu Harvard'a kadar takip etmesi için baskı yapmamak için ondan ayrılan Noah'ın biraz yardımıyla.

Allie, Noah ile biter mi?

Noah'ın ona yazmasını birkaç yıl bekledikten sonra Allie, ve nişanlanır Lon adında yakışıklı bir genç asker. Allie, daha sonra, Noah'a olan sevgisi hala canlıyken, Noah'ın onun için restore ettiği 200 yıllık evine 'iyi olup olmadığını görmek için' uğrar.

Defterdeki gerçek çift kimdi?

Allie ve Noah dayanmaktadır gerçek bir çift.

Film Nicholas Sparks'ın romanına dayanıyor, ancak yazar web sitesinde Allie ve Noah'ın o zamanki karısının büyükanne ve büyükbabasına dayandığını yazdı. 60 yılı aşkın bir süredir birlikteydiler ve Sparks, birbirlerine olan aşklarının ne kadar güçlü olduğundan çok etkilendi.

Allie neden defterdeki hafızasını kaybetti?

Allie'nin sahip olduğu Alzheimer hastalığı . Noah ona kitap okumanın hatırlamasına yardımcı olduğuna inanıyor. Doktor ona bunun anlamsız olduğunu söyler, ancak aşk hikayelerini bitirdikten bir gece sonra Allie her şeyi mükemmel bir şekilde hatırlar ve tekrar eski haline döner.

Defter neden zehirlidir?

Noah, Allie'yi onunla çıkması için sürekli olarak baskı altına almakla kalmıyor, aynı zamanda dönme dolaba yönelik tehditleri, erkekler kötü davranır , tehlikeli ya da sorumsuzca sevdikleri (ya da ilgi duydukları) kadınlar suçlanacaklardır.

Notebook 12 yaşındakiler için uygun mu?

Şuruplu, tahmin edilebilir masalın bazı lanetli, olgun temaları var. Harika film, ama çok yoğun, müstehcen küçük çocuklar için . Romantik ve eğlenceli -- daha büyük gençler için.

Defter mutlu son mu?

Ancak yıllar süren kargaşa ve kalp kırıklığından sonra ikili yeniden bir araya gelir ve ilişkilerini yeniden alevlendirir. Hikaye, başladığı aynı huzurevinde sona erer. Noah ve Allie barış içinde birlikte vefat ediyor , uzun ve mutlu bir hayatın ardından el ele tutuşarak.

The Notebook'un iki sonu var mı?

Orijinalde, film bir huzurevindeki bir sahneyle sona eriyordu; iki ana karakter, Allie (Rachel McAdams) ve Noah (Ryan Gosling), çok daha yaşlıdır ve bunama hastası olan Allie, Noah ile gençken geçirdiği zamanı hatırlamıştır. Çift, filmi romantik bir kucaklaşmayla sonlandırıyor. , birbirleriyle ölmek.

Noah ve Allie, Defter'in sonunda öldüler mi?

Noah da Defter'in sonunda ölüyor . Aslında Noah ve Allie aynı gece ölürler. ... Noah, Allie'yi özel bir koğuşta bulur ama onu hatırlayınca bir sürprizle karşılaşır. Allie, Noah'ın onun için asla geri gelmeyeceğinden korktuğunu söylüyor.