Puantiyeler ve çizgiler birlikte gider mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Prof. Lyla Wisozk
Puan: 4.6/5(13 oy)

Bu nedenle, puantiyeli ve çizgilileri bir arada giymeye çalışıyorsanız, puantiyelerinizin küçük olduğundan emin olun. büyük kalın bir şerit giymek . Alternatif olarak, şeritinizin baskısı küçükse, şeritleri daha büyük, daha cesur bir puantiyeli desenle giyin.

Puantiyelerle hangi desen iyi gider?

Parlak desenlerle nötr renkler

Siyah beyaz çizgiler, daireler, kareler veya diğer geometrik desenler, renkli bir çiçek deseniyle orijinal ve parlak görünür. Şenlikli puantiyeleri hızlı ve kolay bir şekilde eşleştirmek için nötr renk konseptini kullanabilirsiniz.

Kareli ve çizgili bir arada olur mu?

Örneğin ekoseler ve şeritler alın. Ekoseler ve şeritlerin birbirine karışmadığı sıklıkla söylenir, ancak gerçekten çizgiler ekoseler dahil her şeyle gider . Aslında, baskılar pano boyunca oldukça karıştırılabilir.Çizgileri ve desenleri karıştırabilir misin?

Çizgiler, desen karıştırmanın başlangıç ​​noktasıdır ve hemen hemen her desenle iyi eşleşir çünkü temelde tarafsızdırlar. En iyi bölüm: şeritler çok çeşitlidir!

2021 için puantiyeler moda mı?

2021'de puantiyeler moda mı? Polka noktaları asla uzun süre uzakta değildir, ancak 2021'de, kasabada yeni bir baskı var . Baskı tutkunları puantiyeler yerine dama tahtası, renkli şeritler ve bahar için çiçekler (çığır açan) tercih ediyor. Bu, lekeli noktaların artık ortalıkta olmadığı anlamına gelmiyor.

BENZERLİ ÇEKLER VE ŞERİTLER

45 ilgili soru bulundu

Puantiyeler sizi daha ince gösterir mi?

10) Büyüleyici baskılar !

Desen ne kadar küçükse, o kadar küçük görünürsünüz. Daha küçük baskılar, ince çizgiler, küçük puantiyeler, daha küçük çekici desenler, baskılı bir elbise satın alırken dikkat etmeniz gereken şeylerdir.

Puantiye giymek uygun mu?

Kelimenin tam anlamıyla giyebiliyorsanız, lekeli noktaların büyük avantajı herhangi bir yer , en sıradan günlerden en sıcak günlere kadar. Kot pantolon ve spor ayakkabılarınızla puantiyeli bir tişört, iş için siyah bir pantolonla puantiyeli bir bluz ya da yaz düğünü için puantiyeli bir elbise giyebilirsiniz.

Çizgilerle hangi desen gider?

Çizgilerle hangi desenler gider? Harika haber: Çizgiler temelde nötrdür, bu yüzden her şeyle giderler (söz veriyoruz). Çiçekli şeritler koyun, ekose ile çizgili , şam desenli çizgiler, puantiyeli çizgiler, leopar desenli çizgiler - her şey yolunda.

Çiçek ve ekose birlikte gider mi?

Doğru yapıldığında ekose ve çiçek kombinasyonu harika görünebilir — erkek ve kız öğelerinin harika bir karışımı.


Hangi kumaşlar birlikte iyi gider?

Denim, pamuklu kumaş, deri ve süet diğer dokularla iyi oynayan en temel dokulardan bazılarıdır. Daha küçük ve çıplak gözle daha az görülebilen nötr dokular (merinos yünü gibi) daha dikkat çekici dokularla iyi bir uyum sağlar.

Houndstooth ile hangi desen gider?

Meşgul bir kalıp olduğu göz önüne alındığında, houndstooth en iyi şekilde basit, tek tip ince çizgiler veya daha büyük puantiyeler gibi tamamlayıcı motifler .

Desen üzerine desen giyebilir misiniz?

Desenleri karıştırmanın en basit yollarından biri, iki farklı ölçekte katman desenleri . Küçük ölçekli bir baskıyı büyük ölçekli bir desenle eşleştirmek, daha küçük ölçeğin nötr olarak çalışmasına olanak tanır. Bu şekilde, küçük çiçek baskılı bir etek, grunge bir görünüm için geniş formatlı bir ekose pazen ile çalışabilir.

Çizgiler ve hayvan baskısı eşleşiyor mu?

Çizgili Animal Print giyebilir misiniz? Evet Elbette çizgili hayvan desenleri giyebilirsin ama her şeyde olduğu gibi bunda da bir sanat var. ... Yatay çizgiler sizi daha ince gösterecektir, bu yüzden onu bol tutun ve hayvan desenli bir ceketle kombinleyin.


Çizgili noktalar giyebilir misin?

onları diğer boyut puantiyeli ile giyin. … onları çizgili, ekose veya çiçek desenleriyle eşleştirin.

Puantiyeli bir top nasıl şekillendirilir?

ile giy bazı yüksek belli kot şortlar ve puantiyeli gömleğin klasik görünümünden uzaklaşmak için püsküllü bir çanta. Puantiyeler işe uygun kıyafetler de olabilir. Modaya uygun bir dokunuşla şık ve rahat görünmek istiyorsanız, zamansız lacivert renkte yazlık fırfırlı bir gömlek kesinlikle bir hit.

Puantiyeli seviyorsanız bu ne anlama geliyor?

Puantiyeli: Puantiyeli elbiseyi veya gömleği bırakamıyorsanız, kişiliğiniz muhtemelen eğlenceli baskı kadar canlı ve enerjiktir. Puantiye tercih edenler de belirlendi. çalışkan ve çok görevli . ... Puantiyeleri siyah, beyaz ve gri gibi nötr renklerde bile kullanabilirsiniz.

Puantiyeli ve ekose giyebilir misin?

Bu kombinasyon, ofise veya biraz daha az moda olan bir yere desen giymenin harika bir yoludur. Ekose ile puantiyeli giymeye çalışıyorsanız veya puantiyeli ve çizgili bir arada giymeye çalışıyorsanız, sadece desen boyutlarınıza dikkat edin ve daha küçük bir deseni daha büyük bir desenle eşleştirin bir.


Ekose ile ne kombinleyebilirsiniz?

Ekose bir düğmeyi eşleştirin ve Çince klas bir görünüm için. Sıkı yakalı, düğmeli ekose bir gömlek giyin. Ardından, kömür, koyu kahverengi veya lacivert gibi üstünüzü tamamlayan bir çift nötr tonlu, sivriltilmiş chino giyin. Kıyafeti bitirmek için kışlık montunuzu üstüne katlayın.

Ekose ile ne karıştırabilirsiniz?

Ekose Dekor

  • Vurgu Beyaz Olsun. Ekoseden Küçük Bir Renk Çıkarın.
  • Ekose Dekoru Dairesel Desenlerle, yani Leopard ve Puantiyeli Karıştırın. Karışık Bulanık Tüylü Dokular ve Ekose.
  • Kompleks Karelileri Yapısız Versiyonlarla Eşleştirin. Ekose Dekor Çiçek Dekorunu Sever.
  • Şemsiye Her Zaman İyi Bir Fikirdir. ...
  • Ekoseleri Aynı Arka Plan Rengiyle Karıştırın.

60 30 10 dekorasyon kuralı nedir?

60-30-10 Kuralı Nedir? Bir alan için renk paleti oluşturmaya yardımcı olan klasik bir dekor kuralıdır. Şu hususları belirtmektedir Odanın %60'ı baskın bir renk olmalıdır , %30 ikincil renk veya doku olmalı ve son %10 vurgu olmalıdır.

Çizgili duvar kağıdı bir odaya ne yapar?

Yatay veya Dikey

Dikey şeritler, alçak tavanlı kısa bir duvarı daha uzun hissettirirken, yatay şeritler daha geniş, daha geniş bir alanın görsel yanılsamasını sağlayın . Dikey çizgili duvar kağıdını tavana uzatarak, alanı artan görsel ilgiyle kuşatırsınız.


Çizgili yatak takımları ile hangi perdeler gider?

Perdelere kadar çekmek için şeritlerden bir renk seçebilirsiniz. Başka bir seçenek, bir tamamlayıcı seçmektir, örneğin şeftali perdeleri mavi çizgiler için. Üçüncü bir seçenek, perdeler için temel bir nötr seçmektir. Nötr renk, şerit rengiyle aynı yoğunlukta veya aynı sıcaklık seviyesinde olmalıdır.

Puantiyeler zarif mi?

Puantiyeler ilk bakışta çocukça görünebilir - bu baskı genellikle hem küçük çocuklarda hem de okul öncesi çocuklarda bulunur. Fakat trend inanılmaz derecede şık ve olgun doğru yapılırsa. İlk günlerden beri favori olan puantiyeler her görünümü süsleyebilir. İleride, lekeli noktaların her zaman moda olduğunu ve öyle kalacağını gösteren kesin kanıt.

Puantiyeler kadınsı mı?

Polka kelimesinin kendisi Polonyalı kadın için Lehçe'den türemiştir - Çekçe'de küçük kadın veya kıza çevrilir. puantiyeli doğası gereği küçücük, otomatik olarak kadınsı .

Lekeli iş gündelik mi?

İşletme Gündelik Bluzlar ve Üstler

Pasteller, mücevher tonları, ekoseler, yumuşak çiçekler ve baskılar (paisley, geometrik, puantiyeli, ikat) kabul edilebilir.