Feint rogue ne zaman kullanılır?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Prof. Keaton Rodriguez MD
Puan: 4.8/5(48 oy)

Bir haydutun Feint kullanması gereken tek zaman Bloodboil'de , tankının yeteneklerinden çok emin değilse (ve o zaman bile muhtemelen sakin bir hava toteminiz olacaktır).

Aldatma tehdidi ne kadar azaltır?

İyi silahlar aldığınızda, Feint rotasyonunuzun bir parçası olacak, bunu bir düşünün... her 10 saniyede bir, 20 enerji için 1 binden fazla tehdidi ortadan kaldırırsınız mafyadan. Bu harika, bu da aggro çekmeden daha fazla hasar verebileceğiniz anlamına geliyor.

Cloak of Shadows neyi kaldırmaz?

anında kaldırır mevcut tüm zararlı büyü efektleri ve 5 saniye boyunca tüm büyülere direnme şansınızı %90 artırır. Cloak of Shadows'u kullanmanızı engelleyen efektleri kaldırmaz.En iyi Rogue PvP özelliği Shadowlands nedir?

suikast kanamalarınızdan/zehirlerinizden gelen tutarlı hasar çıkışı sayesinde, PvP'deki tüm Rogue özelliklerinin en yüksek sürdürülebilir DPS'sine sahiptir.

Hangi haydut sınıfı en iyisidir?

Rogue Class için En İyi Meslek muhtemelen Mühendislik ve Madencilik PVP içinde en uygun olan haydut sınıfından beri, PVP oyuncuları için birçok seçenek sunduğundan mühendisliği ele geçirmek mantıklıdır.

ELUSIVENESS/FEINT GUIDE (Rogue PvP Guide) - (Combat Rogue PvP) Warlords of Draenor 6.2

33 ilgili soru bulundu

En iyi haydut DPS nedir?

Suikast: Tek Hedef Hasarı için En İyisi

Baskınla ilgilenen oyuncular için World of Warcrafts amiral gemisi PvE modu, suikast düzenbaz en iyi seçeneklerden biridir. WoW-DPS'ye göre tek hedefli hasar için en yüksek 6. hasar ve yakın dövüş DPS özellikleri arasında bir numara olan Assassination çok iyi gidiyor.

Tesviye için en iyi hileli özellik hangisidir?

Önerdiğimiz üç Rogue özelliğinden İncelik tesviye için en iyi seçim olarak. En iyi tek hedefli patlama hasarını sunar ve düşmanları art arda hızlı bir şekilde düşmandan düşmana atlayarak yalnızca birkaç saniye içinde göndermenize olanak tanır.

İncelik haydutu PvP için iyi mi?

Diğer özelliklere göre, PvP'de oynamak için gelişmiş bir özellik . Subtlety, hem çok proaktif hem de reaktif bir oyun tarzına sahiptir. PvP'de herhangi bir özellik için belirli bir rotasyon olmamasına rağmen, bu özellikle Subtlety Rogues için geçerlidir.

Cloak of Shadows zehri yok eder mi?

Çoğu zehiri ve hastalığı ortadan kaldırır yanı sıra lanetler ve sihirli efektler. Cloak of Shadows, zararlı büyü etkilerini yok etmek yerine ortadan kaldırdığı için, Unstable Affliction gibi dağıtıldığında tetiklenen efektleri tetiklemez.


Cloak of Shadows TBC'yi hangi seviyede alıyorsunuz?

Cloak of Shadows, eğitilmiş bir yetenektir. seviye 66 bu, haydutun üzerindeki tüm büyü zayıflatmalarını kaldırmasını ve 5 saniye boyunca tüm büyülere karşı son derece dirençli olmasını sağlar.

Gölgelerin pelerini Sinseeker'da işe yarar mı?

Sinseeker bir kez fiziksel hasar verir ve kötü bir gölge hasarı DoT uygular. Debuff'ı bağışıklamak için Cloak of Shadows'u kullanabilirsiniz ve bunu yapmanız önerilir.

Wow'da tank tehdidi nasıl çalışır?

Mafyayı kendisiyle alay eden oyuncuya 3 saniye boyunca saldırmaya zorlar. . Kendisiyle alay eden oyuncuya, alay hareketi sırasında mafyaya saldıran oyuncuya eşit miktarda tehdit verir.

wow'da aggro nasıl çalışır?

Bir mafya birden fazla oyuncu tarafından saldırı altındaysa (veya bir oyuncu ve onun evcil hayvanı tarafından), sonra mafya en yüksek tehdide sahip saldırgana saldıracak (yani saldırmaya başlayacaktır).


Shadowlands'te bir haydut nasıl başlatılır?

Açıcı, Rogue olarak oyunun önemli bir parçasıdır. Oynarsanız Mark of the Master Assassin, önemli bir hasar artışı için.
...
İşte şifacıda Sap bulunan çok standart bir açıcı.

 1. Düşman şifacısını sapla.
 2. Kullanmak. Gölge Bıçakları.
 3. Kullanmak. Öldürme hedefinizde Cheap Shot. ...
 4. Kullanmak. Gölge Dansı.
 5. Kullanmak. ...
 6. Shadowstrike'ı kullanın. ...
 7. Kullanmak. ...
 8. Kullanmak.

Hangi haydut özelliği en kolayı?

Sınıfa tam bir başlangıç ​​için, her bir uzmanlığın güçlü ve zayıf yönleri olmasına rağmen, tavsiye ederiz. Haydut en iyi Rogue tesviye özelliği olarak. Outlaw, seyahat kolaylığı sağlayan Grappling Hook'a ve güçlü AoE için Blade Flurry'ye sahiptir.

Rogue, Shadowlands oynamak zor mu?

haydutlar en zor derslerden biri World of Warcraft: Shadowlands'de hem oyuncuya karşı oyuncu (PvP) hem de oyuncuya karşı ortam (PvE) içinde düşmanları alt etmek için yürütmeleri gereken zorlu kombolar nedeniyle. ... PvP'de, Subtlety Rogues, takımları için hem dereceli savaş alanlarında hem de arenalarda birçok fayda sağlar.

Vay canına bir haydut için en iyi meslek nedir?

Mühendislik bir haydut için tartışmasız en iyi (ve en eğlenceli) meslektir (Madencilik en faydalı tamamlayıcı meslektir). Savaşta çok belirgin bir avantaj sağlar.


Rogue için en iyi yetenek nedir?

Shadowlands için En İyi Suikast Rogue Yetenekleri

 • Seviye 15: Kör taraf.
 • Seviye 25: Usta Suikastçı.
 • Seviye 30: Canlılık.
 • Seviye 35: Hile Ölümü.
 • Seviye 40: Zayıfları Avlayın.
 • Seviye 45: Alacrity.
 • Seviye 50: Zehirli Bomba.

Barghast'ın gölgesini öldürebilir misin?

Dark Transformation'ın bekleme süresindeki azalma çok güçlü. asfiksi olabilir Shades of Barghast eklerinin kontrolüne yardımcı olmak için kullanılır.