Rabble-rouser bir kelime mi yoksa iki kelime mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Aditya Green Sr.
Puan: 4.9/5(53 oy)

Rabble-rouser tireli birleşik sözcük bir tire ile birbirine bağlanmış iki ayrı kelimeden oluşan bir kelimedir.

Rabble-rousing nasıl yazılır?

ayaktakımı uyandıran kişiyle ilgili, onunla ilgili veya özelliği. halkın tutkularını veya önyargılarını harekete geçirme örneği veya uygulaması.

Rabble rouser teriminin anlamı nedir?

: bir grup insanı kızdıran, heyecanlandıran veya şiddet uygulayan bir kişi (örneğin konuşma yaparak) özellikle siyasi veya sosyal bir hedefe ulaşmak için.Rabble-rousing'i bir cümlede nasıl kullanırsınız?

Halkın ağzından gevezelik etme yeteneğine sahipti ve hiçbir zaman ortalığı ayağa kaldıran bir kişisel hakaretten çekinmedi. Kalabalığı kışkırtan reformist duruşunu hemen terk eder ve gecekondularda mülk satın almaya karar verir. Ayak sesleri uyandırmak yerine sessizliği bozuyordu.

Rabble rouser tirelenmiş mi?

Rabble-rouser tireli birleşik sözcük bir tire ile birbirine bağlanmış iki ayrı kelimeden oluşan bir kelimedir. ... Rabble-rouse fiil olarak kullanılabilir, ilgili kelimeler rabble-rous, rabble-rous, rabble-rousing.

Shikari'ye Girin - Rabble Rouser (resmi tanıtım videosu)

22 ilgili soru bulundu

rüşvet nedir?

/ (ˈraʊzə) / isim. insanları harekete geçiren kişi veya şey heyecan verici bir konuşma veya etkileyici bir rock şarkısı gibi.

şatafatlı anlamı nedir?

1 : aşırı yüksek veya süslü gösterişli retorik. 2: kendini beğenmişliğe sahip olmak veya bunu sergilemek: kendini beğenmiş, kendini beğenmiş bir politikacı.

açıklanabilir anlamı nedir?

: açıklanabilir .

Bir cümlede ılımlı nasıl kullanılır?

Bir Cümlede Orta ?

  1. Kızın hafif ila orta şiddetteki astımı, şiddetli solunum sorunları olan bir kişi gibi onu etkilemedi.
  2. Kampanyaya orta düzeyde maddi katkı sağlayanlar, aşırı bağışlar yapanlar kadar kutlanmadı.

Rabble İncil'de ne anlama geliyor?

: bir mafya tarafından hakaret etmek veya saldırmak .

unimpaired'nin tanımı nedir?

: hasar görmemiş veya zayıflatılmamış : bozulmamış, bozulmamış konuşma, etkilenmemiş, etkilenmemiş, sürücüler [=sarhoş, uyuşturulmuş, vb. olmayan sürücüler]

Bölünme ne anlama geliyor?

geçişli fiil. : parçalanmak veya ikiye ayrılmak : şiddet veya araya giren zaman veya mekan ile veya sanki ayrı. geçişsiz fiil.

yetkisini kaldırmak ne demek?

Filtreler . İzni, yaptırımı veya onayı iptal etmek . iki.

naif ne demek?

: deneyim veya bilgi eksikliğine sahip olmak veya göstermek : masum veya basit. English Language Learners Dictionary'de saf kelimesinin tam tanımına bakın. toy. sıfat. saf.

yaramazlık yapan anlamı nedir?

: yaramazlık yapan : Kavgaları kışkırtan veya kışkırtan veya onların uzlaşmasını bozan kimse, bozguncuların çabalarını yendi.

İngilizce'de Şaşırmak ne demek?

: son derece kafa karıştırıcı veya anlaşılması zor tamamen şaşırtıcı bir deneyim şaşırtıcı sayıda olasılık

Açıklanabilirlik bir kelime midir?

Çağdaş İngilizcenin Longman Sözlüğündenex‧pli‧ca‧ble /ekˈsplɪkəbəl/ sıfat TEMİZ/ANLAMASI KOLAY Kolay anlaşılır veya açıklanamaz OPP açıklanamaz Devrim'in başarısı, kral hükümetinin zayıflığı ile açıklanabilir.

Extricable ne demek

Çıkarılabilir tanımları. sıfat. çıkarılabilen . Zıtlıklar: ayrılmaz. tahliyeye izin vermemek; çözülemez veya çözülemez.

Kibirli insan kimdir?

Gururlu insandır kibirli veya kibirli . Partiye şişirilmiş bir egoyla girecek ve dinleyen herkese 'Ben çok önemli biriyim' demeye hazır olacak. Bugün gösterişli sıfatı kendini beğenmiş gerizekalılarla ilişkilendiriyoruz.

şant ne anlama geliyor?

1 : Sığır bir tarafa veya yoldan çıkmak veya uzaklaşmak bir ağıla çevrildi. 2: (tren olarak) bir raydan diğerine geçmek.

Kendini beğenmiş birine nasıl denir?

şatafatlı

  1. kibirli,
  2. varsayımsal,
  3. küstah,
  4. şövalye,
  5. göğüslü,
  6. kibirli,
  7. yüksek ve güçlü,
  8. eli açık,

Canlandırıcı anlamı nedir?

1. Hayat vermek veya can vermek; canlandırmak : bir kuklayı canlandırın; kahverengi otlakları canlandırıyor. 2. Daha canlı, yoğun veya çarpıcı hale getirmek; canlandırmak: Bir gülümseme bir yüzü canlandırabilir.

Hırssız Asistan ne anlama geliyor?

olan biri hırssız bir tür başarı elde etmek için özellikle motive değildir. Fazladan kredi almaktansa kanepede uzanmayı mı tercih edersin? Okula gelince, hırssızsın.

Failin yasal tanımı nedir?

yasa dışı, suç veya kötü bir eylemde bulunan veya işleyen bir kişi: Bu iğrenç suçun failleri bulunmalı ve kanunlarca en ağır şekilde cezalandırılmalıdır. .