retsam ormanı nerede

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Deanna Miller
Puan: 4.6/5(14 oy)

Retsam Ormanı, yoğun ormanlık bir alandır. Hateno Köyü'nün kuzeydoğusunda ve Hateno Antik Teknoloji Laboratuvarı'nın hemen kuzeyinde .

Retsam Ormanı'na nasıl gidilir?

Antik Teknoloji Laboratuvarı'ndan tepenin hemen diğer tarafında bulunan Retsam Ormanı'na seyahat edin. Menünüzü açın, Hyrule Özeti'ne gidin, güneş banyosu ve etiketlemek için A'ya basın. Artık güneşlenme odalarını bulmaya ayarlanmış bip sinyalini izleyerek Retsam Ormanı'nda dolaşın.

Sunshrooms'u nasıl buluyorsunuz?

Bir Sunshroom bulunabilir Hateno Ancient Tech Lab'in hemen arka tarafında . Fotoğrafını çekip Symin'e gösterdikten sonra Link'ten kendisine üç Güneşlik getirmesini isteyecek. Retsam Ormanı'nda bulunan Hateno Antik Teknoloji Laboratuvarı'nın hemen kuzeydoğusunda, yakınında çok sayıda Sunshroom var.Botw'da Sunshrooms'u nerede bulabilirsiniz?

Sunshrooms büyüyen bulundu Eldin Kanyonu ve Gerudo Highlands'deki ağaçların yanında . Gerudo Kasabasındaki The Slippery Falcon ve Ardin'den satın alınabilirler.

Sunshroom algılamasını nasıl yapıyorsunuz?

İlk önce, özellikle dışarıda büyüyen bir Sunshroom'un fotoğrafını çekin. İçeri gelin ve Symin'e bir sonraki göreviniz için resmi gösterin: Sheikah Sensörünü kullanarak üç Sunshroom bulun. Hyrule Özetini açın ve güneşlenme odası sensörle hedeflemek için.

Zelda: Vahşi Nefes | Sunshroom Algılama Yan Görev - Hateno Kulesi Bölgesi

20 ilgili soru bulundu

Bir Sheikah sensörünü nasıl ayarlarsınız?

Sensor+: Sheikah Sensor artık Hyrule Özetinizdeki herhangi bir öğeyi arayabilir. Bir öğe seçmek için Sheikah Slate'inizi açın, R'ye basın Hyrule Özeti'ne gitmek ve ardından resmini çektiğiniz herhangi bir öğeyi seçmek için. Sensör+ şimdi Tapınak Sensörünün yerini alacak ve benzer şekilde çalışacak.

Sensör artı Botw'u nasıl elde edersiniz?

Şuradan elde edilir: O Kule bölgesinin haritasıyla birlikte Dueling Peaks Tower . Slate for Upgrades yan görevinin bir parçası olarak Purah'a üç Kadim Vida getirmek, Link'e Sensörü Sheikah Sensörü +'ya yükseltme seçeneği sunar.

Zapshroom'ları nerede yetiştirebilirim?

Konum. Onlar en bol Akkala ili , Kuzey Akkala Vadisi'ndeki orman alanı ve Akkala Wilds ile birlikte Rok Woods'un her yerinde ortaya çıkıyor. Dalite Ormanı'nın hemen güneybatısında, Gerudo Yaylaları'nın kenarında, onlardan yoğun bir miktar var.

Satori Dağı neden parlıyor?

Üstünde belirgin bir yeşil parıltı belirecektir. Dağın Efendisi mevcut olduğunda Satori Dağı . ... Dağın Efendisi rastgele ortaya çıkıyor gibi görünüyor. Oyun içi birkaç gün bekleyebilirsiniz veya bizim kadar şanssızsanız, oyun içi birkaç hafta bekleyebilirsiniz.


Voltfin'i nerede bulabilirim?

Yaygın olarak bulunabilirler Hyrule Ridge ve Tabantha Frontier bölgeleri , ancak Link onları Lanayru Büyük Bahar bölgesindeki Totori Gölü veya Zora Nehri'nde de bulabilir.

Koyun hışırtılarını nasıl tamamlarsın?

İşaretçi, Hateno Körfezi'nin hemen yakınındaki Hateno Plajı'na çıkar. Black Bokoblin, Blue Bokoblin ve Black Moblin dahil olmak üzere bu konumda bulunan yedi canavarı da alt edin. Geri vermek Öğrenmek ve görevi tamamlayarak 10 şişe Taze Süt ödülü için onunla konuşun.

Voltfin alabalığı nasıl elde edilir?

Voltfin Alabalık bulunabilir Hyrule Ridge ve Tabantha Frontier sularında yüzmek . Diğer balıklar gibi, Octoroks tarafından, özellikle de Thundra Platosu yakınlarındaki Forest Octoroks tarafından bırakılabilirler. Link, bir Kalbi Yaşam Göstergesine geri yüklemek için bir çiğ yiyebilir.

Stealthfin alabalıklarını nerede yetiştirebilirim?

Stealthfin Alabalık nerede yetiştirilir. Stealthfin Trout'u yakalayabileceğiniz birkaç yer var, ancak açık ara en iyisi Mekar Gölü . Büyük Hyrule Ormanı'nın her yerini dolaşan büyük su kütlesi.


Sheikah Hylians mı?

Fiziksel benzerliklere rağmen, aralarındaki gerçek ilişki Şeyh ve Hylian ırkı bilinmiyor . ... Şeyhler aslen Tanrıça Hylia tarafından koruyucu olarak hizmet etmek için seçilmişti ve kabilenin başlangıcından bu yana reenkarnasyonunun soyundan gelen Hyrule Kraliyet Ailesine son derece bağlılar.

Sensor+'ı nasıl edinirsiniz?

Onları edinmenin en basit yolu, Muhafızlarla savaş , bu da görevi oldukça zorlaştırıyor. Belirtilen eşyaların teslim edilmesi üzerine, bayan rünlerden birini geliştirecektir: Sensor+: Sheikah Sensor artık herhangi bir eşyayı aramak için Hyrule Özeti'nde arama yapabilir.

Purah neden bir çocuk?

Purah, asistanı Symin ile birlikte çalıştığı Hateno Antik Teknoloji Laboratuvarı'nın yöneticisidir. Yaşlanma karşıtı bir Rune ile yaptığı araştırma ve deneyler, onun gençleşmesine neden oldu. .

Sheikah sensörü ne işe yarar?

Neyse ki, Sheikah Sensörü adı verilen bir yükseltmenin kilidini açabilirsiniz. elde etmeniz gereken malzemelere sahip görevleri izlemenizi sağlar . Bunu yapmak, bu öğeleri alabileceğiniz tüm görevleri veya dükkanları otomatik olarak işaretleyecektir.