Arzu sahte ürün satar mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Frida Langosh Doktora
Puan: 5/5(10 oy)

Wish, temel misyonunun, politikalarının ve kullanıcılarına sunduğu hizmetlerin bir parçası olarak, ürünlerin listelenmesine veya satışına karşı katı bir politika başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal eden Bu, sahte, sahte ve sahte ürünlerin satışına karşı katı bir yasağı içerir.

Arzudaki ürünler sahte mi?

Nihayetinde, Wish.com yasal olarak faaliyet gösterirken, biz sahte, yasa dışı veya tehlikeli ürünler sattığını tespit etti . Ayrıca iade politikaları, müşteri desteği ve fiyatlandırma konusunda da endişelerimiz var.

Neden Wish'den asla satın almamalısınız?

Wish'ten satın alırken büyük bir endişe, Çin arasındaki farklı güvenlik standartları ve batı. Gıda, kozmetik, elektronik gibi ürünlerin batı ülkelerinde satılabilmesi için belirli kurallara uyması gerekiyor. Çin'in bu ürünlerle ilgili kuralları çok daha rahat.Dilek satın almak güvenli mi?

Gerçek şu ki Wish, diğer çevrimiçi perakendeciler kadar güvenlidir . Wish'deki ürünleri görmek için bir hesap oluşturmanız gerekir. Bu, tam adınızı ve e-postanızı girmek anlamına gelir.

Dilek stoğu neden bu kadar ucuz?

Geçen yıl içinde Wish'in aylık aktif kullanıcı sayısı 52 milyona düşerken, insanların platformda geçirdikleri ortalama süre %15 azaldı. Tüm bu faktörler Wish'in hisse senedi fiyatındaki düşüşe katkıda bulundu.

Wish.com: Ne Sahte ve Ne Değil

35 ilgili soru bulundu

Wish Çinli bir şirket mi?

dilek bir Amerikan Satıcılar ve alıcılar arasındaki işlemleri kolaylaştıran çevrimiçi e-ticaret platformu. Wish, 2010 yılında Piotr Szulczewski (CEO) ve Danny Zhang (eski CTO) tarafından kuruldu. Wish, San Francisco, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ContextLogic Inc. tarafından işletilmektedir.

Dileklerden bir şeyler satın almaya değer mi?

Kalite kesinlikle diğer mağazalardaki veya alışveriş sitelerindeki ürünlerden daha düşük, ancak şansınızı denemek istiyorsanız, Dilek büyük bir değer olabilir . Amaçlandığı gibi çalışabilecek ucuz ürünler bulabilirsiniz. Siteden elektronik satın almak isabetli olur veya ıskalanır. Hoparlörlerden veya kulakiçi kulaklıklardan gelen ses kalitesinin düşük olmasını bekleyin.

Dilek neden bu kadar pahalı?

Öncelikle Wish ürünleri hemen gelmiyor ve bu süper ucuz nakliye oranları . ... İkinci olarak, ürünlerin büyük bir kısmı Çin'de üretildiğinden, işçilik maliyetinin düşük olduğu ve işçilik gereksinimlerinin çok daha az katı olduğu (Atlantik üzerinden) olduğundan, ürünler gülünç derecede ucuz olabilir.

SheIn'den sipariş vermek güvenli mi?

SheIn bir aldatmaca değil, satın almak için güvenli ve güvenilir bir çevrimiçi perakendeci . Malların yurt dışından üretilip gönderildiği için düşük maliyetli olma eğiliminde oldukları ve nakliye sürelerinin bazen yavaş olabileceği bilinmelidir.


Dilek gerçekten iade ediyor mu?

Her satın alma işleminizde memnuniyetinize bağlıyız. Öğeniz ulaşırsa ve bir sorun varsa veya %100 memnun değilseniz, teslim tarihinden itibaren 30 gün içinde geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz .

Dilek nereden geliyor?

Wish uygulaması, büyük tasarruflarla çevrimiçi olarak ucuz ürünler sipariş etmenizi sağlayan iPhone ve Android için bir alışveriş uygulamasıdır. Çoğu öğe doğrudan Çin , giderek artan sayıda daha hızlı teslimat için ABD'den gönderilir ve hatta belirli öğeleri dakikalar içinde yerel olarak alabilirsiniz.

Shein kredi kartı bilgilerimi çalacak mı?

Ana Sayfa Siber Güvenlik Veri Güvenliği Kötü amaçlı yazılım, 6,4 milyon SHEIN müşterisinin şifrelerini çalıyor. ... Neyse ki, SHEIN, ödeme kartı bilgilerini genellikle sistemlerinde saklamadığını söylüyor ve müşterilerin kredi kartı bilgilerinin çalınmış olabileceğine dair bir kanıt yok .

Shein 2021 yasal mı?

Shein yasal mı? Evet , bu gerçek bir şirket… ve büyük bir şirket. Kredi kartı bilgilerinizi çalmak isteyen bir kimlik avı dolandırıcılığı değildir. Sipariş ettiğiniz ürünler, web sitesindeki fotoğraflarla eşleşecektir.


Shein Çinli bir şirket mi?

Çinli hızlı moda perakendecisi Shein ABD'de en çok indirilen alışveriş uygulaması olmak için bu yıl Amazon'u geride bıraktı. ... Euromonitor'a göre, şu anda dünyanın en büyük yalnızca çevrimiçi moda şirketi.

Wish'in neden 2 farklı fiyatı var?

Aynı ürün için farklı fiyatlar görmenizin 2 ana nedeni vardır: Seçtiğiniz beden, renk veya varyasyon farklı fiyatlandırılır . Bazı durumlarda, ürünün fiyatı, seçtiğiniz boyut, renk veya varyasyona bağlı olarak değişebilir. Aynı ürün birden fazla mağazada satılıyor.

Wish, Kanada doları mı yoksa ABD doları mı?

Şu anda Kanada merkezli satıcılar için Wish destekler Amerikan Doları ($) ve CAD (C$) mevcut Yerel Para Birimi Kodları olarak.

Dileğin teslim edilmesi ne kadar sürer?

Wish siparişlerinin ulaşması ne kadar sürer. Wish'ten bir teslimat almak ne kadar sürer? Wish Post kargo paketlerinin çoğu şu tarihlerde teslim edilir: 15-30 gün , elbette istisnalar vardır ve paketlerin gelmesi 45 günü bulabilir.


Dilek Güney Afrika'da mı?

Wish, başta Uzak Doğu ve Çin olmak üzere dünyanın her yerinden ürün gönderen ABD merkezli bir şirkettir. Grup geçtiğimiz günlerde bir anlaşma imzaladı. Güney Afrikalı Yerel olarak teslimat sürelerini iyileştirmek için Postane.

Avustralya'da bir dilek var mı?

18 dilek Avustralya'da - yerleri ve saatleri saklayın. ... Wish 18 bulucu ile Avustralya alışveriş merkezlerinde Wish 18 lokasyonunu (2) bulun. Wish 18 Locator, veritabanımızdaki tüm yerleri size gösterecek, saat, yol tarifi ve telefon gibi işletme bilgileri de harita üzerinde verilmektedir. Mağaza yerleri eyaletlere ve şehirlere göre sıralanır.

Dilek bir İngiliz şirketi mi?

Wish.co.uk en çok Zombie Alışveriş Merkezi ve Zombie Eğitim Kampı gibi zombi deneyimleriyle tanınır. dünya çapında web siteleri. Şirket Londra merkezlidir.

Dilek Kanadalı bir şirket mi?

Yatırımlar. Dilek Grubu Kanadalı bir girişimci iş inkübatörü başarılı Kanadalı işletmeleri belirlemeye ve büyütmeye çalışır. Yatırımlardan satın almalara kadar kuruluş, portföyüne katma değerli hizmetler portföyünü artırmak için çaba göstermeye devam ediyor.


Shein'in nesi var?

Diğer tüm hızlı moda şirketleri gibi, Shein tarafından üretilen giysiler genellikle daha düşük kalitededir ve uzun süre dayanmaz . Sonuçta, kıyafetlerinin modaya uygun olması gerekiyor. ... Bu, Shein'den aldığımız her giysinin, gardıroplarımızda harcayacaklarından çok daha fazla zamanını çöplükte geçireceği anlamına geliyor.

Shein bilgilerinizi sızdırıyor mu?

Kadınların çevrimiçi moda mağazası SHEIN geçtiğimiz günlerde sunucularının yakın zamanda karmaşık bir suç siber saldırısıyla ihlal edildiğini duyurdu. gizli bilgileri sızdırdı 6,42 milyon müşteriye ulaştı.

Shein'den bir kartı nasıl çıkarabilirim?

Ek olarak, tüm ödeme bilgilerinizi şu şekilde silebilirsiniz: SHEIN'in 'Ödeme Seçeneklerim' sayfasına gidin ve sitede alışveriş yaparken girdiğiniz her kart detayını silme. Bunu, SHEIN'den hesabınızı silmesini istemeden önce yapabilirsiniz, aksi takdirde, SHEIN'in hesabınızı sizin yerinize kaldırmasına güvenmeniz gerekir.