Randvi ile olmak için Petra'dan ayrılmam mı gerekiyor?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Litzy Reichert
Puan: 4.1/5(64 oy)

Assassin's Creed Valhalla'da Randvi ile zaten romantik bir ilişki içindeyken Petra ile çıkmanız mümkün değil. Bugüne kadar, Petra, önce Randvi'den ayrılman gerek , ancak bunu yapmak, daha sonra AC Valhalla hikayesinde onunla düzeltme planlarınızı sona erdirecektir.

Petra ile aşk yaşarsan Randvi ile aşk kurabilir misin?

Randvi'yi romantizm için hikayenin sonuna kadar beklemeyi tercih ederseniz (böylece size bu arada Petra ve Tarben gibi diğerlerini romantizm seçeneği sunar), The Forge and the Flame sırasında Gunnar'ın düğününe kadar bekleyin .

Kötü sonla karşılaşmadan Randvi'yi romantize edebilir misin?

Buradaki en güvenli seçim, seni bir arkadaş olarak önemsiyorum'u seçmek. Ama eğer AC Valhalla Randvi'yle aşk yaşamaya kararlıysanız, hepsi kaybolmadı . Sigurd ve Randvi ayrıldıktan sonra onunla daha sonra güvenli bir şekilde bağlantı kurabileceksiniz. Bu şekilde Sigurd'u üzmeyecek ve alacağınız sonu riske atmayacaksınız.Petra'yı romantizm herhangi bir şeyi etkiler mi?

Romancing Petra da en iyi seçim çünkü orada potansiyel bir olumsuz etki yok onların romantizmi Assassin's Creed Valhalla'nın hikayesinde olabilir. ... Petra ile olan romantizmin hikayeyle hiçbir ilgisi yoktur ve oyunculara Eivor'a onlara gerçek mutluluğu getiren romantik bir ortak verme şansı verir.

Randvi'yle yatıp yine de iyi bir son elde edebilir misin?

Randvi'den sona ermeden önce herhangi bir yerde gönüllü olarak ayrılırsanız, yine de iyi Sigurd'dan ayrıldıktan sonra işleri bitirip düzeltti.

Assassin's Creed Valhalla - Petra ile birlikte olmak için Randvi'den Ayrılmak

32 ilgili soru bulundu

Sigurd öğrenmeden Randvi'den ayrılabilir miyim?

Dikkat et, onunla takılmak için hala bir seçenek var, ama Sigurd yine de öğrenecek . Bununla birlikte, daha sonra ana hikayede (SPOILER AHOY), AC Valhalla'daki Sigurd ve Randvi ayrılacak. ... Onlar (SPOILER) ayrılana kadar bekleyin.

Randvi'den ayrılırsam ne olur?

İlk karşılaşmadan sonra Randvi'den ayrılırsanız, eylemleriniz bir Sigurd Strike olarak sayılmayacak ve sizi İyi Son'a doğru dürtmeyecek . Dahası, Sigurd'a ihanet etmemeyi tercih ederseniz, çiftin sonunda ayrılacağı için tek yapmanız gereken hikayenin ilerlemesini beklemektir (hikayenin 40 saati).

Petra'dan ayrılıp tekrar bir araya gelebilir misin?

Assassin's Creed Valhalla'da Petra ve diğer romantik karakterlerden nasıl ayrılırsınız? ... Her ne zaman Petra ile tekrar konuşursan, onu öpme seçeneğin olacak. , işleri daha da ileri götürün, aynı zamanda ondan ayrılmak için. Ahlaki kodunuzu düz tutmak istiyorsanız, bunu başka biriyle romantizm yapmadan önce yapmalısınız.

Randvi ile çıkabilir misin?

Randvi ile romantizm her iki cinsiyet için de mevcuttur .

Erkek veya kadın karakter olarak oynayabilirsiniz – bu, romantizm seçeneklerinin hiçbirini engellemez.


Randvi Sigurds karısı mı?

Randvi. Şimdi işlerin ilginçleştiği yer burası. Randvi, Sigurd'un karısıdır. ve Jarl'ınızın diğer yarısıyla yatağa atlamak, iyilik yapmanın en iyi yolu olmayabilir.

Petra AC Valhalla kimdir?

Petra Anglosakson bir kadın 9. yüzyılda İngiltere'deki Kuzgun Klanı için avcı olarak görev yaptı.

Randvi bir Kassandra mı?

söz yok Sızdırılan diyalogda Kassandra hakkında bilgi veriliyor ancak Valka, Assassin's Creed Valhalla karakteri Randvi'yi bunun merkezinde gördüğünü iddia ediyor. Randvi, Kassandra'ya benzer bir görünüme sahip olduğundan, teori, Eivor'un adada Randvi'yi değil, Kassandra'yı bulacağıdır.

Randvi ile yatmalı mısın?

Sigurd'la çıkmak istemiyorsan, seni kulede öptükten sonra Randvi ile yatma . Tüm iyi şeyler bekleyenlere. ... Öte yandan, kontinans sizin için bir fincan çay değilse ve Eivor'un her fırsatta Randvi ile yatmasını istiyorsanız, Sigurd'u ve sonunun nasıl olmasını istediğinizi hatırlayın.


Toka'yı sevebilir misin?

Diğer genişleme Wrath of the Druids'e benzer şekilde, Assassin's Creed Valhalla'nın The Siege of Paris DLC'sinde yalnızca bir romantizm var. ... Diğer ziyaretçi, Toka, romantik olamaz - o ve Eivor yakın müttefik olsalar bile.

Soma'yı sevebilir misin?

Ne yazık ki, Soma romantik bir karakter değil Assassin's Creed: Valhalla, en azından Eivor için değil. O sadece Eivor'un Grantebridgescire maceraları için bir müttefik. Oyun içi ilişkilerinin kapsamı, sadece bazı çapkın yorumların değiş tokuşudur.

Petra Valhalla ile yatarsan ne olur?

Duygularını gösterme seçeneğini seçebilirsin - Petra'yı öpeceksin. Eylem, yerleşimin ana binasındaki Eivor'un odasına taşınacak. Eivor Petra ile yatacak (oyunda seks sahnesi yok, ekran kararacak ve oyun binayı dışarıdan gösterecek).

Petra ile çıkabilir misin?

Petra'yı romantizm için Avlama Kabini'nin kilidini açmanız ve tüm yan görevlerini tamamlamanız gerekecek - o zaman onunla okçuluk randevusuna gidebilir . Randevunuzdan sonra, onunla tekrar konuşursanız, size duygularını itiraf edecek - ve karşılık verirseniz, yatakta güzel bir kucaklaşma ya da bunun gibi bir şey yapacaksınız.


Valka'yı AC Valhalla'da romantizm yapabilir misin?

Üstelik Valka, Eivor'u okyanus boyunca İngiltere'ye kadar takip ediyor. Bir romantizmin gelişmesi çok mantıklı olurdu. Ancak sonunda, Valka, tüm Asgard ve Jotunheim yan görevlerinde profesyonel bir mesafeyi koruyor . Eivor'dan bu kadar etkilenmiş biri için romantizmin asla bir seçenek olmadığını düşünmek çılgınca.

Sigurd'a karşı 3 saldırı nedir?

1. Vuruş: Önsözde Kargoyu yanınıza alın. 2. Vuruş: Fırsat bulduğunda, Randvi'yi romantizm. Vuruş #3: Bir Taştan Kan Sırasında Bir tartışmanız olduğunda görev Basım ve Sigurd'u yumruklayın. Vuruş #4: Bir Brewing Storm görevi sırasında Dag'ı bir düelloda yendiğinizde, ona kılıcını geri vermeyin.

Basım iyi mi kötü mü?

Sonunda Basım'ın olduğu ortaya çıktı. kötü adam İlk Medeniyet sırasında Odin olarak geçmişte yaptığı yanlışlar için Eivor'dan intikam almak isteyenler hep birlikte. Bu şeytani plan, Basim'in karakterizasyonuyla aynı çizgide olmayacak kadar dışarıda olduğu için acımasız bir kötü adama dönüştürdü.

Valhalla'daki kötü son nedir?

Biri Sigurd'a ihanet edeceklerine dair bir kehanet, diğeri ise All-Peder Odin'in kendisi. Eivor, sık sık Odin'in onları şeref yerine şanı seçmeye zorlayan vizyonları yaşar. Eivor, İskandinav bilgelik ve bilgi tanrısının tavsiyesine kulak verirse , oyuncular kötü son alır.


Valhalla'da birden fazla romantizm yaşayabilir misin?

Ama Valhalla'daki romantizm seçenekleriyle ilgili fikrimi gerçekten değiştiren şey, daha uzun süreli ilişkiler için seçeneklerin olmasıdır. Ve malesef, bir seferde bunlardan sadece birine sahip olabilirsin .

Canon eivor için hangi cinsiyet?

Bir prequel grafik romanı, Kadın Eivor'u kanon olan olarak destekliyor gibi görünüyor, ancak henüz hiçbir cinsiyet resmi olarak kanon olarak ilan edilmedi . Bir Erkek veya Kadın Eivor arasında büyük bir oyun farkı yoktur. Diyalog gibi anlatı değişiklikleri seçtiğiniz cinsiyete uygun hale gelir.

Randvi nerede?

Randvi, yerleşimin baş danışmanı olarak görev yapan İskandinav bir kadındı. Ravensthorpe, Anglo-Sakson İngiltere'de 9. yüzyıl boyunca.

Brasidas'ın ölmesini durdurabilir misin?

Birçok oyuncu AC Odyssey'de Brasidas'ı kurtarabilir misin diye sordu. AC Odyssey'de Brasidas'ı kurtarmak aslında imkansız, karakterin ölümü zaten oyunda ayarlanmış ve hiçbir karar bu sonucu etkileyemez. ... Oyunda zamansız ölümü önlenemez .