Anlamsız değerli taş hala düşüyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Ivah Turcotte
Puan: 4.3/5(37 oy)

Chiltara her zaman ortaya çıkmaz, bu nedenle zindanı birkaç kez temizlemeniz gerekebilir. Doğduğunda, Gibbering Gemstone'u düşürmek için nadir bir şansı vardır. Öğe düşer düşmez hesaba bağlı olacaktır. ... Değerli taş düşme oranı yaklaşık %5 , ancak yama 2.0 itibariyle.

Macera modunda saçma sapan değerli taş düşebilir mi?

Gibbering Gemstone'un bir Don Mağaraları Seviye 2'deki Chiltara'dan düşme şansı düşük , Katliam Tarlalarında bulunan, III. Gibbering Gemstone'u yetiştirmek, Macera Modunda ve Sefer Modunda aynıdır. ... Mücevheri düşürmezse, bırakın ve yeniden oluşturun (veya Kampanya Modunda devam edin).

Cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl taşı nasıl farmlayabilirim?

saçma sapan değerli taş

  1. III. Perde'de bulunan The Fields of Slaughter'daki Frost Caverns'da bulunabilir. ...
  2. Eşya için farm yapmaya çalışıyorsanız, Yol Noktasını her zaman Katliam Tarlaları'nın en altında bulunan Korsikk Köprüsü'ne götürmek en kolay yoldur.Diablo 3'te saçma sapan değerli taşı kim düşürür?

Gibbering Gemstone - Bu eşya şuradan düşer: Chiltara 3. Bölümdeki Don Mağaraları'nın ikinci seviyesinde. Katliam Tarlalarına gidin ve mağarayı arayın. Oyun açılmadıysa oyunu yeniden başlatın.

Whimsydale ve Whimsyshire arasındaki fark nedir?

Peki, Whimsydale son derece benzer bir bölgedir — aslında, tamamen aynı karo seti. Ancak Whimsyshire, Sürülerin Asasını bir araya getirmenizi isterken, Whimsydale bir Goblin öldürmenizi ister.

Diablo 3 Gibbering Gemstone Location - Frost Mağaraları

16 ilgili soru bulundu

Diablo 3'te gizli bir seviye var mı?

kaprisli Diablo II Gizli İnek Seviyesine doğrudan saygı gösteren mizahi bir alan olan Diablo III Gizli Seviyesidir. Sadece birden fazla efsanevi malzeme ve özel bir işçilik tarifi ile birleştirilebilen özel bir nesne olan Sürü Asası'nın girmesini gerektirir.

Whimsyshire'a gitmeye değer mi?

Hayır, buna hiç değmez . Orada efsanevi eşyaları yuvarladım ama III. Perdede daha fazlasını yuvarladım.

Anlamsız değerli taşı elde etmek ne kadar zor?

Chiltara her zaman ortaya çıkmaz, bu nedenle zindanı birkaç kez temizlemeniz gerekebilir. Doğduğunda, Gibbering Gemstone'u düşürmek için nadir bir şansı vardır. ... Değerli taş düşme oranı yaklaşık %5 , ancak yama 2.0 itibariyle.

Sürü Asası kullanımdan sonra kayboluyor mu?

İnek Kralın Hayaleti ile konuş

Sürü Asasını envanterinize ekleyin (onu donatmak gerekli değildir). Dikkat personel kalıcıdır ve tüketilmez ; Aslında, Whimsyshire seviyesini istediğiniz kadar tekrar oynayabilirsiniz. Whimsyshire'a hem Macera hem de hikaye modunda erişilebilir.


Diablo 3'te Whimsyshire'ın anlamı nedir?

kaprisli Gizli Seviye veya gizli arazi , Diablo 3. Whimsyshire'ın Gizli Seviyesine girdiğinizde, bir Afiş ve Mühür ile birlikte bir Mukavemet Becerisinin kilidi açılır. Whimsyshire seviyesini istediğiniz kadar koşabilirsiniz ve onu bularak In The Land Of Killer Unicorns başarısını elde edersiniz.

Staff of Herding planlarını nasıl edinebilirim?

Planlar Act 4: Prime Evil'de Izual tarafından rastgele düştü (herhangi bir zorluk seviyesinde). The Crystal Colonnade'e gidin ve Silver Spire'a giden Gateway'e giden yolu bulun. Daha sonra Silver Spire Level 1'e girecek ve sonunda The Great Span'da Izual ile karşılaşacaksınız. Not: Planlar garantili bir düşüş değildir.

Diablo 3'teki siyah mantar ne işe yarar?

Kara Mantar Whimsyshire'ın gizli seviyesine erişmenizi sağlayan Staff of Herding için bir reaktif . Bu eşya, I. Perde'deki Katedral Seviye 1'de bulunur. Her zaman ortaya çıkmaz, ancak bunun için farm yapmak istiyorsanız, Yol Noktasını Katedral Seviye 1'e götürün.

Sıvı gökkuşağı ne için?

Sıvı Gökkuşağı nedir? Liquid Rainbow, Diablo III'te çok çeşitli bir işçilik malzemesidir. Whimsyshire'a erişmek için gerekli olan Sürü Asasını inşa etmek için kullanılır . Öğe Seviyesi 1'dir ve karakter seviyesi 1 gerektirir.


Sürü Asasını kaç kez kullanabilirsin?

1 Cevap. Sen defalarca kullanabilir . Asamı kaybetmeden Normal, Nightmare ve Hell'de birkaç tane koştum. Ayrıca, personelinizi bir sonraki seviyeye yükselttiğinizde, yine de alt seviyelerden oyunlar oluşturabilirsiniz.

Wirt's Bell ne işe yarar?

Wirt's Bell, Diablo III'te çeşitli işçilik malzemeleridir. Whimsyshire'a erişmek için gerekli olan Sürü Asasını inşa etmek için kullanılır . Öğe Seviyesi 1'dir ve karakter seviyesi 1 gerektirir.

Sürü personeli ile ne yapacağım?

3 Cevap. Sürü Asası ve onun ilgili yükseltmeleri Kabus, Cehennem ve Cehennem Sürü Asası kullanılır. 'Gizli İnek Seviyesine' erişmek için Diablo III, Whimsyshire olarak adlandırıldı. Personelin her bir formu, ilgili zorluğunda SCL'ye erişmek için kullanılır.

Diablo 3'te bir gökkuşağı Goblini ne kadar nadirdir?

Onun yumurtlama için kabaca% 1 şans ve ölüm anında kanatları düşürmesi garantilidir. Bu, Diablo 3'teki en nadir eşya ve Gökkuşağı Goblinlerini avlamamızın ana nedeni. Super Awesome Sparkle Cake (ve diğer benzersiz canavarlar) Spectrum, the Rainbow Sword'u düşürürken Piñatas ve Happy Clouds The Horadric Hamburger'ı düşürür.


Diablo 3'te Fields of Slaughter nerede?

Katliam Tarlaları bir Diablo III'ün III. Perde'sinde Korsik Köprüsü ile Rakkis Geçidi arasındaki bölge .

Diablo 3'te siyah mantarı nasıl elde edersiniz?

Kara Mantar bulunabilir I. Perdede Katedral'in 1. Seviyesinde . Eşya, kendi odasında bir grup büyük mantar gibi görünüyor. Oda kabaca kare şeklinde olup iki girişlidir. Haritada girişler sol altta ve sağ alttadır.

Whimsyshire'da iyi droplar var mı?

Birkaç kez kabus ve cehennem Whimsyshire deneyimime göre, düşme kalitesi her zaman bir sonraki Act up'ın eşdeğeridir . Yani Normal Whimsyshire, Act I kabus düşüşlerinin eşdeğeridir. Whimsyshire'daki tüm zorluklarda bulabildiğimden daha yüksek seviyeli taşlar buldum.

Diablo 3'te bulmaca halkası ne işe yarıyor?

Puzzle Ring, Diablo III'teki efsanevi bir yüzük. Düşmek için karakter seviyesi 29 gerektirir. Bulmaca Yüzüğünü Takmak oyuncunun işçiliği için ortak öğeler almasını etkili bir şekilde önleyecektir . Düşen nadir eşyaların her zaman 6 eki vardır ve sayaç, ölüm ve yer değiştirme yoluyla devam eder.