rhcp neden josh ile yollarını ayırdı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Angela Hamill Jr.
Puan: 4.7/5(64 oy)

Aralık ayında, Chili Peppers, 10 yıl önce gitarist John Frusciante'nin yerine onlara katılan Klinghoffer'ın - Frusciante ile yeniden birleşmeyi kolaylaştırmak için gruptan ayrılacaktı. . ... Bu yüzden onun adına mutluyum, onlarla geri döndüğü için mutluyum, dedi Klinghoffer.

Josh Klinghoffer RHCP'ye nasıl katıldı?

Klinghoffer, grubun ikinci albümü 2008'de The Odd Couple'da yer aldı ve grubun ilk iki stüdyo albümlerini desteklemek için turne kadrosunun bir parçasıydı ve bu albümler aynı zamanda Stadium Arcadium turunda Red Hot Chili Peppers için bir açılış yuvası da içeriyordu. olarak katıl arka müzisyen içinde ...

Josh, Red Hot Chili Peppers'a ne zaman katıldı?

İçinde Ocak 2010 Klinghoffer, RHCP'ye ilk kez gitarist olarak sahnede katıldı.Red Hot Chili Peppers'tan kim öldü?

Red Hot Chili Peppers'ın ölümü üzerine pire açıldı gitarist Jack Sherman . Hillel Slovak'ın ayrılışı ve dönüşü arasında gruba katılan ikinci gitarist olarak bilinen Amerikalı müzisyen, ne yazık ki 18 Ağustos 2020'de 64 yaşında vefat etti.

Anthony Kiedis ve Flea hala arkadaş mı?

Flea, sosyal medyadaki yürekten bir gönderide Anthony Kiedis'e haraç ödedi. Red Hot Chili Peppers'ın basçısı, solist ve kurucu ortağın 1 Kasım'daki 58. Doğum Günü'nde kırk yıllık dostluklarının şerefine kadeh kaldırmak için Instagram'a gitti.

Josh Klinghoffer, Red Hot Chili Peppers ile Ayrılığı Üzerine

31 ilgili soru bulundu

Anthony Kiedis'in hangi hastalığı var?

Anthony Kiedis

Örneğin, 50. doğum gününde sörf yapmaya başladı. Kiedis teşhisinden bu yana çok yol kat etti. Hepatit C 1990'larda. Enfeksiyonunun kaynağını damar içi ilaç kullanımına bağlıyor.

Anthony Kiedis'in en iyi arkadaşı kimdir?

Birkaç grup arkadaşı-en iyi arkadaş ikilisi, Red Hot Chili Peppers'ın Anthony Kiedis'inden daha fazla ilgimizi çekiyor ve Pire . Kiedis ve Flea 15 yaşındayken tanıştıkları için, sık sık uzun süreli dostlukları sorulur.

Josh, RHCP'den kovuldu mu?

Red Hot Chili Peppers'ın basçısı Flea, gitarist Josh Klinghoffer'ı kovmanın çok acı verici süreci hakkında konuştu. geçen yıl John Frusciante'nin gruba dönüşü sırasında. ... Klinghoffer daha önce de gruptan atılması hakkında konuşmuştu ve şaşırmadığını söyledi.

Red Hot Chilli Peppers'a ne oldu?

15 Aralık 2019'da Chili Peppers Instagram'da şunları duyurdu: 10 yıl sonra Klinghoffer ile ayrıldılar ve Frusciante'nin gruba yeniden katıldığını. Klinghoffer'in 'saygı duyduğumuz ve sevdiğimiz güzel bir müzisyen' olduğunu yazdılar.


Josh Klinghoffer neden ayrıldı?

Aralık ayında Chili Peppers, 10 yıl önce gitarist John Frusciante'nin yerine onlara katılan Klinghoffer'ın Frusciante ile yeniden birleşmeyi kolaylaştırmak için gruptan çıkmak .

Frusciante neden RHCP 1992'den ayrıldı?

Frusciante, uyuşturucu bağımlısı olmak için bilinçli bir karar verir ve sonraki birkaç yılını sorunlarıyla uğraşarak geçirir. ' Müzik çalmayı bırakmak istediğim için çalmayı bıraktım , ve ilaçlar kendi kendime ilaç almak için aldığım bir şeydi 'diyor.

RHCP, Josh'u neden kovdu?

Josh Klinghoffer, Red Hot Chili Peppers'ın kendisini kovduğunu söyledi. oldukça basit bir karar Eski Red Hot Chili Peppers gitaristi Josh Klinghoffer, grubun onu kovmasının oldukça basit bir karar olduğunu söyledi. Müzisyen, John Frusciante'nin dönüşüne yol açmak için bu yılın başlarında gruptan çıkarıldı.

Josh Klinghoffer hangi dizileri kullanır?

O kullanır D'Addario. 010 - . 046 ile asılmış olan Beyaz Penguen hariç tüm gitarlarda. 011 - .


Anthony Kiedis'in sosyal medyası var mı?

Anthony Kiedis'in herhangi bir sosyal medya hesabı YOKTUR hayranların ona erişebileceği yer; Instagram yok, Facebook yok, Twitter yok, vs. ... Flea ve Chad Smith şu anda grubun sosyal medya hesaplarına sahip olan tek iki üyesi - doğrulanmış olanları arayın çünkü onlar için de çok fazla sahte var.

En zengin rock yıldızı kim?

En zengin 7 Rock yıldızı: Net değere göre sıralandı

  1. 1 Paul McCartney - 1,2 milyar dolar.
  2. 2 Bono - 700 milyon dolar. ...
  3. 3 Jimmy Buffett - 600 milyon dolar. ...
  4. 4 Bruce Springsteen - 500 milyon dolar. ...
  5. 5 Elton John - 500 milyon dolar. ...
  6. 6 Keith Richards - 500 milyon dolar. ...
  7. 7 Mick Jagger - 500 milyon dolar. ...

Justin Bieber'ın değeri ne kadar?

27 yaşındaki pop şarkıcısı Justin Bieber, net servetiyle dünyanın en zengin sanatçılarından biri. 285 milyon dolar . Ünlü Net Değer, yıllık maaşının 80 milyon dolar civarında olduğunu tahmin ediyor ve parasının çoğu müzikten ve ilgili mal satışlarından geliyor.

Paul McCartney'nin değeri ne kadar?

Paul McCartney'nin net değeri 1,2 milyar dolar , Ünlü Net Değerine göre.


RHCP'nin kaç gitaristi var?

Hepsi söylendi, Red Hot Chili Peppers toplam yedi kendi tarihlerinde gitaristler. Orijinal baltacı Hillel Slovak 1988'de aşırı dozdan öldü ve onu tekrar DeWayne McKnight, Frusciante, Arik Marshall, Dave Navarro ve Frusciante izledi.

Anthony Kiedis şarkı söyleyebilir mi?

Kiedis'in sınırlı -neredeyse varolmayan- bir vokal aralığı vardır; bu, konserde Chili Peppers'ın en büyük hiti olan Under the Bridge baladını mırıldanmaya çalıştığında ürkütücü bir şekilde açıklığa kavuşan bir gerçektir. Sesi yıllar içinde biraz düzeldi - ya o ya da perde düzeltme teknolojisi ilerledi - ama çoğunlukla, ...

Anthony Kiedis nasıl formda kalır?

Muhtemelen oldukça iyi bir egzersiz olmasına rağmen, Anthony şimdi katı bir vegan (bazen sürdürülebilir balık yemesine rağmen). Hayatımın çoğunu hızlı düzeltmeyi ve derin vuruşu arayarak geçirdim. Uyuşturucuyu otoban çıkışlarının altında Meksikalı çete üyeleriyle vurdum. günde bin dolarlık otel süitleri .

Pire vegan mı?

Balık ve yumurta yerim ama bunun yanında Bir vejetaryen , çoğunlukla sebze ve tahıl yemek.