Quivers wow classic nereden alınır?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Brooklyn El III
Puan: 4.4/5(5 oy)

Bu öğe satın alınabilir Darnassus (4) , Thunder Bluff (4), Arathi Highlands (3), Orgrimmar (3), Duskwood (2), Dustwallow Marsh (2), Ironforge (2), Redridge Dağları (2), Stormwind City (2), Ashenvale , Azshara, Durotar , Elwynn Ormanı , Feralas , Loch Modan , Moonglade , Silverpine Ormanı , Stonetalon Dağları ...

Stormwind'de bir ok kılıfı nereden satın alabilirim?

lina ocak > Stormwind City'de.

Vay, titremeleri ne zaman kaldırdı?

Bu makalenin konusu World of Warcraft'tan kaldırıldı. yama 4.0. 1 . Bu, artık elde edilemeyen veya artık kullanımdan kaldırılan öğeleri ve görevleri içerir.WOW Classic'e mermi koyabilir misin?

Quivers, bir tür cephane çantasıdır. Yay kullananlar ve tatar yayı kullananlar tarafından kullanılan ok yığınlarını içerirler (silah kullananlar tarafından kullanılan cephane (atış veya mermi) yığınlarını içeren cephane poşetlerinin aksine). ... Herhangi bir karakter bir titreme satın alabilir ve donatabilir bir çanta yuvasında.

Quiver of the Night Watch'ı nasıl edinebilirim?

1) Mevcut ok kılıfınızdan tüm okları bir banka, ayrı bir torbaya koyarak veya silerek çıkarın. 2) Boş sadağınızı ayrı bir çantaya koyun . 4) Çıkış yapın ve tekrar giriş yapın. Bunu yaptığımda, Gece Nöbeti titremesi alt çubuğumda oturuyordu.

Pattern: Quiver of a Thousand Feathers WoW TBC

34 ilgili soru bulundu

Harpy post titremesini nasıl elde edersiniz?

Bu, satın alınabilecek bir öğedir Frostwolf Klanı ile saygı duyduğunuzda üssünüzde bir satıcı (ordu için).

Vay mermiler için bir titreme var mı?

Cephane Torbaları bir tür cephane çantasıdır. Cephane yığınlarını, yani silah kullananlar tarafından kullanılan mermi veya mermileri tutabilirler (yay kullananlar ve tatar yayı kullananlar tarafından kullanılan ok yığınlarını içeren okların aksine).

Antik sinire sarılmış Lamina'yı nasıl elde edebilirim?

Antik Sinew Wrapped Lamina, avcılar için epik düzeyde bir çantadır. O Raid seviyesindeki bir görevi tamamlama ödülü . Bu görev Felwood'daki Antik Hastat ile başlar ve hem Alliance hem de Horde için geçerlidir.

Shattrath'ta bir ok kılıfı nereden alabilirim?

Bu NPC şurada bulunabilir: Scryer's Tier, loc. 41.63 Shattrath City'de.


Antik Hastat nerede?

Hastat the Ancient, içinde bulunan bir Ancient of Lore'un ruhudur. Felwood'daki Irontree Woods .

Antik Vartrus nerede?

Vartrus'u bulmak için Felwood'daki Irontree Woods , yeşil çamurun ortasında üzerinde küçük bir tepe olan bir ada var, tepeye çıkın ve Vartrus karşınıza çıkacak.

Orta atış poşetini nereden satın alabilirim?

Bu öğe satın alınabilir Ashenvale ve Stranglethorn Vale .

TBC'de cephane çantasını nereden satın alabilirim?

Bu öğe satın alınabilir Nagrand (2) ve Netherstorm .


Düğüm derisi cephane poşetlerini nereden alıyorsunuz?

bunu şuradan öğreniyorsun Thrallmar'daki LW antrenörü veya Hellfire Peninsula'da Honor Hold.

Gnoll cilt palaskasını nasıl elde edersiniz?

Almak zorundasın Alterac'ta Saygı Duymak , sonra bunu NPC satıcısından satın alabilirsiniz.

Cephane çantası org nereden satın alabilirim?

Bu öğe satın alınabilir Gök Gürültüsü Bluff (4) , Ironforge (2), Mulgore (2), Orgrimmar (2), Redridge Dağları (2), Dun Morogh , Loch Modan , Stormwind City , The Barrens , Thousand Needles ve Undercity .

Eskilerin çıtasını nasıl teslim edersiniz?

Bu görevi tamamlamak için yapmanız gerekenler 4 farklı şeytan öldür . Sonra kafayı yağmala ve görevi teslim et. İblisler yaşayanlara sahip olacak!


wicked arrows org'u nereden satın alabilirim?

Bu öğe satın alınabilir Arathi Yaylaları (3) , Orgrimmar (3), Zangarmarsh (3), Darnassus (2), Desolace (2), Duskwood (2), Dustwallow Marsh (2), Eastern Plaguelands (2), Hellfire Yarımadası (2), Moonglade (2), Redridge Dağlar (2), Searing Gorge (2), Shadowmoon Valley (2), Silvermoon City (2), Stormwind City (2), ...

knothide titremeyi nereden öğreniyorsun?

Bunu şuradan öğrenebilirsiniz Thrallmar'daki LW eğitmeni veya Hellfire Yarımadası'ndaki Honor Hold . 2.3 yamasında eklenen tüm yeni kalıpları az önce eğittim.

TBC Classic'te okları nereden satın alabilirim?

Vanilya TBC Oklar Satıcısı bulunur Shattrath bölgesi .

Karazhan'da ok satın alabilir misin?

Gizemli Ok şuradan satın alınabilir Karazhan Satıcı #3661 .


Zangarmarsh'ta okları nereden satın alabilirim?

Kaynak. Bu okları şuradan satın alabilirsiniz: Fedryen Hızlı Mızrak Zangarmarsh'ta (Telredor'un güneydoğusunda Cenarion Sığınağı).

Kan ocağına nasıl girebilirim?

Güney Sur'a ulaştıktan sonra, surların yaklaşık yarısında küçük bir kuleye ulaşana kadar onu geçmeniz gerekecek. Buradan, sola dönün ve sonunda taş köprüyü geçene kadar yürümeye devam edin ve Kan Ocağının girişine ulaşın.