Raul mondesi'nin oğlu var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Russel Bernhard
Puan: 4.3/5(40 oy)

Raúl Ramón Mondesí Avelino, Dominikli eski bir politikacı ve beyzbol oyuncusudur. Mondesi, başta Los Angeles Dodgers olmak üzere 13 sezon boyunca Major League Baseball'da oynadı ve MLB'deki ilk maçına 1993'te çıktı.

Adalberto Mondesi Raul Mondesi oğlu mu?

Mondesi'nin oğlu eski MLB oyuncusu Raul Mondes. Kraliyet ailesiyle anlaştığında Adalberto olarak bilinen Mondes, Raul Mondes tarafından kullanıldı (ve bazen medyada Raul A. Mondes veya Raul Mondes Jr. olarak anılırdı)

Raul Mondesi'nin beyzbol oynayan bir oğlu var mı?

Adalberto Mondesi doğuştan Raul Adalberto Mondesi, 13 büyük lig sezonunun olağanüstü bir gazisi olan Raul Mondesi'nin oğlu, en iyileri Dodgers ve Blue Jays ile geçirdi.Raul Mondesi ne oldu?

Eski Los Angeles Dodgers vurucu Raul Mondesi yolsuzluk suçlamasıyla sekiz yıl hapis cezasına çarptırıldı . ... Dodgers'ta geçirdiği süre boyunca Mondesi, tehlikeli bir güç topçusuydu. Dodger Blue giyerken tek All Star Oyununu yaptı, 1994 NL Yılın Çaylağı oldu ve iki kez Altın Eldiven kazananı oldu.

Bir vuruşta iki grand slam'i kim vurdu?

tatis büyük lig tarihinde aynı devrede iki grand slam kazanan tek oyuncu olmasıyla ünlüdür.

Raul Mondesi -- Raul Mondesi

44 ilgili soru bulundu

Adalberto Mondesi sakatlandı mı?

Mondesi sahada 10 günlük yaralı listesi 21 Haziran'dan beri sol eğik bir gerinme ile, ancak normal sezona sağ eğik bir gerinme ile başlamak için bir buçuk ay kaçırdı. Gerginlik, gergin oblik çevresinde oluşan skar dokusundan gelir.

Mondesi bir anahtar vurucu mu?

Yost, Kansas City Star'a Mondesi'nin birçok şey yapabileceğini söyledi. Sahada çok iyi oynayabilir. … o anahtar vurucu . Hızlı topa vurabilir, koşabilir ve koşabilir.

Ketel Marte sakatlığı mı?

Diamondbacks, orta saha oyuncusu Ketel Marte'yi 27 Haziran'a kadar geriye dönük olarak 10 günlük sakatlık listesine aldıklarını duyurdu. bir sol hamstring suşu . Righty Humberto Castellanos, aktif kadrodaki yerini almak için Triple-A Reno'dan geri çağrıldı.

Shane Bieber sakatlandı mı?

24 Eylül: Bieber, 60 günlük yaralılar listesinden geri alındı , Hintliler Cuma günü açıkladı. Righty Nick Sandlin, 40 kişilik bir kadro spotu oluşturmak için 10 günlük IL'den 60 günlük IL'ye transfer ediliyor.


Bir oyunda kim 3 grand slam yaptı?

Major League Baseball oynadıkları 118 yılda, bu sadece bir kez oldu. 2011 yılında, Robinson Cano, Russell Martin ve Curtis Granderson New York Yankees'i büyük lig tarihinde bir maçta üç grand slam kazanan ilk takım yapmak için üsler yüklendi.

MLB tarihindeki en uzun homerun nedir?

1987'de Denver Zephyrs'den Joey Meyer, profesyonel beyzbol tarihindeki doğrulanabilir en uzun sayıya ulaştı. Ev koşusu şu mesafeden ölçüldü: 582 fit (177 m) ve Denver's Mile High Stadyumu'nda vuruldu.

Hiç 3 adım atış oldu mu?

3 Adımda Atış Yapan Major League Sürahileri

Tamamen gayri resmi ve hiçbir kayıt defteri tutulmadı . Aşağıdaki atıcılar atış sayılarında en az bir vuruşta hiçbir sorun yaşamadılar, vuruşa başladıklarında tam olarak üç atış yaptı ve üç çıkış kaydetti.

Şimdiye kadarki en kısa ev koşusunu kim yaptı?

Şimdiye Kadarki En Kısa Ev Koşusu

1900'de Minnesota Millers adında bir ikinci lig takımında oynamak, Andy Oyler tüm dünya tarihindeki en kısa sayı vuruşunu yaptı. Ev koşusu sadece 24 inç gitti - bu doğru, iki fit!


3000 hite en hızlı ulaşan oyuncu kimdir?

Tony Gwynn Ulusal Lig tarihinde 3.000'e ulaşan en hızlı oyuncu oldu; 2.284. maçında hedefe ulaştı.

Hiç 27 vuruşlu bir oyun oldu mu?

necciai 13 Mayıs 1952'de D Sınıfı Appalachian Ligi'nde başardığı dokuz vuruşlu bir oyunda 27 vuruş yapma benzersiz başarısı ile en iyi hatırlanır. Dokuz vuruşta bunu yapan tek atıcıdır, profesyonel lig maçı.