Riggs ve Meredith çıkıyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Jaida Ward
Puan: 5/5(35 oy)

Riggs ilk kez Grey Sloan Memorial Hastanesi'nde serinin 12. sezonunun yarısında çıktı ve rezil Meredith Grey ile anlaşmazlığa düştü. ... Sonunda, Meredith Riggs'le el ele hastaneden çıktı ve sonunda ona boyun eğdiğini ve ilişkilerini resmileştirdiğini doğruladı.

Riggs ve Meredith hangi bölümle çıkıyor?

Grey's Anatomy Özeti: Meredith ve Riggs Bağlanıyor 23. Bölüm .

Meredith, Riggs'ten sonra kiminle çıkıyor?

1. William Thorpe . William (Scott Elrod tarafından oynanan) Mer'in Derek'in vefatından sonra çıktığı ilk erkekti, bu yüzden herkes için trajikti. Bir süre ondan uzak durduktan sonra nihayet çıkmaya başladılar ve sonunda işi yaptılar.Meredith GRAY kiminle biter?

Grey's Anatomy 18. Sezon: Meredith'in Sonu Hayes

Şovun yazarları, Hayes'in geçmişini doldurmaya yardımcı olmak için periyodik olarak geri dönüş sahneleri eklediler, böylece Meredith'in başlangıçta karşılaştığı soğukkanlı adamı çok daha sempatik ve cana yakın bir karaktere dönüştürdüler.

Meredith ve DeLuca çıkıyor mu?

Meredith ve DeLuca, Grey's Anatomy'nin 15. Sezonunda bir araya geldi. . Çoğu çiftte olduğu gibi MerLuca da ilişkilerini ilerletti. Ve sonunda Meredith, DeLuca'ya aşık olduğunu fark etti. Bununla birlikte, DeLuca, Grey's Anatomy Sezon 16 boyunca zihinsel sağlığıyla mücadele etti.

Meredith Grey mi? Aman Tanrım.. O ateşli

27 ilgili soru bulundu

Meredith, DeLuca ile evlenir mi?

Meredith Gray ve Andrew DeLuca birlikte olmadı Grey's Anatomy'nin 16. Sezonunda. Bahsedildiği gibi, Meredith ve Andrew Grey's Anatomy 16. Sezonda ayrıldılar. Sezon boyunca, cerrahi asistanı akıl sağlığı ile mücadele etti. ... Bununla birlikte, romantizm DeLuca'nın akıl sağlığı hikayesine geri döndü.

Meredith'in bebek babası kim?

Derek Bailey Çoban Meredith Gray ve Derek Shepherd'ın tek oğludur. Bir ablası Zola ve bir kız kardeşi Ellis olmak üzere iki kardeşi vardır.

Cristina Yang'ın bebeği var mı?

Görünüşe göre Cristina hamile değil ve bebek sadece onun hayal gücünün bir ürünü. ... Bebeği Jo ve Stephanie bulsa da, Cristina onlardan devralır ve bebeğe Oscar adını verir. Cristina, Burke ile cinsel bir karşılaşmadan sonra ilk kez hamile kaldığında, hamileliğine fazla bağlı görünmüyordu.

Amelia'nın bebeğinin babası kim?

Bu resmi: Linc Amelia'nın bebeğinin babası. Onay, Linc'in Amelia'ya hamileliğinin biyolojik özelliklerinin artık onun için önemli olmadığını söylediğinde, Mars'ın sonunda gelir.


Nathan Riggs Megan'ı aldattı mı?

Nathan'ın Megan'ı başka bir kadınla aldattığını ortaya çıkardı. . ... Meredith'ten tavsiye alan Nathan, oğlunu Irak'tan geri getirerek Megan'a büyük bir jest yaptı. Megan sonunda Nathan'ın onunla birlikte olmak istediğine inandı ve ikisi de California'da birlikte bir hayata başlamak için Seattle'dan ayrıldı.

Derek öldükten sonra Meredith kiminle yattı?

William Thorpe

Derek öldükten sonra, Meredith'i başka biriyle hayal etmek imkansız görünüyordu - çarpıcı bir şekilde yakışıklı Will Thorpe gelene kadar. 12. Sezonda, Bauer Ordu Tıp Merkezi doktoru Dr. Gray ile bir hasta üzerinde çalıştı ve ikisi flört etmeye başladı.

Maggie ve Jackson hala birlikteler mi?

Finaldeki kötü şöhretli siste sıkışıp kaldılar ve Jackson onu, Maggie'yi ve karşılaştıkları bir grup dağcıyı medeniyete geri götürmek için takviye çağırmak zorunda kaldı. İkisi sonunda güçlerini sağlamlaştırdı. ayrılmak ve Jaggie sonunda bitmiş gibi görünüyordu.

Owen neden Riggs'ten nefret ediyor?

Daha sonra Nathan ve Owen'ın kan davası olduğu ortaya çıktı. Owen'ın kız kardeşi Megan'ın ortadan kaybolmasının neden olduğu . ... Owen, 10 yıldır öldüğü sanılan kız kardeşinin akıbetinden uzun süredir Riggs'i sorumlu tutuyor. Ancak zaman geçtikçe Nathan ve Owen birlikte çalışmayı öğrenir ve sonunda arkadaşlıklarını yeniden kurarlar.


Riggs ve Meredith hangi mevsimde bir araya geliyor?

Nathan Riggs

Meredith ve Nathan filmin sonunda birlikte uyudular. sezon 12 (Will'le çıktığı sezon), ama bu Grey'in olduğu için, bunun bir seferlik bir şey olduğuna karar verdiler… bu tekrar oluyor.

Cristina Yang'a ne olacak?

Cristina, gösterinin 200'den fazla bölümünün ardından 10. sezon finalinde Grey's Anatomy ailesine veda etti. o hareket eder Zürih, İsviçre , burada kardiyotorasik cerrahi direktörü olarak Preston Burke'ün (Isaiah Washington) tesisini devraldı.

Cristina neden GREY'den ayrıldı?

Sandra Oh, 10 sezon boyunca hırslı bir kardiyotorasik cerrah olan Cristina Yang'ı canlandırdı. ... Oh, 10 sezonun ardından diziden ayrılma zamanının geldiğine karar verdiğinde, karakteri İsviçre'ye taşındı. üst düzey bir pozisyon için . Oh, ayrılma hakkında The Hollywood Reporter'a, 'Herkesin bir odada olduğunu gördüğüm için ayrıldım.

Cristina Yang neden bebek istemiyor?

Cristina bebek istemediği konusunda açıktı. ... Ne zaman Owen'la birlikteydi, Cristina tekrar hamile kaldı ve sonunda başka bir kürtaj planladı. . Bu, Owen'ın daha sonra onu aldattığı için evliliklerine büyük bir yük getirdi. Soğuk davranabilir ama bu iki olay onu derinden etkilemiştir.


Ellis Derek'in bebeği mi?

Ellis Çoban küçük kızı ve Meredith Gray ve Derek Shepherd'ın en küçük çocuğu. Abisi Bailey ve ablası Zola vardır.

Zola Meredith'in kızı mı?

Zola Limbani doğumlu Zola Gray Shepherd, Meredith Gray ve Derek Shepherd'ın en büyük kızı ve çocuğu . Küçük bir erkek kardeşi Bailey ve bir kız kardeşi Ellis vardır.

Owen Amelia'nın bebek babası mı?

Welp, onun değil. Ne yazık ki, ilişkilerinin zaman çizelgesi yalan söylemiyor: Amelia'nın bebeğinin babası aslında Owen Avı (Kevin McKidd). Ancak Grey's Anatomy'nin 16. Sezon kış galasında Amelia, Link'e gerçeği söylemek için gücünü toplayamadı veya doğru anı bulamadı.

Meredith Alzheimer olur mu?

Kullanıcı, hikayenin Meredith için tam bir daire anıyla sonuçlanacağını iddia ediyor. Sonraki yaşamında, sözde Alzheimer hastalığına kurban gidiyor ve kendini tıpkı annesi gibi yardımlı bir yaşam tesisinde bulur: Ellis Gray (Kate Burton).


GRİ hapse girer mi?

Dr. Gray, Sezon 15 finalinde teslim oldu. Mükemmel bir avukatı var, o sadece toplum hizmeti saatlerini tamamlamak ve bir mahkeme duruşmasına katılmak zorunda kalacağı bir anlaşma yaptı. ... Meredith, ameliyata girerken kızının yanından ayrılmayı reddetti ve sonuç olarak hapis cezasına çarptırıldı .

Alex Karev neden ayrıldı?

Başlangıçta, Alex'in yokluğu şu şekilde açıklandı: hasta annesine bakmak için Iowa'ya gidiyor , ancak daha sonra durumun böyle olmadığı ortaya çıktı. Aslında Alex, hem Meredith'i (Ellen Pompeo) hem de onu aramaya ve onu aramaya çalışan Jo'yu gölgede bırakan MIA'ydı.