Samsung garantisi ekranı kapsıyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Olga Crooks
Puan: 5/5(25 oy)

Samsung cihazlarda kırık ekranlar kapsamında değildir Samsung Sınırlı Garantisi, ancak yine de size yardımcı olabiliriz! Samsung, ekranları orijinal parçalarla değiştirir ve orijinal bir yıllık sınırlı garantinin geri kalanı veya 90 gün (hangisi daha uzunsa) boyunca ücret karşılığında onarım garantisi verir.

Ekran Samsung garantisi kapsamında mı?

Samsung'un altında ' Boşver ' teklifiyle tüketiciler, telefonu satın aldıkları tarihten itibaren 12 ay içinde onarım sırasında 990 Rs ödeyerek kırık ekranları değiştirebilirler. ... 'Never Mind' kampanyası kapsamında tüketiciler, telefonu satın aldıkları tarihten itibaren 12 ay içerisinde tamir sırasında 990 Rs ödeyerek kırık ekranlarını değiştirebiliyorlar.

Ekran garanti kapsamında mı?

Ekran hasarı garanti kapsamına girer mi? Kaza sonucu oluşan hasarlar garanti kapsamında olmadığı için ekran hasarı garanti kapsamında değildir . Ancak, bir cep telefonu sigortası genellikle ekran hasarını kapsar.Samsung garantisi neleri kapsıyor?

Samsung uzatılmış garanti kapsamı Samsung cihazlarınızın onarımı ve değiştirilmesi bir ila beş yıl için (modele bağlı olarak). Garanti, normal aşınma ve yıpranmadan kaynaklanan hasarları kapsar. Ayrıca normal aşınma ve yıpranmanın yanı sıra düşme, sıvı dökülmeleri ve çatlakları kapsayan kazara sigorta satın alabilirsiniz.

Samsung garantimi nasıl talep edebilirim?

Bir garanti talebinde bulunmak için şu numaradan Samsung'u arayın: 1-800-SAMSUNG (1-800-726-7864) .

Samsung Akıllı Telefon: Ekran hasarı garanti kapsamı dışındadır | Samsung telefon kullanıcıları izlemeli

31 ilgili soru bulundu

Samsung 1 yıl garanti kırık ekranları kapsıyor mu?

Samsung cihazlarda kırık ekranlar Samsung Sınırlı Garantisi kapsamında değildir , ama yine de size yardımcı olabiliriz! Samsung, ekranları orijinal parçalarla değiştirir ve orijinal bir yıllık sınırlı garantinin geri kalanı veya 90 gün (hangisi daha uzunsa) boyunca ücret karşılığında onarım garantisi verir.

Garanti kapsamında yeni bir telefon alabilir miyim?

Büyük çoğunluğu üreticiler, akıllı telefonunuzu satın aldığınız tarihten itibaren bir veya iki yıl garanti sunar . Bu süre içinde bir donanım arızası meydana gelirse, onarım, değiştirme veya para iadesi talep etme hakkınız vardır. Bu, cihazın mevcut arıza ile satıldığı varsayımına dayanmaktadır.

Ekran çatlağı garantiye girer mi?

Genel olarak, çatlamış veya kırılmış cam, kaza sonucu oluşan hasar olarak kabul edilir ve standart garanti kapsamında değildir .

Samsung ücretsiz ekran değişimi veriyor mu?

Cep telefonu büyük Samsung Hindistan Perşembe günü duyurdu 'Boşver ' Samsung akıllı telefon alıcıları için, tüketicilerin telefonlarını satın aldıktan sonraki 12 ay içinde tek seferlik kırık ekranı değiştirme olanağına sahip oldukları teklif. ... 990 telefon satın alma tarihinden itibaren 12 ay içinde onarım sırasında.


Samsung ekranını tamir etmenin maliyeti nedir?

ödemeyi bekle 30 ile 250 dolar arasında Samsung modelinize bağlı olarak yedek ekran için. Kalitenin değiştiğini ve genellikle yüksek kaliteli bir ekran için daha fazla harcama yapacağınızı unutmayın.

Samsung ekranları neden bu kadar pahalı?

Samsung cep telefonu ekranları herkesin bildiği gibi pahalıdır ve çoğu zaman değiştirme maliyeti neredeyse ikinci el bir telefon kadardır. Bunun nedeni, üretim maliyeti yüksektir - çoğu Samsung ekranı AMOLED (aktif matris organik LED) teknolojisini kullanır ve Samsung'un kendileri tarafından yapılmıştır.

Diş macunu, çatlamış bir telefon ekranını gerçekten düzeltebilir mi?

diş macunu hafif aşındırıcı ve doğru koşullarda ekranın yüzeyini kaldırabilir ve çizikleri daha az görünür hale getirebilir. ... Telefonunuzdaki çatlakları doldurmak için diş macunu kullanmak, cihazınızdaki boşluğu doldurmak için başka herhangi bir madde kullanmak kadar faydalıdır.

Ekranı kırık bir telefonla takas yapabilir miyim?

Ekran hasarı olan takaslar kısmi değer alabilir ancak promosyonlar için uygun değiller. Eğer JUMP'ınız varsa! veya Cihaz Koruması, hasarlı cihazınızı değiştirmek için talepte bulunabilirsiniz.


Samsung garantisi kaza sonucu oluşan hasarları kapsıyor mu?

Samsung cihazınızla birlikte gelen üretici garantisi hakkında daha fazla bilgi edinin. Garanti kaza sonucu oluşan hasarları kapsamaz . Cihazınızın ekranı kırılmış veya çatlamış ise bu durum garanti dışı sayılacaktır. ... Suya maruz kaldıktan sonra cihazınızda bir arıza meydana gelirse, bu garantiyi geçersiz kılar.

Hasarlı bir mobil ekranı tamir etmenin maliyeti nedir?

Eski Akıllı Telefonları düzeltmek genellikle yeni modellerden daha ucuzdur ve ekran ve pil sorunları gibi genel onarımlar genellikle aşağıdakiler için yapılabilir: 150 ile 200 dolar arasında . Su hasarlı telefonlar biraz daha yanıltıcıdır ve bir fiyat almadan önce hasarın boyutunu belirlemek için daha kapsamlı bir teşhis gerektirecektir.

Paramparça bir telefon ekranını tamir edebilir misin?

Kırık veya kırık mobil cihaz ekranlarını düzeltmek maliyetli olabilir, ancak birkaç ucuz kendin yap stratejisi, bir tamirhane ziyaretini ortadan kaldırabilir ve tabletinizi veya telefonunuzu kurtarabilir. Üçüncü taraf tamir atölyeleri, modele bağlı olarak tipik olarak bir tabletteki camı yaklaşık 100-200 ABD Doları karşılığında değiştirir.

Telefonumun hala garanti kapsamında olup olmadığını nasıl kontrol edersiniz?

Cihazınızın bir AppleCare planı veya Apple'ın Sınırlı Garantisi kapsamında olup olmadığını kontrol edin

 1. checkcoverage.apple.com'a gidin.
 2. Cihazın seri numarasını girin.
 3. Ekrandaki yönergeleri takip edin.


1 yıl garanti ne demek?

1 yıllık garanti bir garantidir. satıcı veya üretici, satış tarihinden itibaren bir yıl boyunca ürün kusurları için çareleri garanti eder. . Bu süre zarfında satıcı, bu tür kusurlar varsa ürünü onaracak veya değiştirecektir.

Telefon garantileri neleri kapsar?

Bir telefonun uzatılmış garantisi neleri kapsar? Çoğu durumda, uzatılmış telefon garantileri üretici garantisi sona erdikten sonra bir üretim hatasından kaynaklanan elektrik arızaları ve mekanik arızalar gibi arızalar . Basitçe söylemek gerekirse, telefonun kullanım amacını yerine getirmediği durumları kapsar.

Samsung telefonumun garanti kapsamında olup olmadığını nasıl anlarım?

Samsung Mobil Cihazım için garanti nasıl kontrol edilir?

 1. *#06* ile IMEI numaranızı kontrol edin
 2. PC IMEI numarasını yazın ve 62002'ye gönderin.
 3. Aşağıdaki gibi mesaj alacaksınız.

Ekranı çatlamış telefonumu nasıl kullanabilirim?

Telefonunuzu TV'ye Bağlayın

 1. USB hub'ını telefonunuza bağlayın.
 2. HDMI kablosunu TV'nize bağlayın.
 3. HDMI kablosunun diğer ucunu USB hub'ınıza bağlayın.
 4. Fareyi USB hub'ınıza bağlayın. ...
 5. TV'yi açın ve HDMI kaynağını seçin.
 6. Artık telefonunuza TV'nizden erişebileceksiniz.


Kırık bir ekranı düzeltmek için hangi ev eşyalarını kullanabilirim?

Karbonat . İnternette dolaşan bir halk ilacı, iki kısım kabartma tozu ve bir kısım sudan yapılan bir macunun ekranları tamir edebileceğini öne sürüyor. Sadece kalın bir macun yapın ve ardından bir bezle ovalayın. Bu, sorunu bir süreliğine örtecektir.