Rick, Carl'ın kolunu keser mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Milan Bins III
Puan: 4.7/5(71 oy)

Rick gözyaşları içinde Carl'ın kolunu kesmeye hazırlanır. , ama Negan onu son anda durdurur ve Rick'in artık emirlerini yerine getireceğinden emin olur. ... Negan'ı öldürme arzusunu açıklayarak orada ona eşlik eder.

Carl'ın sadece bir kolu mu var?

Geri kalan hayatta kalanlara tekrar katıldıklarında, Negan, Rick'in oğlu Carl'ı aldı, bir koluna bir kemer sardı. ve üzerine bir çizgi çekti. ... Çizgi roman dizisinde Rick, uzun zaman önce sağ elini ilk karşılaşmaları sırasında başka bir düşman olan Vali'ye kaptırdı. O zaman geldi ve AMC serisine devam etti.

Carl'ı The Walking Dead'den neden kestiler?

Mesele şu ki, The Walking Dead, Carl'ı Judith şeklinde kaybetmek için bir yedek plana sahipti. Komplo teorisyenleri, Chandler Riggs'in 18 yaşına geldiğinde yeni bir sözleşme müzakere etmek üzere olduğu için kovuldu. AMC'ye on milyonlarca mal oldu.Rick elini keser mi?

Terk edilmiş bir hapishaneye sığınan Rick, dizinin en acımasız kötü adamlarından biri olan 'Vali' ile karşılaştı. Kampının yerini vermeyi reddettikten sonra, Vali, Rick'in sağ elini kesti ceza olarak.

Rick neden Jessie'nin kolunu kesti?

Jessie diri diri yenilirken, Carl kaçmaya çalışır, ancak elini sıkıca tuttuğu için yapamaz. Rick baltasıyla onun elini keser. Carl'ı peşinden çekilmekten kurtarmak için .

The Walking Dead - Carl neredeyse kolunu kaybediyor.

45 ilgili soru bulundu

Hershel'in bacağını kim kesti?

The Walking Dead'in geçen haftaki 3. sezon galası görüldü Rick veteriner/çiftçi bir zombi tarafından ısırıldıktan sonra onu kurtarmak için Hershel'in bacağını kesti.

Carl gözünü nasıl kaybetti?

Ne yazık ki, Ron'un küçük kardeşi Sam çok korkar ve annesi Jessie'nin yanında yenilir. Bu, Ron'un silahını Rick'e çekmesini ister, ancak Michonne ateş edemeden onu bıçaklar. Ölü Ron refleks olarak tetiği çeker ve Rick dönüp Carl'ın öldüğünü görür. atış hemen çöken sağ gözde.

Sezon 7'de Carl'ın kolu mu kesilecek?

7. Sezon galasında Rick Grimes'ın neredeyse oğlunun kolunu baltayla kesmek zorunda kaldığını gördük. Şans eseri, Rick ve Carl'da yoktu Böyle bir çileden acı çekmek, ama bu onlardan birinin bir uzvunu kaybetmeyeceği anlamına gelmez.

Carl elini nasıl kaybetti?

Carl, Rick'e Kolunu Kesmesini Söyledi

Glenn'in travmatik ölümlerinden sonra ve The Walking Dead'deki Abe Negan Olmayacağın Gün Gelecektir, Rick'i korkutmaya devam ederek onu kırmaya çalıştı. Rick'e Carl'ın elini kesmesini söylediğinde neredeyse başarılı oldu. ... Ve Negan, Carl'ı da öldürürdü.


Rick kolunu nasıl kaybetti?

Yüksek hızda başka bir arabayı geçmeye çalışırken, Corvette C4'ünün kontrolünü kaybetti kuru bir taş duvara çarpan ve bir tarlaya giren; sol kolu kopmuştu.

Carl geri döner mi?

Ve o zamandan beri franchise'a geri dönmedi , onu Andrew Lincoln'ün 9. sezondaki son bölümünde halüsinasyonlu bir kamera hücresi için geri almak için mükemmel bir fırsat olmasına rağmen ... İçeriden Daniel Richtman'a göre Carl, AMC'nin Lincoln ile birlikte planladığı filmlerden birinde rol alacak. öncülük etmek.

Carl nasıl ısırıldı?

The Walking Dead: Carl Grimes Oldu Bir Zombi tarafından ısırıldı Üç Yıl Önce Bugün. ... Sıddık, yarı yenmiş bir geyiğin leşi üzerinde bir yürüteçle güreşirken, Carl'ı yanlışlıkla ısırıcının yoluna iterken, Carl geriye doğru devrilir ve ikinci bir deri torbasını savuşturmak için zombiyi bir kenara iter.

Glenn diziden neden ayrıldı?

Benim tarafımda pek bir kavga olmadı, dedi. Ama kolay değildi ve hala üzgündü , dedi - özellikle o şovda çok güzel bir zaman olduğu için. Ama orada durdurulamazdım, dedi Yeun. Kariyerimin geri kalanında sadece güler yüzlü bir adama hizmet etmeye sıkışıp kalamazdım.


Maggie'nin bebeği var mı?

Savaş kazanıldıktan iki yıl sonra, Maggie oğluna kavuştu babasının adını verdiği Hershel. Güçlendirilmiş liderlik pozisyonunu koruyor, ancak yeteneklerine genellikle boş ve bencil önceki lider Gregory tarafından meydan okunuyor.

Kurtarıcılar mağlup olur mu?

Rick'in grubu silahlı çatışmaya girerken, Gabriel ve Dwight onları esir tutanları alt eder ve Negan'ı beyzbol sopası 'Lucille' ile kaçmaya zorlar. Ardından gelen çatışmada, Geri kalanlar isteyerek silahlarını bırakıp teslim olurken, Kurtarıcıların çoğu öldürüldü .

Negan iyi mi dönüyor?

Negan asla gerçekten iyi bir adam olmayacak , ancak kendini biraz da olsa kurtarabilir. ... Carl'a yemek hazırladığı andan hayranların en sevdiği karakterlerin hayatını kurtardığı zamana kadar, Negan'ın The Walking Dead'de gerçekten iyi adam olduğu zamanlar oldu.

Maggie, Glenn'in bebeğini mi taşıyor?

The Walking Dead: Maggie'ye İlk Bakış ve Glenn'in Oğlu Hershel The Walking Dead, 2021'de AMC'de yayınlanan yepyeni 10. sezon bölümlerinde, Hershel'in anne Maggie (Lauren Cohan) ile birlikte döndüğü sekiz yaşındaki Hershel Rhee'ye ilk bakışını ortaya koyuyor.


Yürüyenlerin 10. Sezonunda Carl öldü mü?

The Walking Dead: The Whisperers 10. sezon finalinde saldırıyor

The Walking Dead, 10. sezon finali için Ekim 2020'de AMC'ye geri dönüyor. Hayranlar, Chandler Riggs'in diziden Carl Grimes olarak ayrılmasına üzüldü. Ama aktör gelecekte gösteriye geri dönmeye istekli olacağını açıkladı .

Carl sol kolunu kaybeder mi?

Carl'ın kolu son anda kurtuldu ve Walking Dead çizgi roman yazarı Robert Kirkman, Carl'ın uzun vadede devam edip etmeyeceği hakkında şunları söyledi: Tartışılan birçok varyasyon vardı ve bunu gelecek için dışlamıyoruz.

Carl bekaretini kime kaybeder?

137 ve 138. sayılar arasındaki süre içinde ima edilmiş olabilir, ancak şimdi resmi. Carl Grimes bekaretini olası bir Fısıltı faresine kaptırdı. Lidya .

Carl'ı kim vurdu?

Şu anda, Carl yanlışlıkla adında bir adam tarafından vuruldu. Otis (Pruitt Taylor Vince) , kim geyik avlıyordu. Otis, Rick, Carl ve Shane'i Otis'in çiftlik işçisi olarak çalıştığı Hershel Greene (Scott Wilson) adlı bir veterinere götürür.


Carl yürüyen ölü olarak nasıl öldü?

Rick ve Michonne kederleriyle baş etmek için dışarı çıkarlar. Carl elindeki silahla kendini kafasından vurdu çocukluğundan beri vardı. Rick ve Michonne daha sonra cesedini kilisenin yanına gömer. Ölümünün şok edici haberi topluluklara ve hatta Negan'a ulaşır.

Hershel Walking Dead'i kim öldürür?

Michonne , durumdan yararlanarak yuvarlanır ve kendini çözer. Ağır yaralı bir Hershel sürünerek kaçmaya çalışır, ancak Vali onu yakalar ve defalarca kılıçla vurur, kafasını koparır ve öldürür.