Rebecca Ferguson şarkı söyledi mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Domingo Bahringer
Puan: 4.9/5(50 oy)

Rebecca Ferguson ünlü oynadı şarkıcı hit film müzikali The Greatest Showman'da ve şimdi de Hugh Jackman'ın başrolde olduğu bir başka film olan Reminiscence'da yeniden bir şarkıcıyı oynuyor! The Greatest Showman'da, Rebecca'nın karakteri Jenny Lind için şarkı söyleyen sesi başka bir oyuncu tarafından sağlandı.

Rebecca Ferguson gerçekten şarkı söyleyebilir mi?

Cevap Numara . Adolf Fredrik'in Stockholm'deki Müzik Okulu'na katılmış olan Ferguson, görünüşe göre koro müziğine güçlü bir şekilde odaklanıyor. Ancak film için Jenny Lind'in güçlü vokalleri şarkıcı Loren Allred tarafından sağlanıyor.

En iyi şovmen filminde Jenny Lind için kim şarkı söyledi?

Filmin müzikleri, Sevgili Evan Hansen bestecileri Pasek ve Paul'ün müzikleri sayesinde büyük ilgi gördü. Güç şarkısı 'Never Enough', Rebecca Ferguson'un Jenny Lind'i için büyük şarkı, ama aslında o, vokallerle dudak senkronizasyonu yapıyor. Loren Allred .Rebecca Ferguson neden The Greatest Showman'da şarkı söylemedi?

Rebecca Ferguson müzikal bir geçmişe sahip olmasına, çeşitli dans türleri üzerine eğitim almasına ve Adolf Fredrik'in Müzik Okulu'na katılmasına rağmen, kendisinin tam olarak emin değildi. bir karakter için şarkı söyleyen sesi çıkarabilir Lind gibi.

Michelle Williams The Greatest Showman'da şarkı söylüyor mu?

Cevap evet - ve ekranda duyduğunuz vokaller gerçekten de ona ait. 37 yaşındaki Williams, bir müzikalde ses tellerini esnetmeye yabancı değil: Aslında Cabaret'te Sally Bowles'ı oynadığında sadece 2014'tü.

Rebecca Ferguson, 'Reminiscence' filminde şarkı söyleyen sesini nasıl bulduğunu açıkladı

36 ilgili soru bulundu

The Greatest Showman'da Zac Efron'u kim söylüyor?

Zac o zamandan beri onun adında bir şarkıcı olduğu gerçeğine sahip çıktı. Drew Seeley HSM fanatiğinin sesine aşık olduğu, ona değil. Eski bir röportajda, ikinci ve üçüncü filmlerin müziklerinde vokal yapmak için gerçekten savaşması gerektiğini açıkladı.

Hugh Jackman gerçekten en büyük şovmende şarkı söyledi mi?

'Çok fazla dans ettim ama en zoru bu oldu.' Yani kısaca, Hugh Jackman gerçekten de vokal yeteneklerini 'The Greatest Showman'a ödünç verdi. .' Ancak sıra onun ve ekibin geri kalanının 20th Century Fox'u gemiye almak için okunan bir tabloyu gözden geçirme zamanı geldiğinde, fazla bir şey yapamadı.

The Greatest Showman'da tüm oyuncular kendi şarkılarını mı söylüyorlardı?

Rebecca Ferguson dışında herkes kendi şarkısını söylüyor , İsveçli şarkıcı Jenny Lind'i canlandıran ve dudak senkronizasyonunu sanatın zirvesine taşıyan şovu durduran bir numaraya sahip.

The Greatest Showman'dan herhangi biri doğru mu?

Evet kesinlikle. bu Greatest Showman gerçek hikayesini takip ediyor P.T. Barnum'un sirkiyle ün kazanması, bazı ayrıntılar biraz abartılı olsa da. Zac Efron'un canlandırdığı karakter Phillip Carlyle, sevgilisi Anne Wheeler ile birlikte Zendaya'nın canlandırdığı kurgusal karakterlerdir.

Greatest Showman neden kötü?

The Greatest Showman'ın en büyük eleştirisi, badanalı P.T. Barnum'un hikayesi ve tartışmalı tarihi, kapsayıcı bir mesaj ve daha geniş bir çekicilik lehine - Disney+'da yayınlanmasından bu yana Hamilton'a yöneltilen bir eleştiri.

Hatırlamada Rebecca Ferguson için kim şarkı söylüyor?

Hayır, bu Loren [Allred ] ve o en inanılmaz şarkıcı. Ben bir aktrisim ve en azından bunu yapmaya çalışıyorum. Rebecca, bir ayını vokal eğitiminde geçirerek Never Enough'ı öğrendi, ancak şarkıyı filmde çalmayı reddetti.

En büyük şovmen 2 olacak mı?

İyi haber şu ki, film yıldızı Hugh Jackman kısa süre önce The Greatest Showman 2'nin hangi aşamada olduğuna dair bir güncelleme yaptı. ... Yeni filmi Reminiscence'ın tanıtımı sırasında Jackman, uzun zamandır aranan devam filmi hakkında konuştu ve açıkçası dünya çapında kalpleri kırdı. ' Bilmiyorum, sanmıyorum. Senaryo yok.

Zac Efron The Greatest Showman'da gerçekten şarkı söylüyor mu?

Komşular yıldızı söylemekten gurur duydu şarkı söyleyen sesi aslında The Greatest Showman'da kullanıldı . Kadans ve notaların yerinde olduğundan emin olmak için, kendisinin ve başrol oyuncularının bazı şarkıları 'iskelet parça' olarak önceden kaydettiklerini, diğer bölümlerin canlı olarak söylendiğini açıkladı.

Rebecca Ferguson, The Greatest Showman'da kendi şarkısını mı yaptı?

Aslında, Stockholm'deki Adolf Fredrik'in Müzik Okulu'nda öğrenciydi. Ama The Greatest Showman'a gelince, Rebecca, opera şarkıcısını canlandırmak için kendi vokallerini sağlamadı . ... Bunun yerine, Loren Allred adında bir şarkıcı Rebecca için şarkı söylüyor ve filmi çektikten sonra aktris için vokalleri düzenlendi.

Jenny Lind'in sesi kim?

'Never Enough', İsveçli virtüöz şarkıcı Jenny Lind tarafından seslendirildi. Rebecca Ferguson , En Büyük Şovmen'de (2017). Gerçek bir opera şarkıcısı olan Jenny Lind, 1800'lerin en büyük soprano seslerinden biri olarak kabul edildi.

Zac Efron The Greatest Showman'da trapez mi yaptı?

Şekline dönüştü Zac Efron ve Zendaya aslında etkileyici hava dublörlerini birlikte yaptılar 'En Büyük Şovmen'de. MTV News ile konuşan aktörler, sahnenin güzel görünebileceğini ancak çekimlerinin kolay (veya zarif) olmaktan çok uzak olduğunu açıkladılar.

The Greatest Showman neyi yanlış yaptı?

  • Film, Barnum'un Yaşlı Bir Köle Satın Aldığı Ve Onu Sergilediği Zamandan Bahsetmeyi Unutmuş. ...
  • Jenny Lind, P.T. İçin Kol Şekerinden Çok Daha Fazlasıydı ...
  • Sakallı Kadının Hikayesi, Filmin Gösterdiğinden Çok Daha Hüzünlüydü. ...
  • Charity Hallett ile Evliliğine Karşı Olan Barnum'un Karısınınki Değil Ailesiydi.

Jenny Lind'in kayıtları var mı?

Lind'in sesinin bilinen hayatta kalan kayıtları yoktur . Thomas Edison için erken bir fonograf kaydı yaptığına inanılıyor, ancak eleştirmen Philip L.

Zendaya gerçekten trapez mi yapıyor?

Zendaya şarkı söyleyebilir, dans edebilir ve oyunculuk yapabilir ve The Greatest Showman için kendi dublörlüğünü yaptıktan sonra, kemerinin altında bazı trapez becerileri var , fazla. Bir akrobat ve trapez sanatçısı olan Anne Wheeler'ı canlandıran Zendaya, filmin müzikal numaralarının birçoğunda çeşitli ipler ve çubuklar kullanarak havada süzülüyor.

Zendaya şarkı söylemede iyi mi?

Zendaya'nın Sahip Olduğu Sıradan Bir Hatırlatma İnanılmaz bir Şarkı Sesi . ... 2013'te kendi adını taşıyan bir albüm çıkaran ve müzikal The Greatest Showman'da Zac Efron ile romantik bir düet yapan Zendaya, geçirdiği süre boyunca Disney Channel'ın Shake It Up ve K.C. programlarında sayısız pop şarkısı seslendirdi. Gizli.

Zac Efron gerçekten şarkı söyleyebilir mi?

Zac Efron şarkı söyleyebilir mi? Kesinlikle yapabilir! İlk High School Musical filminin vokallerini kendisi sağlamamış olsa da, ikinci ve üçüncü filmlerde şarkı söyledi ve ayrıca Hairspray'deki Link Larkin rolünde şarkı söyledi.

The Greatest Showman'da Zac Efron kaç yaşındaydı?

Bu delicesine güzel iki genç insan (Zendaya 21 yaşında; inanması zor Efron 30 yaşına girdi ), her ikisi de kariyeri Disney Channel'da basılmış ve her ikisi de büyük ekran başarısına mezun olmuş, Hugh Jackman'ın P.T.

Zac Efron ve Zendaya en büyük şovmende şarkı mı söyledi?

Zendaya, 'The Greatest Showman'ın soundtrack'inde 'Rewrite the Stars' ve 'Come Alive' şarkılarını söylüyor... Yani aslında, Zendaya aslında Zac Efron ile birlikte şarkı söylüyor ve The Greatest Showman'ın soundtrack'inde Hugh Jackman.