Rhona emmerdale'den ayrılıyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Karelle Dach
Puan: 4.1/5(63 oy)

Daha sonra Rhona'nın yokluğunda evlenip boşandığı ortaya çıktı. Rhona sözleşmesini tamamladı ve ayrıldı ama Paddy dönünce geri döndü. İntihar girişiminden sonra Aaron'a bakmak zorunda kaldı.

Vanessa Emmerdale'de ölüyor mu?

Vanessa aniden ayrıldı geçen yıl mayıs ayında köyden bağırsak kanseriyle savaşmaya devam ederken. Charity, Vanessa'nın hastalıkla mücadeleye odaklanmak için annesinin yanına taşındığını duyurdu.

Rhona Graham'dan ne kadar aldı?

Bu arada, Rhona'nın tek endişesi sevgili çiftliği satın almaktı ve bir anlaşma yapmak için Moira Dingle'a gitti. İlk başta, Rhona teklif etti 500.000 £ kadar ama Moira değerinin bir milyon sterlin olduğunu açıkladı.Emmerdale'den hayır işi mi geliyor?

Charity, adaleti saptırmaktan hapis cezası aldıktan sonra Emmerdale'den yazıldı. 2015'in geri kalanında birkaç kısa dönüşün ardından, Charity kalıcı olarak geri döndü. 10 Mart 2016 sonunda hapishaneden serbest bırakıldığında.

Graham Clark Emmerdale'den nasıl ayrıldı?

Emmerdale'de Graham'a ne oldu? Rachel'ı öldürdükten kısa bir süre sonra Graham, Kathy Glover (Malandra Burrows) ile ilişkiye girdi. ... Kathy güvenli bir yere tırmanmayı başardı, ancak Graham vefatını Rachel ile aynı şekilde karşıladı ve uçurumdan düştü ve öldü .

Rhona Rehabilitasyon İçin Emmerdale'den Ayrılıyor - Emmerdale

41 ilgili soru bulundu

Vanessa'nın Emmerdale'deki nesi var?

Vanessa (Michelle Hardwick tarafından oynanan) geçen yıl Emmerdale köyünden ayrıldı. bağırsak kanseri teşhisi konmak ve o zamandan beri annesiyle birlikte İskoçya'da yaşıyor.

Emmerdale'deki Vanessa'nın bebeği mi oldu?

Emmerdale Sabun Kepçesi!

ITV dizisinde Vanessa Woodfield'ı oynayan Michelle, erkek bebek karşıladı Ekim ayında eşi Kate Brooks. Şimdi, Ulusal Doğurganlık Haftasını kutlamak için oyuncu çiftin hamilelik yolculuğunun ayrıntılarını paylaştı.

Emmerdale'deki Vanessa'ya ne olacak?

Vanessa Woodfield yoktu Emmerdale'den birkaç aylığına ayrıldı ve hayranların sabunu tamamen bırakıp bırakmadığını sormasına neden oldu. Veteriner, onu oynayan Michelle Hardwick doğum izninde olduğu için şu anda ekranlarımızdan uzakta. Charity'nin ortağı, bağırsak kanseri teşhisinin ardından Mayıs ayında köyden ayrıldı.

Emmerdale'deki Layla hamile mi?

Leyla (Roxy Shahidi) kısa süre önce keşfedildi kocası Liam Cavanagh'a hamile olduğunu (Jonny McPherson)'ın bebeği, bu yazın başlarında kızı Leanna'nın trajik ölümünün ardından yaşanan gelişmeyle baş edemeyebileceğinden endişe ettikten sonra haberi ondan saklamaya karar vermesine rağmen.


Hayırseverlik ve Vanessa'ya ne oldu?

Emmerdale hayranlarının en sevdiği çift Charity Dingle ve Vanessa Woodfield Geçen yıl Charity, Mackenzie Boyd'u öptüğünde ayrıldı Bu, aktris Michelle Hardwick'in doğum iznine çıkmasıyla Vanessa'nın köyden biraz uzaklaşmasına izin verdi. ... Cain dışında, Vanessa, Charity'nin gerçekten sevdiği tek kişidir.

Vanessa Emmerdale'de geri mi dönüyor?

Vanessa'nın son sahneleri, karakteri bağırsak kanseri teşhisiyle uzlaşmaya çalışırken geçen yıl yayınlandı. Vanessa en son en kötü senaryo için planlar yaparken görülmüş olsa da, Michelle Hardwick şimdi görünüşe göre geri dönüşünü onayladı .

Emmerdale'deki Vanessa'nın kiminle bebeği oldu?

Johnny Woodfield, Vanessa Woodfield'ın biyolojik oğludur ve Kirin Kotecha hayatının ilk birkaç ayında, Johnny, Kirin'in babası Rakesh Kotecha'nın DNA testi sonuçlarını manipüle etmesinden sonra Adam Barton tarafından büyütülmüş ve 2020'de, Johnny'nin hayatının çoğunda yok olduktan sonra, Kirin, Johnny üzerindeki haklarını imzaladı ...

Rakesh Emmerdale'de ne yaptı?

Rakesh çalıştı bir avukat olarak ve Rishi Sharma'nın bir arkadaşıydı.


Emmerdale'den Harriet gerçek hayatta hamile mi?

Aktris Sophie Powles İlk çocuğuna hamile olduğunu duyurdu . Eski Emmerdale yıldızı, sahildeki yumruğunu gösterdiği bir kareyle Instagram'da haberi verdi.

Emmerdale'deki hayır kurumlarına ne olur?

Charity Dingle (Emma Atkins) olarak Emmerdale'de yoğun sahneler geliyor barda bir soyguna karışmış halde bulduktan sonra ölüme terk edildi . ... Hastanede perişan haldeki Chas, Paddy'ye (Dominic Brunt) Charity'nin beyninde kanama olduğunu açıklar.

Laurel'in Emmerdale'deki bebeğinin nesi var?

10 Aralık Perşembe günkü bölümde, çift, doğmamış bebeklerinin bebek Down Sendromlu . Haberi duyduktan sonra Laurel, oğlu Leo Down Sendromlu olan arkadaşı Rhona'ya hamileliği sonlandırmayı düşündüğünü söyledi.

April in Emmerdale'in erkek kardeşi var mı?

Bu, Amelia'nın ilk büyük televizyon rolü olmasına rağmen, aynı zamanda iki kardeş sabun dünyasında. İkizler Isabella ve William, şu anda Coronation Street'teler ve Hope Stape ve 2017'de diziye katılan Joseph Brown'ı oynuyorlar.


Vanessa bebek baba kim?

Riverdale'den Vanessa Morgan, eski kocasıyla karşıladığı yeni doğan oğlunun adını açıkladı. Michael Kopech bir hafta önce.

Johnny Emmerdale'de öldü mü?

Eski Emmerdale Johnny Leeze 78 yaşında hayatını kaybetti. . Gerçek adı John Glen olan Leeze, 1994'ten 2000'e kadar ITV dizisinde Ned Glover'ı oynamasıyla tanınıyordu. ... Leeze'ye ölümünden kısa bir süre önce Kovid-19 teşhisi konduğunu ve altta yatan sağlık sorunları olduğunu da sözlerine ekledi.

Dan Emmerdale'de nasıl yaralandı?

Köy kafesinden satın aldığı ve Brenda Walker tarafından yapılan bir sargıya alerjik reaksiyon göstermesinden kaynaklandı. Nefes almakta zorlanan Dan, dengesini kaybettikten sonra başı döndü ve ağrılı bir düşüş yaşadı. Onu bir kırık omurga ve olay sonucu kısmen felç oldu.

Charity, Emmerdale'de Mac ile yattı mı?

Ekim 2020'de, Charity, ortağı Vanessa Woodfield'ı Mack ile öpüşerek aldattı . Vanessa daha sonra öğrendiğinde, Charity ile bağlarını kesti ve şimdi yeni biriyle ilişkisi var.


Kim sadaka öptü?

Emmerdale spoiler takip ediyor.

Perşembe gecesi çifte fatura (29 Ekim), Charity'nin yeni gelenle bir öpücük paylaşarak Vanessa'ya ihanet ettiğini gördü Mackenzie Boyd Daha sonra keşfettiği kişi Moira Dingle'ın erkek kardeşidir.