Reid mahkumları zehirledi mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Russell Dach
Puan: 4.7/5(21 oy)

Reid, Shaw'a Frazier ve Duerson'ın yeni uyuşturucu sevkiyatını taşımayacağını söyler, ancak Shaw onu mahkûmların onu tekrar döveceği konusunda uyarır. ... Frazier ve Duerson'ın en yeni uyuşturucu sevkiyatını Millburn'e dağıttığı ortaya çıktı, ancak Reid ilaçlara zehir kattı .

Spencer Reid kaç kişiyi öldürür?

Reid sorumludur. 8 ölüm

Hatta cinayet şüphesi altında olduğu için hayranları ikiye bölen bir hikayede 12. Sezon boyunca hapiste biraz zaman geçirdi.

Hapishanede Spencer Reid'e ne oldu?

Ancak 12. Sezonun ortasında Reid, bulunduğu Meksikalı bir motel odasında aklını kaybeder. Nadie'yi dağıtmak ve öldürmek amacıyla uyuşturucu bulundurmaktan tutuklandı , bıçaklanarak öldürüldü. ... Çeşitli zorluklara rağmen, BAU, Reid'i hapisten çıkarmak için ne gerekiyorsa yapmaya söz verir.Reid, Nadie'yi öldürdü mü?

Spencer Reid (saldırıya uğradı, uyuşturuldu ve onu zorla Kimseyi Ramos'u öldürmek için Lindsey tarafından) Nadie Ramos (uyuşturulmuş Reid tarafından 25 yerinden bıçaklandı)

Reid neden koruyucu gözaltına alınmıyor?

Olası bir uçuş riski olarak görüldüğü için kefalet reddedildi Reid, aşırı kalabalık hapishanede koruyucu gözaltında tutulmak yerine genel nüfustaki bir ıslah tesisine gönderilir. Onu riske atan Reid'in çıkmazı tesadüfi olmayabilir. İçeride hayatta kalma konusunda beklenmedik tavsiyeler alır.

Suçlu Akıllar- Reid uyuşturucu kurcalıyor, Mahkumlar hastalanıyor (12x18)

36 ilgili soru bulundu

Reid'in suçluların kafasında bir çocuğu var mı?

Sonra üçüncü sezonda hamile kalır ve evlenme teklif eder; onların oğul, henry , dördüncü sezonda doğar ve JJ, Reid'i vaftiz babası (!) olarak adlandırır.

Suçlu Akıllarda Wilkins kimdir?

Suçlu Zihinler (TV Dizisi 2005–2020) - Richard T. Jones Memur Lionel Wilkins olarak - IMDb.

Reid'in babası bir katil mi?

Gary Brendan Michaels çocukken Spencer Reid'i hedef alan pedofilik bir katil, tomurcuklanan seri tecavüzcü ve takipçiydi. Criminal Minds, 'Memoriam'ın Dördüncü Sezon bölümünde yer aldı.

Reid, Criminal Minds'tan ayrıldı mı?

Hem Gubler hem de Reid'in BAU'dan biraz uzaklaşmaya ihtiyacı vardı.

Matthew Gray Gubler için, sözleşmesi, aynı karakteri oynadığı 11 yıl göz önüne alındığında anlaşılabilir bir durum olan başka projelerde çalışmak için izin içeriyordu. Karakterine gelince, erken devamsızlıklar Reid'in annesiyle birlikte ziyaret etmesiyle açıklandı .


Spencer Reid bakire mi?

Reid, bazı insanların böyle düşünebileceğini bilse de, o bakire değil . Kuşkusuz deneyimli değil ama gençlik yıllarının çoğunu üniversitede geçirdi ve kızlardan aldığı payla uğraştı.

Spencer Reid uyuşturucu bağımlısı mı?

Reid o kadar travma geçirdi ki Narkotik ağrı kesici Dilaudid'e bağımlılık geliştirir. . BAU ekip üyelerinin bağımlılığı hakkında şüpheleri olsa da, hiçbiri onunla bu konuda yüzleşmez. Reid'in New Orleans'taki eski bir arkadaşı da Reid'in (Sezon 2, Bölüm 18) 'Jones'da 'sorunlar' yaşadığının farkındadır.

Spencer Reid ve JJ hiç bir araya geliyor mu?

1. sezonda, parlak ama garip olduğunda bir şeyler demleniyor gibi görünüyordu, Spencer Reid (Matthew Gray Gubler), JJ Jareau'ya (A.J. Cook) küçük bir ofis aşkı olduğunu itiraf etti. İkisini kurmak için bir girişimde bulunuldu, ancak nihayetinde romantizm asla çiçek açmadı. 14. sezon final bölümü.

Reid'in şizofrenisi var mı?

Dr. Spencer Reid, FBI'ın davranışsal analiz birimi veya BAU'nun önde gelen 'profillerinden' biridir. ... Reid Asperger ve ailede şizofreni öyküsü var , bu nedenle şovdaki davranışını etkiliyor.


Suçlu zihinlerde en çok kim öldürdü?

Billy Flynn

1984'te başlayıp 2010'da sona eren tahminen 216'dan fazla kişiyi öldürerek, Criminal Minds'taki en yüksek ceset sayılarından birine sahipti.

Reid neden 14. sezonda değil?

Bu devamsızlıkların şu anda biraz daha can sıkıcı olmasının tek nedeni basitçe şudur: Bu sezon daha küçük bir bölüm siparişi alıyoruz ve bu nedenle, Reid karakterini bir bütün olarak görme şansımız çok fazla olacak.

Derek Morgan kiminle evlenir?

Dr. Savannah Hayes eski SSA Derek Morgan'ın kız arkadaşı (ve nihayetinde karısı) ve Criminal Minds'ta tekrar eden bir karakter.

Spencer Reid'in kız arkadaşı kimdi?

Dr. Maeve Donovan Criminal Minds'ın Sekizinci Sezonunda SSA Spencer Reid'in kız arkadaşı olarak görünen yinelenen bir karakterdi.


Spencer Reid'in kedili bebeği var mı?

Bu oyun oynandıkça, Cat, Spencer'a hamile olduğunu ve onun çocuğu olduğunu söyler. . ... 3 aylık hamile olduğu ortaya çıktı ve zaman çizgisi Lindsey'nin Meksika'da olduğu dönemle uyuşuyor, ancak bu noktada Spencer'ın olduğuna dair bir kanıt yok. Hem Spencer hem de Cat'in hapishanesinde çalışan bir gardiyan bulmuşlar…

JJ, Will'i aldatıyor mu?

'Tekrar söylüyorum: Bir ilişki yaşamadılar ve yaşamıyorlar ,' şovmen TVGuide.com'a söyler. 'Yalnızca öylelermiş gibi görünüyor.'

JJ, Criminal Minds'ta Will ile hâlâ evli mi?

William 'Will' LaMontagne, Jr., Criminal Minds'ta tekrar eden bir karakterdir. O şu anda SSA Jennifer Jareau ile evli .

Penelope neden Criminal Minds'tan ayrıldı?

Penelope sol böylece iklim krizine karşı savaşan Silikon Vadisi merkezli özel bir araştırma şirketinde bilgisayar korsanlığı becerilerini iyi bir şekilde kullanabilirdi. .


Reid'i kim çerçeveledi?

BAU daha sonra Reid'in tuzağa düştüğünü anlar. Lindsey Vaughn on yıl içinde uluslararası bir uyuşturucu kartelinin parçası olan , ve Reid'in doğrudan 'Entropy'de yakaladığı kiralık katil Cat Adams.

Richard T Jones nerede yaşıyor?

Los Angeles'tan Laurel'e. Aktör Richard T. Jones ve eşi Nancy birbirlerine aşık oldular. Mississippi ve topluma yatırım yapmak istiyorum. İstek listelerinde sağlam kemiklere sahip tarihi bir ev var, bu yüzden Ben ve Erin ona klasik bir Craftsman ön verandası ve renkli bir görünüm kazandırıyor.