Sahne arkası paraya mal olur mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Ida Goldner IV
Puan: 5/5(59 oy)

Sahne arkası ücretleri aylık 12,50 ABD Doları veya yılda 150 dolar . Ancak bu fiyat genellikle indirimlidir.

Backstage'i ücretsiz kullanabilir misin?

Sahne arkası, aktörlerin seçmelere, oyunculuk işlerine ve oyuncu aramalarına başvurmaları için bir iş platformudur. Bugün katılın ve ilk altı ay ücretsiz . Kredi kartına gerek yok.

Backstage'i kullanmak için ödeme yapmam gerekiyor mu?

Hepsinden iyisi, bilgi ücretsiz olarak kullanılabilir , ancak fırsatlara başvurmak için bir üyeliğe ihtiyacınız olacak. SAG üyesiyseniz veya bir temsilciniz varsa, Backstage.com oyuncu listelerine bir kuruş ödemeden göz atabilirsiniz. Kariyerinizde proaktif olmak için harika bir yol.Backstage'e güvenebilir misin?

Kesinlikle! Backstage'de filmlerde, TV şovlarında, reklamlarda, Broadway müzikallerinde ve daha fazlasında rol almak için çocuk ve genç oyuncuları seçen çok sayıda proje bulabilirsiniz!

Ücretsiz yayın aramalarını nerede bulabilirim?

2020'nin En İyi 6 Ücretsiz Döküm Web Sitesi

 1. Kulis. Backstage, baskın oyunculuk web sitelerinden biridir. ...
 2. Döküm Sınırı. Casting Frontier, çevrimiçi yayın fırsatını uygulayan ilk yenilikçilerden biridir. ...
 3. Döküm Ağları Incorporated. ...
 4. Fatura. ...
 5. Aktörler Erişim. ...
 6. Mandy.com.

'Sahne arkası oyunculuk platformu ve sahne arkası yayın çağrıları YASAL mı?'

19 ilgili soru bulundu

Sahne arkası üyeliğini istediğin zaman iptal edebilir misin?

Backstage abonesi olarak, aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal etmekte özgürsünüz . Kendi aboneliğinizi iptal etmek için hesap ayarları sayfanıza gidin ve abonelik bilgileriniz altında 'Otomatik Yenilemeyi Kapat' yazan yere tıklayın.

Backstage, oyuncu seçimi için iyi mi?

Sahne arkası, en iyi döküm web sitelerinin hüküm süren ağır siklet şampiyonu . 1960 yılında New York'ta oyuncular için bir dergi olarak kurulan Backstage, ilk olarak oyuncu seçme çağrıları ve endüstri haberleri yayınladı. ... Backstage'deki işlere doğrudan başvurmak için üye olmanız gerekir.

Backstage'de bir iş ilanı yayınlamanın maliyeti nedir?

Backstage.com'da bir yayın bildirimi yayınlamanın temel maliyeti $24.95 .

Sahne arkası modelleme için iyi mi?

60 yıldır bir numaralı güvenilir kaynak ve en iyi yayın platformu olarak Backstage, modelleme kariyerinize başlamanıza yardımcı olun , bir sonraki (veya ilk!) işinizi yapın ve keşfedilin. Modelleme döküm bildirimlerini yaşa, cinsiyete, konuma ve daha fazlasına göre sıralayın ve Backstage'in neler sunabileceğini görün.

Sahne arkasına nasıl katılırım?

Sahne Arkasında Nasıl Yıldız Olunur?

 1. Backstage'e katılın. ...
 2. Headshots ve bir makara birleştirin. ...
 3. Kendinizi seçmelere gönderin. ...
 4. Backstage profilinizi optimize edin. ...
 5. Okuyun, okuyun ve biraz daha okuyun. ...
 6. Bir temsilci veya yönetici tarafından keşfedilin. ...
 7. Konser(ler)i ayırtın.

Mags com aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişinizi veya aboneliğinizi telefonla iptal etmek isterseniz:

 1. 800-624-2946'yı arayın.
 2. Aboneliğinizin iptal edilmesini isteyin.

FYE VIP üyelik numaram nedir?

Ödeme sırasında promosyon alanına FYE Backstage Pass VIP üye numaranızı girmeniz yeterlidir. Üye numaranızı bulabilirsiniz üye kartınızda barkodun altında .

Seçmeler paraya mal olur mu?

Seçmeler hiçbir koşulda asla , size HİÇ herhangi bir paraya mal oldu. Cast direktörlerine, projelerini yayınlamaları için yapımdan belirli bir ücret ödenir. ... Açık bir çağrı, bir temsilciye ihtiyaç duymadığınız bir fırsat, size asla herhangi bir miktarda paraya mal olmamalıdır.

Temsilci olmadan nasıl seçmelere girebilirim?

Bir temsilci olmadan seçmelere katılmanın bir başka harika yolu da Backstage gibi yayınlarda bulunan döküm duyurularını aramak . Projeler, bildirimlerin meşru olduğundan emin olmak için şirket tarafından taranır.

Oyuncular seçmeler için para alıyor mu?

1. ve 2. Seçmeler: Çağrı saatinden veya varış saatinden sonraki ilk saat için ödeme yapılmaz. , hangisi daha sonraysa. Her ek yarım saat için, bir sanatçının 42.00$'a hakkı vardır.

FYE'nin bir uygulaması var mı?

FYE Backstage Pass VIP üyeleri artık bir cep telefonunun rahatlığıyla indirim ve tasarruflardan yararlanabilir uygulama ! ... Kaydetmeye başlamak için uygulamayı indirin, giriş yapın ve size en yakın fırsatları bulmaya başlayın.

FYE ön siparişleri nasıl çalışır?

Ön sipariş verilen ürünler genellikle ürün sayfasında 24 saat 'bulunabilirlik' tarihi gösterilerek gönderilir . Ancak, bazı münferit durumlarda, ürün 2-5 gün içinde kargoya verilir. Kullanılabilirlik bilgileri, çeşitli üreticiler ve tedarikçiler tarafından bize sağlanan bilgilere dayanmaktadır.

Cosmo aboneliği ne kadar?

my.cosmopolitan.com adresinde desteklenen platformlar ve cihazlar hakkında bilgi edinin. Dijital gazete bayilerinde standart abonelik oranı bir yıl için 19,99 ABD doları veya ayda 1,99 ABD doları (varsa satış vergisi tahsil edilecektir). Ancak tanıtım teklifimiz ile %75'e varan tasarruf sağlayabilirsiniz. Bugün sipariş verin!

Dergi abonelik adresini değiştirebilir misiniz?

Çoğu durumda dergilerinizi ve kataloglarınızı çevrimiçi olarak güncelleyebilirsiniz. Dergi veya katalog web sitesini ziyaret edin ve müşteri numaranızı (yeni bir sayının arka veya iç kapağında bulunur) çevrimiçi adres değişikliği formu . Alternatif olarak, yayını arayabilir ve telefonla adres değişikliği isteyebilirsiniz.

Dergi aboneliği nasıl bulunur?

Dergi aboneliklerinizi takip etme

 1. Hesap numaraları ve son kullanma tarihleri ​​de dahil olmak üzere dergi aboneliklerinizin devam eden bir listesini tutun. ...
 2. Listeler sizin işiniz değilse, doğrudan dergi yayıncısıyla iletişime geçin veya hesap bilgileri ve yenileme fiyatları için derginin müşteri hizmetleri sitesine bakın.

Sahne arkası Disney mi?

Backstage, Jennifer Pertsch ve Lara Azzopardi tarafından yaratılan bir sahne sanatları lisesi hakkında Kanadalı bir drama dizisidir. Dizi Kanada'da 18 Mart - 9 Aralık 2016 tarihleri ​​arasında Family Channel'da, Amerika Birleşik Devletleri'nde ise Disney Channel'da 18 Mart'tan itibaren yayınlandı. 25 Mart - 30 Eylül 2016 .

Sahne arkası için nasıl ödeme yaparsınız?

İşte Backstage Payments'ın nasıl çalıştığına dair bir genel bakış:

 1. Kiralamak istediğiniz sanatçıyı seçin.
 2. Onlara doğrudan bir ödeme gönderebilir veya bir varlık (video veya ses dosyası gibi) sipariş edebilirsiniz.
 3. Bir varlık sipariş ederseniz, ödemeden önce onaylayabilirsiniz. ...
 4. Yeteneğiniz Stripe aracılığıyla güvenli bir şekilde ödenir ve 1099'larınızla biz ilgileniriz.

Nasıl ücretsiz bir model olabilirim?

Ajans bulmak için, modeller.com'a gidin ve resimlerinizi ücretsiz bir profile yükleyin. Orada, dünya çapında sayısız Editoryal ve Ticari ajans tarafından keşfedilme fırsatınız var. Kalıcı ol. Bir ajans sizinle iletişim kurmuyorsa, models.com ajans veritabanını arayın.