Reship kullanan var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sorulan: Wilhelmine Koch II
Puan: 4.6/5(60 oy)

ReShip, 281 yorumdan 2,77 yıldızlı bir tüketici derecelendirmesine sahiptir ve çoğu müşterinin genellikle satın almalarından memnun değiller . ReShip'ten şikayet eden tüketiciler en sık müşteri hizmetleri, kredi kartı ve kişisel bilgi sorunlarından bahsetmektedir. ReShip, Posta Yönlendirme siteleri arasında 26. sıradadır.

Yeniden gönderim paketlerinizi açar mı?

Reship.com şirketinin ve müşterilerinin yasal koruması için, Reship.com adınıza teslim edilen tüm ürünleri haber vermeksizin açma ve inceleme hakkını saklı tutar. müşterilere. TÜM PAKETLERİ YENİDEN DEPOLARA VERİLDİKTEN SONRA İNCELEME YAPIYORUZ. ... Alınan paketle ilgili herhangi bir sorun, teslimattan sonraki 10 gün içinde bildirilmelidir.

Reship ne işe yarar?

Ultra-Kullanışlı. Sipariş takibi ve paketinizi kaçırma konusunda endişelenmeyi bırakın. yeniden gemi olabilir tüm nakliye adımlarını halledin ve müşteriler bizim için özel talimatları kolayca bırakabilir . Tüm süreç de kolaydır, alışveriş yapın, gönderin ve paketinizin gelmesini bekleyin.Yeniden nakliye şirketi nedir?

Yeniden nakliye şirketleri, müşteri adına bir paketi kabul edin ve ardından paketi nihai varış noktasına iletin , sınır ötesi e-ticaretin etkinleştirilmesinde merkezi bir rol oynar. Bu, özellikle en güçlü büyümeyi yaşayacağı tahmin edilen gelişmekte olan pazarlar için geçerlidir.

Yeniden gönderim hizmetleri yasal mı?

Diğerleri size sahte para emirleri veya çekler gönderir ve bunları başka bir adrese yeniden göndermenizi ister. Yasadışı öğeleri yeniden göndermeniz için size sahte posta ücreti verilecektir. YENİDEN NAKLİYE BİR SUÇ ! ... Yakalanmasanız bile, büyük ihtimalle çok para kaybedersiniz.

ABD'den ülkenize gönderilmeyen ürünler SHIPITO ile nasıl gönderilir | İnceleme + Nasıl Yapılır

24 ilgili soru bulundu

Yeniden göndermek suç mu?

Unutmayın, bunlar gerçek işverenler değil, suçlular ve paketleri yeniden göndererek, bir suça yardım ediyor olabilirsin . Yeniden gönderim dolandırıcılıkları çoğu zaman çalıntı kredi kartlarıyla sahte alışverişler yapan ve çalıntı malları almak ve yeniden göndermek için iş arayanları kullanan suçlular tarafından gerçekleştirilir.

Parcl güvenilir mi?

Cevap: Parcl yasal bir şirket Avustralyalı bir yazılım sağlayıcısı Auslogics Labs Pty Ltd tarafından yaratılmıştır. Hem alışveriş yapanlar hem de ileticiler PayPal ve Parcl müşteri desteği tarafından korunmaktadır.

Shipito güvenli mi?

Shipito İncelemesi: Yasal, Güvenilir veya Dolandırıcılık mı? Shipito, insanların ABD veya Avrupa web sitelerinden alışveriş yapmalarını ve ürünlerinin dünya çapında gönderilmesini sağlayan popüler bir nakliye ileticisidir. Shipito güvenilir ve emniyetli bir nakliye hizmetidir ancak MyUS.com'u tercih ediyoruz çünkü daha büyük, daha yüksek hacimli bir nakliye sağlayıcısı.

Skypax güvenli mi?

Skypax, insanların Birleşik Krallık perakendecilerinden gönderilen ürünleri almalarını sağlayan bir paket yönlendirme hizmetidir. Skypax güvenilir bir sitedir ancak hacmi çok düşüktür ve çok popüler değildir. kullanmanızı tavsiye etmiyoruz . Borderlinx gibi popüler, uzun süredir devam eden bir ahırla gitmek daha güvenli.


ReShip güvenilir mi?

ReShip, çoğu müşterinin satın alımlarından genel olarak memnun olmadığını gösteren 279 yorumdan 2,78 yıldızla bir tüketici derecelendirmesine sahiptir. ReShip'ten şikayet eden tüketiciler en sık müşteri hizmetleri, kredi kartı ve kişisel bilgi sorunlarından bahsetmektedir. Yeniden Sevk Posta Yönlendirme siteleri arasında 26. sırada .

Forward2Me güvenilir mi?

Forward2Me, üstün müşteri hizmetleri, hızlı sevkiyat süresi ve ekstra ücret eksikliği nedeniyle çevrimiçi ortamda ve nakliye endüstrisinde büyük bir üne sahiptir. Bu güvenli ve güvenilir bir site güvenle kullanabilirsiniz.

Paketler iki kez gümrükten geçer mi?

Paketiniz varış ülkesine ulaştığında, uluslararası kargonun gümrük kısmı paket takibi yeniden başlıyor . Paketiniz uçaktan indirilecek ve yerel bir havaalanı çalışanı, gümrüğe geri dönmeden önce orada tekrar kontrol edecek.

Gümrük bir pakete neden el koysun?

Nakliye paketleri, aşağıdaki durumlarda limanda ele geçirilebilir: yasadışı bir şekilde nakledildiler (tüm kural ve düzenlemelere uymamak) veya gümrük vergilerinin yanlış ödenmesi. Bu gibi durumlarda, yasaklı veya yasa dışı malların ithalatçıları, bu tür ürünlerin nakliyesine karışmaktan tutuklanabilir ve hapsedilebilir.


Gümrük bir paketi ne kadar süre tutacak?

Normalde, içinde üç iş günü durumu, Gümrük Tarafından Serbest Bırakıldı olarak değişir, bu da paketin sizin isteğiniz üzerine olduğu anlamına gelir. Ama bazen bu olmaz. Uluslararası paketlerin gümrükte üç günden fazla bekletilmesinin iki ana nedeni vardır.

ShopMate ne kadar güvenilir?

Süre ShopMate güvenilirdir , rakipler tarafından sunulan birçok temel özellikten yoksun olduğu için önermiyoruz. Özellikle ShopMate, mağaza Avustralya kredi kartlarını kabul etmiyorsa paketleri birleştirmez, yeniden paketleme hizmetleri sunmaz veya sizin adınıza alışveriş yapmaz.

MyUS iyi bir hizmet mi?

MyUS İncelemesi: Yasal mı, Güvenilir mi, Dolandırıcı mı? ... MyUS, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük ve en eski nakliye ileticilerinden biridir ve kullanımı %100 güvenlidir. Vergiden muaf nakliye depoları Florida'da bulunuyor ve bir müşteri hizmetleri, güvenilirlik ve mükemmel paketleme konusunda büyük itibar .

Nasıl ücretsiz paket gönderebilirim?

Ücretsiz nakliye malzemeleri sunan 4 taşıyıcı

  1. GÜÇ KAYNAĞI. UPS, ABD'de nakliyede en büyük oyunculardan biridir. ...
  2. FedEx. FedEx, ücretsiz FedEx Express ve FedEx Kara nakliye malzemeleri sipariş etmeyi kolaylaştırır. ...
  3. USPS. USPS ayrıca işletmeniz için iyi bir ücretsiz malzeme seçkisi sunar. ...
  4. DHL.


Parcl'in kullanımı güvenli midir?

Parcl.com'dan kaçının !!! Sen herhangi bir işlem için hiçbir korumaya sahip değil platformlarında yapıldı, sipariş verdiğinizde destek yok ve benim durumumda olduğu gibi işler ters gidiyor. Eze Oji Dike gibi dolandırıcılar var ve paranızı alacaklar ve paketinizi asla teslim etmeyecekler.

Parcl'den para kazanabilir misin?

Parcl, nakliyecilerin teklif vermesine yardımcı olmak için oluşturulmuş kullanışlı ve güvenli bir platformdur. teslimat hizmetleri ve nerede yaşarlarsa yaşasınlar ve hangi eğitim geçmişine veya iş deneyimine sahip olurlarsa olsunlar para kazanın.

Ülkenize gönderilmeyen bir şeyi nasıl alırsınız?

Aracı olarak bir tanıdık var

Nakliye bir tanıdık için satıcı uluslararası nakliye teklif etmediğinde en iyi seçeneklerden biridir. Ürünü satın aldığınız ülkede yaşayan bir arkadaşınız varsa aracılık etmesini isteyebilirsiniz.

ReShip ile vergi ödüyor musunuz?

Harçları ve vergileri doğrudan ReShip'e mi ödüyorum? Hayır . Gönderiniz ülkenizin gümrük idaresine ulaştığında, gerekli ücretlerin ödenmesi için nakliye şirketi sizinle iletişime geçecektir.


ABD'den yalnızca Kanada'ya gönderilen bir şeyi nasıl alabilirim?

Sadece Kanada'ya gönderim yapıyorsanız, en iyisi USPS, UPS ve FedEx'i seçin . Yalnızca başka bir kıtaya paket gönderiyorsanız DHL'i seçin. Ayrıca, ABD'nin Kanada'ya standart gönderimi genellikle 6 ila 10 gün sürer, ABD'den Kanada'ya gönderim maliyeti ise nakliye şirketine bağlıdır.

USPS Kanada'da kimleri kullanır?

Evet onlar Canada Post'un kurye kolu . Düşününce, belki de OP'nin kastettiği şey, Canada Post'un 5 veya 8 dolarlık ücretiyle birlikte teslimatta ödenecek vergiler ve muhtemelen vergi olacağıydı.

Sipariş etmediğim bir paketi açmalı mıyım?

Postada sipariş etmediğiniz bir paket alırsanız, onu açmamalısın . Paketler bazen yanlış yere bırakılır, bu nedenle başkası için hazırlanmış bir paket alabilirsiniz. Ancak sipariş vermediğiniz bir paket gelirse ve kutunun üzerinde adınızı ve adresinizi görürseniz, paketi açmaktan kaçınmalısınız.