Robbie Shapiro aslında bir vantrilok muydu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Joaquin Ward
Puan: 4.7/5(66 oy)

Robbie Shapiro (Matt Bennett tarafından canlandırılan) Tori'nin Hollywood Arts'taki arkadaşlarından biridir. Kendisinin ve diğerlerinin gerçek bir insanmış gibi konuştuğu bir kukla olan Rex Powers ile birlikte konuşur. Robbie yetenekli bir vantrilok , ancak 'Freak the Freak Out' bölümüne kadar yeteneğinden dolayı itibar görmedi.

Robbie, Victorious'ta Rex'i gerçekten seslendiriyor mu?

Rex, Matt Bennett tarafından kuklalandırılıyor ve seslendiriliyor. Jake Farrow Robbie'nin Rex'i seslendirdiği yanılsamasını vermek için itibarsız kalan kişi.

Rex'i nasıl seslendirdiler?

Jake Farrow küstah AF kuklası Rex'i seslendirdi - ya da 'Blooptorious' bölümüne gidiyorsanız Christopher Cane - ama ondan önce herkesin favori tuhaf Premiere çalışanı Gavin'i canlandırdı.Robbie, Rex'i gerçekten satıyor mu?

Bu bölüm, Tori dışındaki karakterlerin, özellikle Cat ve Robbie'nin, sahne geçişleri olarak TheSlap gönderilerini ilk kez kullanmasını işaret ediyor. DanWarp, 'Yepyeni Muzaffer! Şşşt! Robbie, Rex'i Satıyor .

Robbie Victorious'ta neden bu kadar tuhaf?

Cat'in kardeşinin acı çektiğini biliyoruz. akıl sağlığı ve ebeveynleri, Cat'in düzensiz kişiliğini açıklayabilecek kadar ilgili ve sevecen insanlar değildi.

Robbie, Victorious'ta gerçekten bir vantrilok mu?

18 ilgili soru bulundu

Robbie Shapiro akıl hastası mı?

Bölümde, Robbie neden 'vantrilok' olarak anıldığını anlamıyor, bu da şaka yollu bir şekilde Rex'in kendine ait bir zihni olduğunu ve Robbie tarafından hiç kontrol edilmediğini ya da (daha ciddi bir konuda) Robbie'nin acı çektiğini gösteriyor. itibaren şizofreni , bu nedenle Rex'i gerçek bir kişi olarak kabul ediyoruz.

Ariana Matt Bennett'i öptü mü?

Bir stoop çocuk videosunda (silinmişler) Matt, Ariana'nın sırtına biniyordu ve Ariana acıdığını söyledi bu yüzden aşağı indi ve ona sarıldı, sonra kalktı ve ona sarılmaya devam etti, 'bu gerçekten canını yaktı' dedi . Bu videoda Matt, Ariana'nın en büyük hayranı olduğunu söyledi ve sonra yanağından öptü .

Beck zaferin sonunda kimle buluşuyor?

Beck, Victorious'ta kimi buluyor? beck ve çıkış Jade Dumps Beck olarak, bir yıl on bir aydır çıkıyorlar, ancak tekrar bir araya geldikten sonra, En Kötü Çift'e kadar neredeyse üç yıldır bir çifttiler. Tori Fixes Beck ve Jade'de üçüncü kez bir araya geliyorlar.

Jade West neden bu kadar acımasız?

Gösterinin antagonisti olan Jade West, kendine ve yeteneklerine aşırı güvenen küstah ve huysuz biri olarak tanımlanıyor. O zar zor konuştuğu babasıyla olan mesafeli ilişkisi nedeniyle huysuz ve huysuz .


Beck Tori'yi hangi bölümde öptü?

'Galip ' Karşı tarih (TV Bölümü 2012) - IMDb.

Beck hangi bölümde Tori'ye aşık oluyor?

Tori için Beck Şelalesi Victorious'un 2. sezonunun 2. bölümü ve genel olarak 22. bölüm. 16 Nisan 2011'de yayınlandı. Öğrenciler, Sikowitz'e skeçin sıkıcı olduğunu söylediği için bakıyorlar.

Muzaffer oyuncu kadrosundan herhangi biri gerçek hayatta çıktı mı?

Aslında, resmi olarak nişanlanan oyuncu kadrosundaki tek kişi o. Daniella, Andrew Gardner ile çıkıyor altı yıldan fazla bir süredir, bu da muhtemelen gösterinin sonuna doğru birbirleriyle tanıştıkları anlamına geliyor. ... Monet iş ve aşk hayatında da bu sağlıklı dengeyi korumayı başarmış gibi görünüyor.

Ariana Grande'ye Courtney Chipolone kimdir?

Bir dizi son Instagram gönderisinin ardından, bazı insanlar Courtney Chipolone'nin kim olduğunu merak ediyor - aka Ariana Grande'nin BFF'si - ve 'Teşekkür U, Sıradaki' şarkıcısına nasıl bu kadar yakın olduğunu merak ediyor. Yani Chipolone, Grande'nin en iyi arkadaşlarından biri olmasının yanı sıra, aslında onun kuzeni , fazla.


Ariana Grande kiminle evli?

Şarkıcı Ariana Grande, kocasıyla hayata bir bakış attı Dalton-Gomez , düğümü bağladıktan üç ay sonra. 28 yaşındaki Grande, Los Angeles emlakçısıyla Mayıs ayında California, Montecito'daki mülkünde düzenlenen samimi bir törenle 20'den az kişi tarafından izlendi.

Ariana Grande hiç Matt Bennett ile çıktı mı?

Örn: Matt Bennett

Herkes sadece Ariana ve yardımcı yıldızı Matt Bennett'in, Victorious'tan AKA Robbie'nin takılacağını hayal etti. Rağmen ilişki hakkında hiçbir onay yoktu , Ari'nin One Last Time videosu sırasında ayağa kalktılar, yakınlaştılar ve kişiselleştiler.

Tori ve Jade arkadaş mı?

Tori Goes Platinum'da resmen iyi arkadaş oldular Jade, Tori'nin Beck'i öpmediği için teşekkür ederek Platin Müzik Ödülleri'ndeki şansını bırakıyor ve fırsatı Tori'ye geri veriyor. O bölümden itibaren birbirlerine karşı çok daha dostça davrandılar.

Zafer Neden İptal Edildi?

Bazıları 'Muzaffer'in iptal edildiğini söylüyor Ariana Grande'nin yoğun programı nedeniyle . Victorious'un son bölümü 2 Şubat 2013'te gösterime girdiğinde, hayranlar kesinlikle harap oldu ve görünüşe göre o sırada iptal için Ariana'yı suçladılar.


Cat Valentine neden aptallaşıyor?

Bir insan olarak, Cat çok sevecen ve kibardı, ama yumuşak dış görünüşünün sizi aldatmasına izin vermeyin. Cat ayrıca çok çabuk sinirlenir ve dikkati çok kolay dağılırdı. O zaman son derece inatçıydı eleştiriyi iyi kabul etmeye geldi ve çoğu zaman sinirlenirdi. Ve tüm bunlara ek olarak, o da geri zekalıydı.

Cat Valentine'ın saçı neden kırmızı?

Cat aslında saçını kırmızıya boyadığını açıkladı çünkü onun en sevdiği tatlı olan kırmızı kadife kek ile aynı renktedir. . ... Kan saçlarına sızdı ve kırmızıya boyadı. Cat rengi beğendiğinde, kalıcı olarak kırmızıya boyamaya karar verdi.

Beck ve Tori zaferle öpüşürler mi?

Bölümün sonunda Beck ve Tori öpüşüyor . ... Alfabetik Doğaçlama'da Jade, Tori'ye Hollywood Arts'ta olmasının inanılmaz olduğunu söylediğinde, Beck, Jade'e bunu söylemesinin onun için çok olgunlaşmamış olduğunu söyleyerek Tori'yi savunur.

Beck neden Trina'yı öptü?

Trina, gerçekten Beck'i etkilemek istediği için hindisinin hala donmuş olmasına çok kızmıştı. Beck, Robbie ve André'nin yardımıyla Trina'ya ondan hoşlandığını düşündürerek yalan söyleme konusunda bir ders verir. Beck Trina'yı bile öper bunu yapmak için.