Rashmi desai'nin çocuğu var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Kariane DuBuque
Puan: 4.2/5(8 oy)

Çocuğu/Kızı Yok . Bundan sonra, Rashmi'nin Siddharth Shukla, Arhaan Khan ve Laksh Lalwani ile ilişkisi olduğu söyleniyor. Bu üçü arasında, Siddharth Shukla ile olan adı genellikle bağlantılıdır.

Rashmi Desai'nin kızı var mı?

Rashmi Desai kızı Manya Sandhu

Rashmi Desai'nin Kızının adı Manya Sandhu. Rashmi annesi, erkek kardeşi ve kızıyla birlikte Mumbai'de yaşıyor.

Rashmi Desai düşük mü yaptı?

Uttaran'ı yaptıktan sonra ikili Nach Baliye 7'ye katılmıştı. Ve birkaç basında çıkan haberlere göre Rashami, görünüşe göre onun düşük hakkında konuşuldu gerçeklik şovunda. Nandish'e aynı şey ETimes TV tarafından sorulduğunda, oyuncu, 'Asla hamile kalmadı.Rashmi ve Nandish neden boşandı?

Bir rapora göre, Desai ve Nandish, Uttaran setinde tanıştı ve 2012'de birbirleriyle çıkmaya başladılar ve evlendiler. Desai, boşanma sebebinin Nandish'in bayan arkadaşları . Aynı zamanda Nandish, Rashmi'nin son derece hassas davranışından dolayı üzgün olduğunu söyledi.

Rashami Desai zengin mi?

Rashmi Desai Net Değeri 2021:

Bölüm başına 55.000 – 80.000 .

Rashmi Desai'nin çocuğu var mı?| İşte Gerçek Bir Gerçek| Rashami Desai kızı| Manya Sandhu

27 ilgili soru bulundu

Rashmi Desai'nin erkek arkadaşı kim?

2018'de Desai bir araya geldi Arhan Han , ikisi de 2019'da Arhaan'ın Desai'ye evlenme teklif ettiği Bigg Boss 13'e katıldı ve Desai teklifi kabul etti. Daha sonra, Salman Khan tarafından Arhaan'ın daha önce evli olduğu ve Desai'den sakladığı bir çocuğu olduğu ortaya çıktı.

Rashmi Desai bekar mı?

Aşık olup olmadığı sorulduğunda, aşık olduğunu itiraf etti, ama kendine. ... Bir Instagram kullanıcısı Rashami'ye ilişki durumunu sorduğunda, Rashami 'bir parti' diyerek bir gif ile cevap verdi. bekar olduğunu .

Rashmi boşandı mı?

Aktör Rashami Desai boşanması hakkında konuştu Nandish Sandhu . Yaklaşık dört yıl evli kaldıktan sonra 2016 yılında boşanmış olan eski çift, şimdilerde samimi bir ilişki paylaşıyor.

Siddharth Shukla ve Rashmi Desai bir ilişki içinde miydi?

Televizyon yıldızları Rashami Desai ve Sidharth Shukla yıllar boyunca bir aşk-nefret ilişkisi paylaştı . İkili, Colours TV'de yayınlanan Dil Se Dil Tak adlı hit programın bir parçasıydı. Bununla birlikte, Bigg Boss 13'te kavgacı olarak görüldüler ve düzensiz denklemleri şovda birçok çirkin kavgaya bile neden oldu.

Rashmi Desai arhaan ile çıkıyor mu?

'Bigg Boss 13'e çok aşık bir çift olarak katıldıktan sonra Rashami Desai ve Arhaan Arhaan'ın ilk evliliğinden bir çocuğu olduğu ortaya çıktığında, Khan'ın ilişkisi realite şovunda bir darbe aldı. Gösteri sona erdikten sonra oyuncu, ilişkilerinin bittiğini söylemekten hiçbir şey söylemedi.

Rashmi Desai üç kez mi evlendi?

Rashami Desai düğümü bağladı 2012 yılında rol arkadaşı Nandish Sandhu ile birlikte. Ancak kısa süre sonra düğünleri dibe vurdu ve 2014'te yollarını ayırdılar ve 2015'te boşandılar. Bir haber portalına verdiği röportajda Rashami, boşanmalarının ardındaki nedenin Nandish olduğunu iddia etti. birkaç 'kadın arkadaşı' vardı.

Rashmi Desai'nin maaşı ne kadar?

Rashami Desai

Basında çıkan haberlere göre, Bigg Boss'taki tüm diğer yarışmacılar arasında en çok kazanan oldu. Rashami etrafta dolaşıyor Bölüm başına 55.000 - 80.000 INR .

Rashmi Desai'nin hangi arabası var?

Kilitlenme aşamasından önce bir Mercedes satın alma planlarını bırakan popüler televizyon oyuncusu, yepyeni bir Mercedes satın aldı. Range Rover . Sevinçli bir Rashami, lüks arabasını satın aldıktan sonra sosyal medyada bir dizi fotoğraf ve video paylaştı.

Rashmi Desai Brahman mı?

Aile, Kast ve Koca

Rashami Desai bir Gujarati Hindu Ailesi . Babasının adı Ajay Desai. Annesi Rasila Desai bir öğretmendir. ... Rashami, 12 Şubat 2012'de Dholpur'da Uttaranlı başrol oyuncusu Nandish Sandhu ile evlendi.

Rashmi Desai ve annesi arasında ne oldu?

Aktris ne zaman birine kalbini verse, o kişi sonunda ona ihanet etmişti. ... Rashami'nin annesi Rasila Desai ile ilişkisi kaput gitti ilk boşandıktan sonra aktör Nandish Sandhu, ancak Bigg Boss anne-kız ikilisini yeniden bir araya getirdi ve o zamandan beri ikisi büyük bir bağı paylaşıyor.

Kiara Sandhu kimdir?

Nandish Sandhu olarak bilinen Nandish Singh Sandhu (25 Aralık 1981 doğumlu) Hintli bir aktör, model ve yapımcıdır. Ağırlıklı olarak televizyon rolleriyle tanınan kariyerine modellik yaparak başladı.