Rappelz kapandı mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Alda Grady
Puan: 4.5/5(2 oy)

Rappelz'in en son genişlemesinin 2016'da piyasaya sürüleceği onaylandı, ancak şimdilik Webzen, hardcore sunucuda oynayanlar için önemli bilgilere sahip. Oyunun kullanıcı tabanı arasında popülerlik eksikliği nedeniyle, Webzen resmi olarak duyurdu. sunucu birkaç ay içinde kapanacak .

Hala Rappelz oynayabilir miyim?

Rappelz hala devam ediyor bununla birlikte, birkaç eşya mağazası satışını, güçlendirme olaylarını ve hızlandırma olaylarını not eden Bora Adası'nda barındırılan bir web sitesi ile. ... Ancak yeni içerik menüde görünmüyor.

Rappelz ne zaman kapandı?

28.02.2018 15:00 (UTC+9) , bu, tüm Japon Rappelz oyuncuları için 11 yıllık bir dönemin sona erdiğini gösteren saat ve tarihtir. Bu belirli saatte, Japon sunucularındaki tüm çevrimiçi oyuncuların bağlantısı son kez kesildi.FlyFF 2021 Yaşıyor mu?

Bu ömür karşı FlyFF'den uzak , ancak gelecekte ciddi değişiklikler olacak. 21/08/2020 tarihindeki olağanüstü bakımın ardından WEBZEN, FlyFF ve Rappelz oyunları için hizmetlerinin 21/09/2020 tarihinde sona ereceğini belirten üzücü bir duyuru yayınladı.

Flyff Gold öldü mü?

Resmi oyun çok ölü . En kalabalık diyarlarda 300'den az aktif oyuncu zirvede.

Roblox Neden 3 Gün Kapatılıyor (Güncelleme)

20 ilgili soru bulundu

Flyff'in sahibi şimdi kim?

Flyff'in sahibi şimdi kim? Flyff (Fly for Fun'ın kısaltması) bir fantezi MMORPG oyunudur. Koreli geliştirme şirketi Gala Lab (eski adıyla Aeonsoft & nFlavor) . Flyff, 13 ülkede ve 10 dilde barındırılıyor ve 30 milyondan fazla kayıtlı hesaba sahip.

rappelz'den Bora'ya nasıl transfer yapabilirim?

Karakterlerinizin Webzen'den Bora servisine transferini nasıl talep edebilirsiniz. Rappelz'i başlatın ve 23 Eylül'den önce hesabınıza giriş yapın. Bir pencere açılır, transfer talebinde bulunmak için tıklayın. Bora hesabınızı kaydedin ve talimatları izleyin.

Webzen'e ne oldu?

Webzen artık Flyff'i transfer olarak çalıştırmayacak MMO'nun yeni bir yayıncıya geçişi devam ediyor. Oynaması ücretsiz MMO'ya artık şirket tarafından hizmet verilmeyeceği için Flyff için Webzen döneminin sonu gibi görünüyor. Ancak oyun, habersiz yeni bir yayıncı ortağıyla el değiştireceği için yaşamaya devam edecek.

Fly For Fun hala var mı?

Oyun ilk olarak ABD'de gPotato tarafından yayınlandı, ancak şimdi Webzen üzerinden Flyff Gold olarak mevcut. Yayınlandığından beri Flyff birçok önemli güncellemeden geçti. gerçeği Flyff neredeyse 9 yıl hayatta kaldı bu kadar çok başka oyunun açılıp kapanması, oyunun popülerliğini koruduğunu açıkça gösteriyor.

Flyff İptal Edildi mi?

Sonuç olarak, Gala Lab, geliştirmeye devam edilmeyecek olan FLYFF 2 Projesi ile ilgili resmi bir açıklama yaptı. ... Gala Lab'a göre, şirketin yaşadığı çeşitli iç koşullar nedeniyle proje durduruldu.

Bora ekosistemi nedir?

Bora Ekosistemi blok zincir teknolojisi ve kripto-ekonomik teşvikler kullanan merkezi olmayan oyun platformu oyuncuları güçlendirmek için.

Flyff'te nasıl usta olunur?

Görev Gereksinimi: %99,99 EXP ile 120. seviye olmalıdır.
...
Ana görev

 1. Karakteriniz 60. seviyeye düşürülecek.
 2. Karakterinizin adının yanında bir Usta Rozeti görüntülenecektir.
 3. Karakterin stat puanları 60-(118) seviyesine düşürülecek.
 4. Karakterin beceri puanları, tüm becerileri en üst düzeye çıkarmak için yeterli olacaktır.

Flyff'i nasıl indirebilirim?

Yükleme Rehberi:

 1. Yükleyiciyi buradan indirin.
 2. Adım 1: Flyff_v1'i çıkarın. ...
 3. Adım 2: Flyff_v1'i açın. ...
 4. Adım 3: İleri'ye tıklayın.
 5. Adım 4: Lisans Sözleşmesindeki koşulları kabul ediyorum'u seçin ve ardından İleri'ye tıklayın.
 6. Adım 5: İstediğiniz klasör hedefini seçin (varsayılan C:Program FilesPlayparkFlyff'dir), ardından İleri'ye tıklayın.

Flyff Altın nedir?

Flyff Altına Genel Bakış. Gala Lab (eski adıyla Aeonsoft) tarafından geliştirilen ve Gala-Net tarafından yayınlanan Flyff, oyunculara süpürge, binicilik tahtası, bisiklet veya kanatlarla uçma şansı 20. seviyeye ulaştıklarında. Oyuncular ayrıca uçarken de savaşa girebilirler. ... Flyff, oynaması ücretsiz, eşya mağazası tabanlı bir oyundur.

Flyff'te uçabilir misin?

20. seviyede, herhangi bir karakter süpürge veya tahta gibi ücretsiz olarak uçabilir. Flyff dünyasını dolaşmak için. Hepsi binmek ve maksimum hızlarına çıkmak için zamana ihtiyaç duyar.

Flyff'te uçan bir tahtayı nasıl edinirsiniz?

Bu Öğe aşağıdaki NPC Mağazalarında bulunabilir:

 1. (İstasyon) Dior, Flarine'de.
 2. (İstasyon) Saint Morning'deki Tina.
 3. (İstasyon) Almani Darken'de.

Flyff'e hile karşıtı nasıl kurulur?

 1. Flyff Klasörünüzü açın.
 2. EasyAntiCheat Klasörüne gidin.
 3. EasyAntiCheat_Setup.exe'yi çalıştırın.
 4. Flyff Online'ı seçin ve kur'a tıklayın.
 5. Oyun istemcisini tekrar çalıştırın.