Randy beamer kovuldu mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Hoşea Hammes Jr.
Puan: 4.4/5(44 oy)

Televizyon haberlerinde 40 yılı aşkın bir sürenin ardından, 61 yaşındaki Beamer imza atıyor. Akşam 10'da veda haber programıyla emekli olacak. Cuma günü WOAI-TV'de. R-kelimesi benim için biraz zor, dedi. (Yani) bu bir son değil, sadece bir başlangıç.

Randy Beamer emekli oldu mu?

SAN ANTONIO – Haberler 4 San Antonio'nun uzun zamandır çapacısı Randy Beamer Haber 4'te 30 yıldan fazla bir süre sonra emekli olmak ve haber sektöründe 40 yıldan fazla.

San Antonio'da Randy Beamer'ın yerini kim aldı?

San Antonio'nun yeni bir spikeri var. Jonathan Martinez Mart ayında emekli olan TV efsanesi Randy Beamer'ın yerine News 4 San Antonio ailesine katılacak. Martinez, istasyonun 5, 6, 18:30 ve 22:00 saatleri için sunucu masasında Simone De Alba ile akşam ve geç haber yayınlarına ortak sunuculuk yapacak. birincil hafta içi haber bültenleri.Ursula Pari ve Randy Beamer hala evli mi?

Ursula Pari ve Randy Beamer, sendikayı 2007'de sona erdirdi. hakkında hiçbir detay yok ikilinin düğümü ne zaman ve nerede bağladığı. Ayrılmalarının arkasındaki neden halk tarafından bilinmiyor. Boşandıktan sonra tekrar aşık oldu ve birkaç yıl bekar kaldıktan sonra düğümü bağladı.

Delaine Mathieu nereye gitti?

Delaine Mathieu ve şimdiki kocası Shad Shafie, Austin'deki Texas Üniversitesi'nde öğrenciyken. Bugün bir mühendislik firmasında çalışan eski UT futbolcu Shad Shafie ile evlendikten sonra, Austin'e ve ardından Wichita'ya taşınmadan önce bir iş buldu. Fox'un Miami'deki iştiraki WSVN .

Randy Beamer'ın Son Haber Yayını - WOAI News 4 San Antonio, 10:00 (Dolu), 3/5/2021

17 ilgili soru bulundu

Randy Beamer'ın yerini kim alacak?

Jonathan Martinez Sinclair'in sahibi olduğu San Antonio NBC üyesi WOAI'ye katılacak. İstasyon, Martinez'in Mart ayında emekli olan Randy Beamer'ın yerini alacağını ve Kasım ayından itibaren akşam haberlerini Simone De Alba ile birlikte sunacağını söyledi.

Irene Cruz WOAI'ye ne oldu?

2 Kasım 1977'de 28 yaşındaki Irene Cruz, Arapahoe Caddesi'nin 2100 bloğunda bulunan Bean Otel'de bir oda kiraladı. Ertesi gün, temizlik personeli Irene Cruz'u odasında ölü buldu. Soruşturma sırasında belirlendi boğularak öldürülmüştü .

Randy Beamer'ın çocukları var mı?

Beamer'ın kızı Jessie , ve kocası Jeff Dunlea bekliyor. Gönderide, 'İnanılmaz kızımı ve harika damadımı tebrik ederim! Harika ebeveynler olacaksınız! Bunlar sevinç gözyaşları, BTW.

Leslie Mouton evli mi?

Mouton emekli Hava Kuvvetleri ile evli pilot Binbaşı Tony Mattox . Bir kızları Nicole Danielle Mattox var.


Myra Arthur'un bebeği oldu mu?

İçinde Mart 2020, Arthur ikinci çocuğunu doğurdu . Aylar sonra, yeni anne başka bir zorlukla karşı karşıya kalacaktı: COVID-19. Aralık 2020'de Arthur'un kocası ve oğlu COVID-19 için pozitif test yaptı.

Randy beamers'ın karısı kim?

Beamer, birkaç yıl sonra KSAT-TV ile evlendiğinde tekrar kafaları çevirdi çapa Ursula Pari 2000 yılında.

Delaine Mathieu, News 4'ten ayrılıyor mu?

Cumartesi günü, kıdemli TV sunucusu Delaine Mathieu, ani ölümüyle ilgili haberleri sosyal medyada paylaştı. kalkış News 4 San Antonio'dan. 'Salı, News 4 San Antonio'daki yayındaki son günümdü... Sizin için çok minnettar olduğumu bildirmek istedim.'

Leslie Mouton peruk takıyor mu?

Yakın zamanda meme kanseri teşhisi konan KSAT 12'den Leslie Mouton, kemoterapinin saç dökülmesinin yan etkisi ile karşı karşıya. Hair Happenings'den Mary Hagood 30 yılı aşkın süredir saç kesiyor ve satıyor. O yardım etti Leslie peruğunu seç .


Leslie Mouton, Morgan'ın Harikalar Diyarı için mi çalışıyor?

SAN ANTONIO – İki kez Emmy ödüllü eski bir TV haber spikeri ve çok rağbet gören bir konuşmacı olan Leslie Mouton, Morgan's Wonderland Inclusion Foundation için pazarlama ve sosyal medya direktörü seçildi (MWIF), benzersiz tema parkı için bağış toplama, planlama ve iletişimi koordine eden ve ...

Sarah Spivey kiminle evli?

SAN ANTONIO – KSAT meteoroloğu Sarah Spivey'i tebrik ederiz! Sarah Perşembe günü nişanlandı Michael Bringardner .

Leslie Mouton şimdi nerede?

KSAT 12'den ayrıldıktan sonra, TV haber spikeri Leslie Mouton, halkla ilişkiler alanı . Bir basın açıklamasına göre Mouton, Morgan's Wonderland Inclusion Foundation için pazarlama ve sosyal medya direktörü seçildi.

Ursula Pari nerelidir?

bu Louisiana Native, lisans derecesini aldığı Louisiana Eyalet Üniversitesi Manship Gazetecilik Okulu'ndan 1983 mezunudur. Ursula'nın kariyeri onu Cajun'daki memleketi Lafayette, Louisiana'dan Portland, Maine'e, ardından güneye, sıcakta mutlu bir şekilde kaldığı Teksas'a götürdü.


Irene Cruz kimdir?

Irene Cruz

o hafta sonları News10 Sabahları için bir çapa . Ayrıca hafta içi sabahları raporlamasını da yakalayabilirsiniz. Irene kariyerine NBC'nin Yuma, Arizona'daki iştiraki KYMA'da başladı ve burada hafta içi akşam haber programlarını demirledi ve üretti. ... Irene her zaman anlatacak harika bir hikaye arıyor!

Mayde Gomez kimdir?

Mayde Gomez katıldı KABB Tilki 29 Ekim 2020'de hafta içi sabah haber ekibi. Uzun zamandır Fox News First sunucusu Ernie Zuniga ile birlikte demir atıyor. ... Mayde, Arlington'daki Texas Üniversitesi'nden mezun oldu; Yayın Gazeteciliği derecesini, Ceza Adaletinde yandal ile kazandı.

Simone de Alba nereden geldi?

Simone büyüdü Kolorado . Kariyerine Great Falls, Montana'da sabah spikeri ve muhabir olarak başladı. Daha sonra eyalet çapında haber spikeri oldu ve Billings'e transfer oldu.

Max Massey nerelidir?

O kenar mahallelerden Philadelphia, Pennsylvania, Kuzey Platte ve Lincoln, Nebraska yoluyla . Max, iş dışında siyaseti ve sporu yakından takip ediyor, özellikle Penn State, mezun olduğu okul ve Philadelphia spor takımları.


Justin Horne KSAT'ın boyu kaç?

Justin, Batı Teksas'ta doğup büyüdü ve çocukluğunun çoğunu Teksas havasından etkilenerek geçirdi. Boş zamanlarında, Justin'i basketbol salonunda uzun gövdesini kullanarak bulabilirsiniz. 6 fit 4 inç . Ayrıca golf oynamayı ve karısı Lauren ve iki kızı Hailey ve Hannah ile vakit geçirmeyi seviyor.

Nasıl harika bir haber spikeri olurum?

Bir televizyon haber spikeri olarak, haber programında ele alınan her konuya aşina . Genellikle bir komut dosyasından veya teleprompterden okurlar ve özellikle teleprompter başarısız olursa, topluluk önünde konuşma becerileri çok önemlidir. Haberi konuya uygun bir tonla tam olarak verebilmelisiniz.

Myra Arthur KSAT 12 Hamile mi?

SAN ANTONIO – KSAT 12 çapa Myra Arthur bekliyor ! Arthur duyuruyu Çarşamba günü sosyal medyadan yaptı. O ve kocasının 'en küçük balkabağı' ile tanışmak için sabırsızlandıklarını söylüyor. Bu, Arthur ve kocasının ikinci çocuğu olacak.

Myra Arthur felç mi geçirdi?

Hafta sonu boyunca Myra Arthur, sosyal medyadaki bir gönderide yokluğunu açıkladı. Bell felci . 'Yüzümün sol tarafı geçici olarak felç oldu. Tam gülümseyemiyorum.