Darksiders 2'de ruh hakeminin labirenti nerede?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Tarafından soruldu: Terrence Flatley
Puan: 4.9/5(45 oy)

Soul Arbiter's Maze, bulunan benzersiz bir zindandır. Ölüler Şehri'nin yanında . Ölüler Şehri yolunun solunda, içinde iksir ve altın bulunan birkaç kutunun bulunduğu büyük bir koridora giriş var.

Ruh hakeminin labirenti nerede?

Doğal olarak, dünya haritasından [Soul Arbiter's Maze] (yukarıdaki ekran) yolculuğunu planlayarak başlayın; yer alıyor Ölüler Krallığı'nın doğusunda , Omurga ve Ölüler Şehri ile komşu olan bölgede. Oradayken zindana girin.

Soul Arbiter's Maze'den ayrılabilir misin?

Wiki Hedefli (Oyunlar)

Soul Arbiter's Maze, Kingdom of the Dead'de bir zindandır. The Crucible'a benzer 10 düşman dalgasından oluşur. Her dalgadan sonra Ölüm farklı yönler izlemelidir, aksi halde oyuncu asla sonraki aşamaya giden portalı bulun veya labirentten çıkın.Darksiders 2'de ölüler şehrine nasıl gidilir?

The City of the Dead'e erişimin kilidini açmak için, yakın zamanda edinilen beceriyi kullanmanız gerekir, yani Soul Split . Bu beceriyi etkinleştirmenin en iyi yolu, SEKME tuşuna basmak ve aşağı kaydırma menüsünden (yukarıdaki ekran görüntüsü) seçmektir.

Ölülerin krallığında kansızlar nerede?

Ölü Yerlerin Krallığı

Devrik Kralın İni - Zindanın içinde, bodrum katına gidin (haritada B2 katı). Bu katta kare şeklinde iki büyük oda vardır. doğu olan içinde Kansız olandır.

Darksiders 2 - Soul Arbiter's Labirenti Nasıl Tamamlanır

19 ilgili soru bulundu

Darksiders 2'de kaç seviye var?

Pota, isteğe bağlı bir savaş arenasıdır. dört aşama , her biri önceden ayarlanmış 25 düşman dalgasına sahip. Dalgaların arasından geçerken savaş zorluğu artar. Her aşamayı tamamlayanları özel ödüller bekliyor.

Soul Arbiter's Maze'de kaç seviye var?

Labirent bir dizi içerir on seviye çeşitli portallar ile. Her seviye için beş portal vardır; biri, düzeye geçiş yaptığınız merkezi düzeydir ve geri kalanların tümü, yalnızca biri doğru olan, ileriye gitmek için seçeneklerdir.

Darksiders 2'de dipsiz zırhı nasıl elde edersiniz?

Parçalar ve Konum

  1. Abyssal Spaulders: Pota 76-100 dalgasını tamamladıktan sonra ödüllendirilir, sadece NG+.
  2. Abyssal Plate: Shadow's Edge'deki Death Tomb'daki tüm kırılabilir nesneleri kırmanın ödülü. ...
  3. Abyssal Gauntlets: Ostegoth tarafından 30 adet kayıp kalıntının tamamını geri aldıktan sonra verilir.

Demonheart tılsımı ne işe yarar?

Demonheart - tüm olağan (beyaz) silah düşüşlerini, sahip olunan silah düşüşleriyle değiştirir. 'Kesin tılsım bıçakları jiletin ucunu bilemeyecek kadar keskinleştirir, sahibinin kullandığı tüm tırpanların öldürücülüğünü artırır .' 'İblis tüccarı Vulgrim, Ölü Ovalar'da uzun zamandır unutulmuş bir mezarda Defineci'yi keşfetti.


Darksiders 2'deki maksimum seviye nedir?

Seviye 30 karakterinizin alabileceği maksimum seviyedir. Bu seviyeyi kazanmak için Yeni Oyun+'da oynamanız gerekecek. Oyunu bir kez bitirip tüm görevleri tamamladığınızda, 22. seviye civarında olacaksınız. 30'a ulaşmak için yeni oyunda devam edin.

Adamantin parçalarını nerede bulabilirim?

Adamantine Mekanlarının Tüm Parçaları | Tamamen Yükseltilmiş Silah Kılavuzu

  • Adamantine Chunk #1: Haven, North End – Serpent Hole'dan kiliseye dönün ve sola dönün. ...
  • Adamantine Chunk #2: Bonelands, Cargo Ship – Storm Hollow ile yakındaki asit havuzu alanını geçin.

Alev içi boş zırh almalı mıyım?

alev içi boş

Paramparça Lurcher kristalleri %70 daha fazla ağ toplar, bu da çiftçilik için güzel. Alev özelliklerini seven oyuncular bu zırhın keyfine varacak ve Keepers of the Void DLC için gerekli olduğu için almaya değer. Aynı zamanda tek hedefli hasar için en iyilerden biridir.

Darksiders 1'i 2'den önce oynamam gerekir mi?

Darksiders 1 ve 2'yi bilmeli miyim? Önceki Darksiders oyunlarını oynamadıysanız endişelenmeyin. için önceki iki oyunu oynamanıza gerek yok. üçüncü taksiti anlayın. Oyun, önceki iki oyundaki olayları açıklayan bir ara sahne ile açılır.


Darksiders 3'teki maksimum seviye nedir?

Her seviye atlama, sizi tek bir özellik puanı ile ödüllendirecektir. Bu, maksimum sağlığınızı, fiziksel gücünüzü veya gizli hasarınızı artırmak için harcanabilir. Darksiders 3'teki maksimum seviye sınırı: 100 Bunu başarmak için sana çok fazla ruha mal olacak. Arttırdığınız her seviyede, maliyet artacaktır.

Kansızlar nelerdir?

Onlar temsil ettikleri canavarların daha güçlü versiyonlarıdır: Forge Lands'dekiler Stalker olarak görünür ve 'Ethereal Stalker' olarak adlandırılır. Ölüler Krallığı'ndakiler, eterik önek olmadan ancak Forge Lands Bloodless ile aynı eterik görünüme sahip Scarab Hulks olarak görünürler.

Sentinel'in bakışları nerede?

Sentinel'in Bakışı bir Ölüler Krallığı'nın Maw bölgesindeki küçük Zindan . Bağırsaklarının içinde başka bir zindan olan Boneriven'in gizli girişi bulunur.

Kansız bir tılsım nasıl elde edilir?

Konum. Size ˝Kansız Tılsım˝ verilir tırıs Death Rides DLC paketinin bir parçası olan ˝The Bloodless ˝ yan görevini alırken.


Abraxis'i öldürdükten sonra nereye gideceğim?

Abraxis'in ruhunu kazandıktan sonra, boşlukların efendisi . Burada başka bir önemli seçimle karşı karşıya kalacaksınız. Lord of Hollows'u bağışlamaya karar verirseniz, önemli bir eşya alacaksınız - gizemli bir taş mühür. Lord of Hollows'u öldürmek sizi başka bir şekilde ödüllendirmez.

Darksiders 3'te daha iyi zırh alabilir misin?

Yeni zırh satın alınmalıdır , ve bu seçenek oyunun başından itibaren mevcut değildir. Sonraki özlerin (güçlerin) kilidinin açılması sayesinde yeni zırh satın alınabilir hale gelir. Her yeni özü aldıktan sonra Vulgrim tüccarını ziyaret edin. Verilen özle ilişkili zırhları satacak.

Darksiders 3 kaç saat?

Darksiders 3'ün ana hikayesini sabit bir hızda oynarsanız, yaklaşık 15 saat THQ Nordic'e göre oyun süresi. Darksiders 3 için THQ Nordic'in Baş Yapımcısı Reinhard Pollice, Wccftech ile yaptığı röportajda oyunun ortalama uzunluğu sorulduğunda 15 saatlik tahmini verdi.

Darksiders 3'teki gizli sona nasıl ulaşırsınız?

İşte yapmanız gerekenler - birkaç gizli adım var.

  1. Scar'a git ve bir rüzgar esintisi bul. İblis Abraxas'ı bulmak için bu yeni pasajı takip etmek için Boş gücü kullanın. ...
  2. Hollows Lord'a dön. Herhangi bir Yılan Deliğinden Lord of the Hollows Odasına hızlı seyahat edebilirsiniz.