sakura damlası verir miyim?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Nathanael Zboncak
Puan: 4.3/5(48 oy)

Genichiro Ashina'yı yendikten sonra Sakura Damlacık'ı verin. Ashina Kalesi'nin tepesindeki İlahi Varis Kuro'ya , ve ek bir Diriliş Gücü düğümü alacaksınız.

Sakura damlacıklarını vermeli miyim yoksa saklamalı mıyım?

Şimdi zor kısım geliyor, aslında Sakura Damlacık'ı kullanıyor. Temel olarak, onu iki karakterden birine vermeniz gerekecek, Ashina Kalesi'ndeki Kuro veya Gençleşmenin İlahi Çocuğu . Her iki karaktere de verebilirsiniz ve tamamen aynı etkiye sahip olacaktır, bu yüzden sizin için en kolay olanı seçin.

Sekiro'da Sake'yi kime vermeliyim?

Kısaca, sake, NPC'lerle diyalog görüşmesinin kilidini açmak için kullanılan önemli bir öğedir.
...
Sekiro'da Ne İçin Kullanılır?

  • Rafine Edilmemiş - Heykeltıraş'a ve ayrıca Isshin Ashina'ya verilebilir.
  • Dragonspring - Heykeltıraş'a ver.
  • Ashina - Emma'ya ya da Heykeltıraş'a ver.
  • Monkey Booze – Heykeltıraş, Emma veya Isshin'e verin.Sekiro demir koduna uyarsanız ne olur?

Demir Koduna uymayı seçmek seni diğer sonlardan uzaklaştıracak . Önünüzde bu sona özel birkaç patron dövüşü daha var ve ardından Tek Akıl becerisini alacaksınız.

Terk edilmiş zindan Sekiro'yu cezbetmeli miyim?

Onu Terkedilmiş Zindan'a çekmezseniz: sonunda O'rin'in hemen önünde bir yere oturacak Su (Mibu Köyü'ndeki Su Değirmeni Heykeltıraşının İdolü yakınında). ... Suyun Kralı O'rin'i, Jinzaemon ile konuşmadan veya o Mibu Köyü'ne varmadan önce yenerseniz, size düşman olacak ve size saldıracaktır.

Sekiro - 2. Canlandırma İçin Sakura Damlacık Nasıl Kullanılır

29 ilgili soru bulundu

Kuro The Sakura damlacıklarını verirsem ne olur?

Genichiro Ashina'yı yendikten sonra, Sakura Damlacıkını Ashina Kalesi'nin tepesindeki İlahi Varis Kuro'ya verin; ek bir Diriliş Gücü düğümü .

Terk edilmiş zindana kimi cezbedebilirsin?

Çekebileceğiniz ilk NPC Jinzaemon Kumano hendekte devriye gezen asil bir savaşçı. Ashina Rezervuarı idolünden ulaşılan, oyuna başladığınız kuyunun girişinin yakınında bulunabilir. Lone Shadow Longswordsman'ı zaten yendiyseniz, Terkedilmiş Zindan'a doğru ilerleyecektir.

Sekiro'yu en iyi bitiren hangisi?

Tetikleyebileceğiniz dört farklı bitiş dizisi vardır: Shura (kötü son), Ölümsüz Kıdem, Arınma (bazı benzersiz patronların kilidini açar) ve Dönüş ('en iyi' son).

Kuro'yu korumalı mıyım yoksa demir kurallara uymalı mıyım?

Sekiro'daki bu seçimle ilgili ilginç olan şey, Kuro'ya yardım etmeyi seçerseniz, oyunun size Iron Code'u kıramayacağınızı söyleyecek olmasıdır. Bu seçeneği kaç kez seçtiğiniz önemli değil, oyun devam etmenize izin vermiyor. Bu nedenle, bunun yerine Kuro'yu korumayı seçiyorsun .


Baykuş Sekiro ile aynı fikirde olursan ne olur?

YouTube'da daha fazla video

Baykuş ile aynı fikirdeyseniz ve Kuro'yu terk ederseniz, Shura'nın sonunu getireceğim . Sekiro'nun bundan hemen sonra iki patron karşılaşmasıyla sona ereceğini ve ardından oyunun perdelerini kapatacağını unutmayın. Bu, Sekiro'da kredi çevirmenin en hızlı yoludur, ancak 'kötü' son olarak kabul edilir.

Sake'i Isshin'e vermeli miyim?

Sake, paylaşma amaçlı bir içkidir. Bu bulutlu aşkına Isshin Ashina'nın favorilerinden biridir. ... Rafine Edilmemiş Sake, Sekiro: Shadows Die Twice'da Önemli Bir Öğedir. Kişisel tarihleri ​​veya diğer karakterlerin tarihi ile ilgili özel bilgi odaklı diyalog için bu öğeyi Heykeltıraş, Emma veya Isshin Ashina'ya verin.

Pirinç Sekiro vermeli miyim?

Pirinç Nasıl Bulunur? 1x Senpou Tapınağı, Mt.'deki İç Sanctum'daki Gençleşmenin İlahi Çocuğundan elde edilir ... Verilen Pirinç'i kullandıktan sonra, daha fazlası için İlahi Gençleşme Çocuğuna geri dönebilirsiniz. Pirinç alana kadar pirinci yemeli / hediye etmelisiniz. İtibaren Bitişlerden birini ilerletmek için.

Nasıl daha fazla Dragonrot damlacıkları elde edebilirim?

Dragon's Blood Droplet nasıl bulunur

  1. Emma'ya Dragonrot'tan etkilenen bir NPC'den bir kan örneği verdikten sonra 1x alınır.
  2. 1x Battlefield Memorial Mob'dan 150 Sen karşılığında satın alınabilir.
  3. 2x, 180 Sen karşılığında Fujioka the Info Broker'dan satın alınabilir.
  4. Dungeon Memorial Mob - 1, 180 sen karşılığında satın alınabilir.


İlahi varis erkek mi?

İtibaren , İlahi Varis Bilgileri

Sakin ve iyi huylu, yaşının ötesinde güçlü, ağırbaşlı bir görünüme ve tavırlara sahip bir genç adam. Oyunun başında, İçişleri Bakanlığı ile devam eden çatışmalarının bir parçası olarak benzersiz atalarından dolayı Ashina Klanı tarafından yakalanır.

Snake Eyes Shirafuji isteğe bağlı mı?

Yılan Gözler Shirafuji isteğe bağlı bir mini patron içinde Sekiro: Shadows Die Twice. Gun Fort'un girişlerini korumaktan sorumlu iki patrondan biri ve Batık Vadi ile Gun Fort Idols arasındaki bir platformda bulunuyor.

Ölümlü bıçak Sekiro ne yapar?

Mortal Blade, oyun boyunca ilerleyerek kazanılabilen yeni bir kılıçtır. bu bıçak ölümsüzlerin öldürülmesine izin verir, ancak onu kullanan herkesi de öldürür . Bıçak, Inner Sanctum alanına erişmenizi sağlayan bir meydan okumayı tamamlamanız gereken Senpou Tapınağı bölgesinde gizlidir.

Kuro'ya ihanet etmeli misin?

Eğer gerçek sonun seni görmek istiyorsan Kuro'ya ihanet etmeyecek ve görevinize devam edeceksiniz. Burada olanları tam olarak mahvetmeyeceğiz, ancak oynayacak daha çok oyun var, bu yüzden Kuro'ya ihanet etmek ve oyunu kısa kesmek istemeyebilirsiniz. Elbette New Game+'da hikayenin her iki tarafını da görebilirsiniz.


NG+ Sekiro'yu ne tutuyorsunuz?

İşte New Game Plus'a aktarılanlar: Belirli Anahtar Öğeler dışında tüm envanteriniz. Tüm protez aletleriniz ve yükseltmeleri . Mibu Breathing Technique ve Mortal Draw hariç, patronlar veya mini patronlar aracılığıyla öğrenilenler de dahil olmak üzere tüm öğrenilen becerileriniz.

Kuro'ya cazibesini verirsen ne olur?

NG+'da Kuro'nun Cazibesi adlı bir eşya kazanacaksınız. Bu öğeyi verirseniz, neredeyse her karşılaşmada taktiklerinizi değiştirmeye zorlayarak oyun stilini değiştireceksiniz. .

Sekiro neden Shura oldu?

Sonunda, olarak Baykuş, İlahi Varis'in kanıyla Japonya'yı nasıl ele geçireceği konusunda böbürlenir ve ikinci Ölümlü Kılıç ile Wolf onu sırtından bıçaklar. , böylece iblis Shura olur ve kana susamışlığına teslim olur. Son seslendirme, Wolf'un Sengoku dönemine getirdiği katliamı anlatıyor.

Isshin neden genichiro'dan ayrıldı?

Isshin, Kılıç Aziz İrfan

Isshin'in bu genç versiyonunun ortaya çıkmasının nedeni, Genichiro'ya, büyükbabasını yeraltı dünyasından geri getirmek için Kara Ölümlü Bıçağı kurban olarak kendi üzerinde kullanarak .


Sekiro'nun kanon sonu nedir?

Dönüş veya Ejderhanın Eve Dönüşü Sekiro: Shadows Die Twice'ın 'nihai' ve 'gerçek' sonu. ... Bu sonda, Gençleşmenin İlahi Çocuğu, Sekiro ve Kuro'nun İlahi Ejderhayı menşe yerine (Japonya'nın batısında bir yere) döndürmesine yardım edecek.

Terk edilmiş zindan dipsiz deliğine nasıl gidebilirim?

Terkedilmiş Zindan – Dipsiz Delik

itibaren Ashina Rezervuarı idolü (Ashina Kalesi), soldaki ağaç dallarının üzerinden atlayın, böylece bir tüfekçi ve bir davulcu arasındaki düşman kalesine inin. Davulcunun arkasından uçurum kenarına kadar yürüyün ve sağa bakın.

Terk edilmiş zindan girişine nasıl girerim?

Henüz yapmadıysanız, Terkedilmiş Zindan'a kolayca erişebilirsiniz. Ashina Kalesi Heykeltıraşının İdolü'nün solunda , Rezervuar üzerindeki köprüyü geçerek ve Taro Troop Brute ve Saldırı Köpeklerini çıkararak (Yüklü Mızrağı kullanın ve zırhını sökebilirsiniz).

Jinzaemon'u nasıl cezbedersiniz?

Görevine başlaması için onu selamlayın. Onunla tekrar konuştuğunda, Ashina Depths'ten gelen bir şamanın sesini takip etmek istediğini açıklayacaktır: Doujun'dan Cerrahın Kanlı Mektubu'nu aldıysanız, seçerek Jinzaemon'u ona gönderebileceksiniz. 'Terk Edilmiş Zindan'a Çekiliş '.