Cıvıl cıvıl değerli taşı nasıl elde edersiniz?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Carmelo Carroll III
Puan: 4.1/5(21 oy)

Frost Mağaralarını bulduğunuzda, bir Chiltara adında eşsiz Göl Avcısı , bu genellikle mağaranın ikinci seviyesinde ortaya çıkar. Chiltara her zaman ortaya çıkmaz, bu nedenle zindanı birkaç kez temizlemeniz gerekebilir. Doğduğunda, Gibbering Gemstone'u düşürmek için nadir bir şansı vardır.

Cıvıl cıvıl değerli taşı nasıl farmlayabilirim?

Bu öğe, FAR ile beş öğeden elde edilmesi en zor olanıdır.

 1. III. Perde'de bulunan The Fields of Slaughter'daki Frost Caverns'da bulunabilir. ...
 2. Eşya için çiftlik yapmaya çalışıyorsanız, Yol Noktasını her zaman Katliam Tarlaları'nın en altında bulunan Korsikk Köprüsü'ne götürmek en kolay yoldur.

Gıcırdayan değerli taşı nereden alıyorsunuz?

Gibbering Gemstone - Bu eşya şuradan düşer: 3. Perdedeki Don Mağaraları'nın ikinci seviyesinde Chiltara . Tarlalar'a gidin ve mağarayı arayın. Açılmadıysa oyunu yeniden başlatın.Macera modunda saçma sapan değerli taşı alabilir misin?

Gibbering Gemstone, Fields of Slaughter, Act III'te bulunan Frost Level 2 Caverns'daki Chiltara'dan düşük bir şansa sahiptir. Gibbering Gemstone'u yetiştirmek, Macera Modunda ve Sefer Modunda aynıdır. Macera Modunda yapmanız gerekenler Korsikk Köprüsü yol noktasına bağlantı noktası .

Chiltara'yı nerede bulabilirim?

Chiltara, Vile Frost Stalker, rastgele ortaya çıkan bir Eşsiz dişi Wintersbane Avcısı Diablo III'ün III. Perdesindeki Don Mağaralarında hangi Slaughter Tarlalarında bulunur. En çok Herding Asasını yapmak ve Whimsyshire'a erişim sağlamak için gerekli olan Gibbering Gemstone'u düşürmesiyle tanınır.

Diablo 3 - Gibbering Gemstone için nasıl çiftlik yapılır

40 ilgili soru bulundu

Anlamsız değerli taşı elde etmek ne kadar zor?

Chiltara her zaman ortaya çıkmaz, bu nedenle zindanı birkaç kez temizlemeniz gerekebilir. Doğduğunda, Gibbering Gemstone'u düşürmek için nadir bir şansı vardır. ... Değerli taş düşme oranı yaklaşık %5 , ancak yama 2.0 itibariyle.

Güvercin Asası tek kullanımlık mı?

İnek Kralın Hayaleti ile konuş

Sürü Asasını envanterinize ekleyin (onu donatmak gerekli değildir). Dikkat personel kalıcıdır ve tüketilmez ; Aslında, Whimsyshire seviyesini istediğiniz kadar tekrar oynayabilirsiniz. Whimsyshire'a hem Macera hem de hikaye modunda erişilebilir.

Whimsyshire'a gitmeye değer mi?

Hayır, buna hiç değmez . Orada efsanevi eşyaları yuvarladım ama III. Perdede daha fazlasını yuvarladım.

Whimsydale ve Whimsyshire arasındaki fark nedir?

Peki, Whimsydale son derece benzer bir bölgedir — aslında, tamamen aynı karo seti. Ancak Whimsyshire, Sürülerin Asasını bir araya getirmenizi isterken, Whimsydale bir Goblin öldürmenizi ister.

Wirt's Bell ne işe yarar?

Wirt's Bell, Diablo III'te çeşitli işçilik malzemeleridir. Whimsyshire'a erişmek için gerekli olan Sürü Asasını inşa etmek için kullanılır . Öğe Seviyesi 1'dir ve karakter seviyesi 1 gerektirir.

Staff of Herding planlarını nasıl edinebilirim?

Planlar Act 4: Prime Evil'de Izual tarafından rastgele düştü (herhangi bir zorluk seviyesinde). The Crystal Colonnade'e gidin ve Silver Spire'a giden Gateway'e giden yolu bulun. Daha sonra Silver Spire Level 1'e girecek ve sonunda The Great Span'da Izual ile karşılaşacaksınız. Not: Planlar garantili bir düşüş değildir.

Diablo 3'teki sıvı gökkuşağı ne için?

Sıvı Gökkuşağı, Diablo III'te çeşitli bir işçilik malzemesidir, Whimsyshire'a erişmek için gerekli olan Sürü Asasını inşa etmek . Öğe Seviyesi 1'dir ve karakter seviyesi 1 gerektirir.

Güvercin Asasını nerede kullanırım?

Sürü Asası ve onun ilgili yükseltmeleri Kabus, Cehennem ve Cehennem Sürü Asası, Whimsyshire adlı Diablo III'teki 'Gizli İnek Seviyesine' erişin . Personelin her bir formu, ilgili zorluğunda SCL'ye erişmek için kullanılır. Normal asa, işlenerek elde edilir.

Diablo 3'te katliam alanları nerede?

Katliam Tarlaları bir Diablo III'ün III. Perde'sinde Korsik Köprüsü ile Rakkis Geçidi arasındaki bölge .

Diablo 3'teki gökkuşağı Goblin nerede?

Gökkuşağı Goblinlerini Yetiştirmek için Strateji ve Konumlar

 • Katedral Seviye 1 ➔ Leoric'in Geçidi.
 • Leoric'in Avlanma Alanı.
 • Kuzey Yaylaları.
 • Kraliyet Kriptleri.
 • Güney Yaylaları ➔ Ay Mağarası Klan 1-2.

Diablo 3'teki en iyi öğeler nelerdir?

Diablo 3: En İyi 10 Öğe Seti, Sıralama

 • 4 Firebird'in Şıklığı.
 • 5 Atıkların Gazabı. ...
 • 6 Cesaret Kalkanı. ...
 • 7 Maymun Kral Giysisi. ...
 • Korku Diyarı'nın 8 Dişlisi. ...
 • 9 Mundunugu'nun Regalia'sı. ...
 • Dünyanın 10 Kudreti. ...
 • 11 Rathma Kemikleri. Bu listedeki diğer tüm donanımlar Greater Rifts'teki çok güçlü itme yeteneği nedeniyle var. ...

Whimsyshire'da iyi droplar var mı?

Birkaç kez kabus ve cehennem Whimsyshire deneyimime göre, düşme kalitesi her zaman bir sonraki Act up'ın eşdeğeridir . Yani Normal Whimsyshire, Act I kabus düşüşlerinin eşdeğeridir. Whimsyshire'daki tüm zorluklarda bulabildiğimden daha yüksek seviyeli taşlar buldum.

Şeytani vücut parçaları Diablo 3'te ne yapar?

Kıvranan Omurga, Diablo III'te çeşitli bir işçilik malzemesidir. Diğer şeytani vücut parçalarıyla birleştirilebilirler. inanılmaz bir güç halkası yaratmak için . Öğe Seviyesi 63'tür ve karakter seviyesi 1 gerektirir. Maksimum 100'e kadar istiflenebilirler.

Sürü Asasını kaç kez kullanabilirsin?

1 Cevap. Sen defalarca kullanabilir . Asamı kaybetmeden Normal, Nightmare ve Hell'de birkaç tane koştum. Ayrıca, personelinizi bir sonraki seviyeye yükselttiğinizde, yine de alt seviyelerden oyunlar oluşturabilirsiniz.

Diablo 3'te Unicorn seviyesini nasıl elde edersiniz?

kaprisli Diablo 3'te bir Gizli Seviye veya gizli diyardır. Whimsyshire'ın Gizli Seviyesine girdiğinizde, bir Sancak ve Mühür ile birlikte bir Mukavemet Becerisinin kilidi açılır. Whimsyshire seviyesini istediğiniz kadar koşabilirsiniz ve onu bularak In The Land Of Killer Unicorns başarısını elde edersiniz.

Whimsyshire'da ne alırsın?

Whimsyshire'a Genel Bakış[değiştir | kaynağı düzenle]

Canavarlar var (sevimli olanlar), altın ve eşya düşer , sağlık küreleri (dev pembe keklere benzeyen), rastgele Seçkinler ve mor Benzersiz canavarlar ve hatta bebek battaniyesi görünümlü harika bir mini harita.