Raul ücretsiz onarım yapıyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Kiarra Adams
Puan: 4.5/5(1 oy)

Gizli bir Çocuğun yardımıyla bile, Raul'u yankesicilik yapmak son derece zordur. Raul ana oyunda hizip olmayan tek oyuncu olmayan karakter öğeleri %100'e kadar onarabilir. Raul, onu refakatçi olarak işe almadan önce, hapishane odasındaki eşyaları bir ücret karşılığında onaracak.

Raul eşyalarımı tamir edebilir mi?

eğer onun kulübesindeyse , eşyalarınızı onarabilir ve keplerinizi geri almak için onu yankesi yapabilirsiniz; ancak, düşmanca davranabilir, bu yüzden kulübesinden çıkmanız ve en kısa sürede hızlı seyahat etmeniz gerekir. Geri döndüğünde, düşmanca olmayacak.

Onu görevden aldığınızda Raul nereye gidiyor?

Notlar. Birds of a Feather sırasında paket teslim edildikten sonra, garip adam onu ​​beklerken bulunabilir. Raul's Shack'in dışında . Oyuncu karakter, Raul'u 'en iyisi için' görevden aldığında, ilk bulunduğu Kara Dağ yerine buraya gidecek. Raul burada olduğunda Kurye için ekipman tamir edebilir.Raul, Rhonda'yı düzeltebilir mi?

Ancak, yeterince yüksek bir gizlice beceriyle, Raul'u serbest bırakabilir ve Rhonda'yı onarmak için hızlı bir şekilde depo binasına gizlice girebilirsiniz. , Tabitha'nın binadan çıktıktan ve düşmanca davranmadan diyalog başlatmasına neden oldu.

New Vegas zırhını kim tamir edebilir?

Aksi takdirde, onarabilecek tüm NPC'lerin bir listesi vardır:

  • Dale Barton - Tahkimat Tepesi.
  • Samuel Kerr - 188 Ticaret Postası.
  • Calamity- Jacobstown.
  • Yaşlı Leydi Gibson- Gibson Hurda Bahçesi.
  • Mick- Mick ve Ralph'in.
  • Binbaşı Şövalye- Mojave Karakolu.
  • Paladin Sato- Çelik Safehouse Kardeşliği.
  • Raul Tejada - Raul'un Kulübesi.

Fallout New Vegas - Raul'dan Sonsuz Ücretsiz Onarım

28 ilgili soru bulundu

Fallout 3'te en yüksek onarım kimde?

Fallout 3 Wiki'ye göre -- Somah (Annelik Zeta DLC'sinden bir NPC) 100'lük bir onarım becerisine sahiptir. Ayrıca, sonunda onarım becerisini 100'e çıkaracak bir aksaklığa sahip olan Haley'e (Point Lookout DLC'den bir NPC) de bakabilirsiniz.

Rhonda'yı nerede buluyorsun?

Rhonda, şurada bulunan devre dışı bırakılmış bir Bay Handy'dir. Kara Dağ depo binası 2281'de.

Tabitha ve Rhonda nereye gidiyor?

tabitha ve Rhonda doğuya gitti, Sezar'ın topraklarından geçti . Çok azı onlara inansa da, bazen onların maceralarının hikayeleri batıya geri döndü. Sonunda ikiliyle ilgili hikayeler toplandı ve yayınlandı ve çocuklar arasında oldukça popüler olduğu kanıtlandı.

Black Mountain 2. katın anahtarı nerede?

Girmek için Tabitha'nın oda anahtarı gereklidir. tabitha'nın vücudu veya binanın merdivenlerinin altındaki küçük bir kayanın altında.

Raul neden eşyalarımı tamir etmiyor?

Önce bir refakatçi olarak görevden alınmalı ('en iyisi için') onarımlar yapılmadan önce. Onu Lucky 38'e atmak da onarımları mümkün kılmaz. Raul'un Onarım becerisi 100'dür ve onu eşyaları tamamen onarmak için kullanmak çok pahalıdır.

Görevden alınırsa Veronica nerede?

1 Cevap. Görevden alındığında, arkadaşlarınızın geri dönüp dönmeyeceğini seçebilirsiniz Lucky 38'deki süitinize veya ilk tanıştığınız yere .. Bu yolculuk hemen oluyor, atıkların arasından geçmiyorlar.

raul avantajı nedir?

Tam Bakım Fallout: New Vegas'ta bir avantajdır. Raul Tejada'nın eşlik etmesiyle kazanılan Düzenli Bakım avantajına yapılan bir yükseltmedir.

Raul hangi silahları kullanacak?

Raul'un tercih ettiği ana silah a . 44 Magnum Tabanca , Raul'un elinde çok güçlü. Silah asla kırılmayacak veya mühimmat bitmeyecek, bu da Raul'u güçlü bir zırhla donatıldığında bir tanka benzetiyor.

Loyal, Volare'den sonra nereye gidiyor?

Volare'yi tamamladıktan sonra Sadık kaybolabilir! Bunun nedeni, B29'lu askının başka bir hücre ile değiştirilmesidir. Sadık eski hücrede sıkışmış olabilir. Sadık bulunabilir Kara Dağdan geçerken tüm Nightkin muhafızlarını öldürdükten sonra.

Cass'i nasıl yoldaş edinirsiniz?

Arkadaş. Cassidy'yi işe almak için, oyuncu 50 konuşma veya takas kontrolü yapmalıdır . Alternatif olarak, Cass's Whiskey Challenge, 3'ü tüketilecek 12 şişe viski toplanarak 75 takas ile yapılabilir.

Tabitha'nın oda anahtarı nerede?

Kafa Yayın Binasına (M44:4) ve arkadaki ikinci kapıyı alın. Yukarı çıkan merdivenlerin hemen altında Tabitha'nın 1 numaralı odasının anahtarını bulacaksınız.

Usta serpinti nedir?

Usta süper mutantların yaratıcısı ve lideri . Aynı zamanda, amacı her insanı gerektiğinde zorla FEV aracılığıyla bir süper mutanta dönüştürmek olan 'Birlik' adlı bir hareketin de beynidir.

Raul iyi bir arkadaş mı?

Bu yüzden rol yapmayı seven Kuryeler ile ilgili olarak, Raul harika bir arkadaştır . Yine de bir dövüşçü olarak, istatistikleri en iyisi değil, tam bir itici olduğu söylenemez. Temel Silahlarda iyidir, ancak Raul'un schtick'i bir tamircidir ve uzmanlığının çoğu Bilim ve Onarım'da yatmaktadır.

t51b güç zırhını nasıl düzeltirim?

İçerideki satıcıyla konuşun ve ardından her yere hızlı seyahat edin. Adama hızlı bir şekilde geri dönün ve onarım diyaloğunu açın. Gerektiği kadar tekrarlayın. Artık oyununuzun geri kalanı için 100 onarım becerisine sahip bir satıcınız var.

Fallout 3'teki Çin Gizli Zırhı nerede?

Konum. Sadece elde edilebilir Operasyon Demirleme simülasyonundan sonra . Simülasyon tamamlandıktan sonra açılabilen cephanelik içindedir. Bu oyun boyunca sadece bir tanesidir.

Alien Epoxy Fallout 3 ne işe yarar?

Yabancı epoksi tüpler içinde gelir ve kullanıldığında, oyuncunun mevcut donanımlı silahının durumunu geri yükler . Epoksinin tamir edebilmesi için silahın donatılması gerekir, bu nedenle uzaylı epoksi kırık silahları tamir edemez.

New Vegas'ta zırh tamir takımları var mı?

Fallout New Vegas'ta Silah Tamir Takımları, mevcut silahınızı belirli bir oranda (Onarım becerinize bağlı olarak) onarmanıza izin verir. Zırh Tamir Takımları da aynı şeyi yapar , ancak şu anda donatılmış zırhınız için; bu kadar basit.

New Vegas'ta onarım ne işe yarar?

Onarım becerisi herhangi bir silah ve kıyafeti korumanıza izin verir . Buna ek olarak Repair, yeniden yükleme banklarında öğeler ve Guns mühimmatı oluşturmanıza olanak tanır. Aynı nedenlerden dolayı New Vegas'ta onarım hala iyidir.