Progege'ın kredi sonrası sahnesi var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Sabrina Goldner
Puan: 4.2/5(62 oy)

sırasında ekstra bir şey yok , veya sonrasında, Protégé'nin bitiş jeneriği. Krediler yaklaşık 8 dakika sürer.

Protégé'de kredi sonrası sahne var mı?

Krediler sırasında ekstralar yoktur The Protégé'nin fotoğrafı.

Herhangi bir Harry Potter filminin kredi sonrası sahneleri var mı?

Diğer büyük serilerden farklı olarak, Harry Potter filmleri, göze batan bir istisna dışında, jenerik sonrası dizilerden büyük ölçüde kaçındı.Protege 2 olacak mı?

Devam filmi resmi olarak duyurulmadığı için , Protégé yazarı Richard Wenk, The Protégé 2'nin herhangi bir olay örgüsü detayını açıklamadı. Ancak, ilk filmin sonuna bakılırsa, Anna'nın hikayesine devam etmek için geri döneceği ve karakterini almak için birçok yön olacağı açık. .

Black Widow'da bitiş kredisi var mı?

Tam da bu nedenle, Black Widow'un kredi sonrası sahnesi, Natasha'yı ete kemiğe büründürmez. Bunun yerine, ilgili bir karaktere odaklanır ve bir Disney+ serisinden başka bir karakter getirir. Doğal olarak, Black Widow'un son sahnesi MCU'nun geleceğine bağlı . Black Widow için önümüzde büyük spoiler var.

Eternals Kredi Sonrası Sahnesi ve Gizli Cameo Sahneleri Açıklandı - Marvel Aşama 4 Paskalya Yumurtaları

38 ilgili soru bulundu

Natasha Romanoff neden kendini feda etti?

'Endgame'de Natasha kendini feda ediyor Hawkeye'ın Vormir'deki Ruh Taşını geri alması için . Bunun Nat'in yapacağı bir seçim olması beni şaşırtmadı, dedi. Bu kararla kendini huzurlu hissetmesi gerektiğini ve bunu sevgiden yaptığını biliyordum.

Natasha Romanoff'u Kim Öldürdü?

Natasha Romanoff/Black Widow, Avengers: Endgame'de (2019) Vormir'de öldü Avengers: Endgame'in planını hatırlarsanız, hayatta kalan kahramanlar -Tony Stark'ın dehası sayesinde- Thanos'un hamlesini nasıl tersine çevirebileceklerini ve herkesi geri getirebileceklerini anladılar. .

Hangi Harry Potter filminin gizli bir sonu var?

Büyük bir Marvel hayranı değilseniz, çoğumuz bir filmin jeneriğinde gizli bir sahne beklemeye alışık değiliz. Bu yüzden, bazı Harry Potter hayranları, filmin sonunda bir kredi sonrası sahnenin gizlendiğini keşfettiklerinde sürpriz oldu. Harry Potter ve Sırlar Odası .

Harry Potter Sırlar Odası'nda kredi sonrası sahne var mı?

Bunun nedeni, bir Harry Potter hayranının serinin ikinci filmi olan Sırlar Odası'nın, kendi son kredi sahnesi var . Evet gerçekten. @perfect adlı bir TikTok kullanıcısı. Dodge, o zamandan beri viral olan ve binlerce görüş alan sahneyi açıklayan bir video hazırladı.


Ateş Kadehi'nde kredi sonrası sahne var mı?

Sonunda krediler, diyor ki ' Bu Filmin Yapımında Hiçbir Ejderha Zarar Görmedi .' Filmin sonunda 2004 yılında kanserden ölen Oyuncu Yönetmeni Mary Selway'e bir ithaf var. Brendan Gleeson'ın adının yanında parşömendeki yanık bir gözü andırıyor, onun karakterine bir gönderme.

Protestonun sonunda ne oldu?

Protégé Nasıl Biter. Protégé takip ediyor Sözleşmeli katil Anna, vekil babası Moody'yi öldüren kişiyi bulmak için memleketi Vietnam'a dönerken . Ancak oradayken Moody'nin aslında ölmediğini keşfeder. Hayatına kasten saldırıdan kurtuldu ve sahte ölümünü yaptı.

Harry Potter nasıl biter?

Harry, Voldemort'un bir parçasının kendi içinde olduğunu fark eder ve Voldemort'un ölmesi için Harry'nin ölmesi gerekir. ... Son savaşlarında, Mürver Asa'nın gerçek efendisi Harry, Voldemort'u yener . Üçlü, Dumbledore'un ofisine geri döner ve Harry Mürver Asa'dan vazgeçer. Barış geri yüklenir.

İlk Harry Potter filminde Daniel Radcliffe kaç yaşında?

Harry Potter serisinin ilk filmi 29 Eylül 2000'de çekilmeye başladığında Radcliffe 11 yaşındaydı. Film, 16 Kasım 2001'de Amerika Birleşik Devletleri'nde gösterime girdiğinde, 12 .


Harry Potter kredisiz ne kadar sürer?

10 HARRY POTTER VE BÜYÜCÜNÜN TAŞI (2001) - 152 DAKİKA .

Harry Potter dizisi olacak mı?

bu gösteri dört, bir saatlik zorluklardan oluşacak Harry Potter'ın bir haber bülteninde söylediği her şeyin resmi web sitesi olan Wizarding World, ve izleyiciler evde oynayabilecek.

Azkaban Tutsağı'nda kredi sonu sahnesi var mı?

Krediler sırasında

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı'nın kredileri şunlardır: Çapulcu Haritası'nın bir versiyonu üzerinde, üzerlerinden yürüyormuş gibi görünen küçük ayak izleriyle gösterilmiştir. .

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı'nda kredi sonu sahnesi var mı?

Harry Potter hayranları Azkaban Tutsağı filminde gizli bir seks sahnesi keşfettikten sonra sersemliyor. Bitiş kredileri sırasında, isimleri filmde çalışan tüm insanlar Çapulcu Haritası'nın arka planında yer alıyor Hogwarts Şatosu'nun etrafında yürüyen yüzlerce ayak sesini gösteren.


Kara Dul Hawkeye aşık mı?

Çizgi romanlarda ve filmlerde Hawkeye ve Black Widow birlikte S.H.I.E.L.D. ... Çizgi romanlarda samimi oluyorlardı, oysa filmlerde, Black Widow'un ona olan sessiz aşkı bu yüzden kendini feda ederdi.

Natasha Romanoff nerede gömülü?

Kredi sonrası sahnede Contessa Valentina Allegra de la Fontaine'in (Julia Louis-Dreyfus) Yelena'yla aynı yerde buluşması ve orta batıdan nefret ettiğini söylemesi yer alıyor. Bunların hepsi Natasha'nın mezarının şurada olduğunu doğruluyor. Ohio .

Natasha Romanoff nasıl Kara Dul oldu?

Dünya Savaşı'nın ardından Natasha, onun gibi genç kızların uyuyan ajanlar olmaya şartlandırıldığı Kara Dul Programına geçti. ... Natasha'nın ölümüyle ilgili kederi, onu Red Room Academy'nin pençelerine ve kontrolüne daha da yaklaştırdı. ve sonunda Kara Dul unvanını kazandı.

Natasha Bruce'a aşık mı?

arasındaki romantizm bruce ve Natasha, Age of Ultron'dan sonra fışkırdı, çünkü Bruce/Hulk uzaya uçtu ve 2017'nin Thor: Ragnarok'unda Chris Hemsworth'un Thor'u ile takım kurdu. MCU hayranları, Bruce'un Infinity War'da dünyaya dönmesini ve hayranların en sevdiği hikayeyi yeniden ortaya çıkarmak için Natasha ile yeniden bir araya gelmesini bekliyordu ...


Clint ve Natasha Budapeşte'de ne yaptı?

Dreykov'u kesin olarak öldürmek için Black Widow ve Hawkeye Budapeşte'deki beş katlı binayı bombalarla donattı . ... Romanoff ve Barton daha sonra ayrıldı, ardından Dreykov ve kızı binanın içindeyken Romanoff bombaları patlattı. Hem Dreykov hem de Antonia, takip eden patlamada görünüşte öldüler.

Natasha Romanoff babası kimdir?

Ivan Romanoff (Rusça: Иван Романов) Natasha Romanoff'un babasıydı.