Premier hanlarda hamam var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Agustina Schmitt
Puan: 4.3/5(74 oy)

Her Premier Inn odasında bir ebeveyn banyosu , yorganlı süper rahat çift kişilik veya kral yatak, uzaktan kumandalı TV, çay-kahve yapma imkanı ve çalışma alanı. Ayrıca ütü, saç kurutma makinesi ve ücretsiz bebek karyolası kiralama hizmeti de sunuyoruz - tümü istek üzerine mevcuttur.

Travelodge'da banyo var mı?

odalarımız da en-suite banyo veya duş odalarına sahip olmak , geniş bir çalışma masası, Freeview ve WiFi ile bir TV.

Premier Inn tesisindeki aile odalarında banyo var mı?

Aile odalarının çoğunda süper rahat bir çift kişilik veya kral boy Hypnos yatak, ayrıca tek kişilik çekyat ve çekyat bulunur. Bebek karyolası da ücretsiz olarak temin edilebilir. Tüm aile odalarında ebeveyn banyosu vardır, çoğu küvet ve küvet üstü duş ile donatılmıştır. , birkaçının sadece duşu var.Premier Inn'de duşlar nasıl çalışır?

Gerek yok, her odada ücretsiz duş jeli vardır . Elinizi salladığınızda, ışıklar doğrudan yanacaktır. Uygulamamızı kullanarak veya başlığınızdaki dokunmatik ekranlı kontrol panelini kullanarak sıcaklığı ve fan hızını kontrol edebilirsiniz.

Premier Inn'de maske takmam gerekiyor mu?

Otellerinizde yüz maskesi takmam gerekiyor mu? ... Masa servisi olan restoranlarımızda, barlarda veya publarda yüz kapatma zorunluluğu yoktur. .

Premier Inn Heathrow Banyo Yolu | Tam inceleme

20 ilgili soru bulundu

16 yaşındaki biri Premier Inn'de tek başına kalabilir mi?

doluluk

16 veya 17 yaşındaki çocukların, ebeveyn veya vasinin sorumluluğunda ayrı odada/odalarda kalmasına izin verilir ve ebeveyn veya vasi de Çocuklar her zaman otelde kalırlar. .

Otel odaları temizlenebilir mi?

Günlük olarak, temizlik ekibi konuk odalarının temizlenmesinden ve yatakların 'kapatılmasından', ayrıca kirli havluların değiştirilmesinden ve diğer olanakların yenilenmesinden sorumludur. Bir yatak odasının yeni bir misafirin gelişi için hazırlanmasının gerektiği günlerde, yoğun bir temiz ve eksiksiz nevresim değişimi gerekli olacaktır.

Premier Inn Musluk suyu içilebilir mi?

İngiltere'deki hemen hemen tüm binalar gibi Premier Inn'ler de ana su kaynağından beslenir. Bu nedenle bu nedenle içmek güvenlidir.

Premier Inn'lerde mikrodalga fırın var mı?

Premier Inn odalarında çay ve kahve yapmak için yeterli olan ancak daha fazlasını yapmayan standart olanaklar bulunur. Orası buzdolabı ve mikrodalga yok .


Premier Inn'lerde buzdolabı var mı?

Düşük maliyetli bir otel zinciri olarak, Premier Inn, odalarda buzdolabı sunmuyor . Ancak, seçtiğiniz otelin resepsiyon ekibinin ilaç gibi eşyaları sizin için saklayabileceğini lütfen unutmayın.

Premier Inn'lerde ücretsiz banyo malzemeleri var mı?

Odalarımız ile birlikte gelir havlu ve duş jeli/şampuan Banyoda konaklamanız için hazır, ayrıca odanızda çay & kahve yapma imkanı bulacaksınız. Umarız bu yardımcı olur ve harika bir konaklama geçirirsiniz!

Premier Inn'lerde ütü masası var mı?

Evet . Resepsiyona sorun ve odanıza bir ütü ve tahta getirecekler.

Çift kişilik oda nedir?

Çift kişilik oda iki kişinin, genellikle bir çiftin kalması için tasarlanmış bir oda . Çift kişilik odada kalan bir kişi ek ücret ödemek zorundadır. Dört misafir için iki çift kişilik odaya ihtiyacı var. Çift kişilik odamızda iki kişi konaklayabilir.


Premier Inn oda servisi yapıyor mu?

Oda servisi yapıyor musunuz? Hayır , ama yiyecek ve içeceklerinizi odanıza kadar getirebilirsiniz.

Travelodge'da mikrodalga var mı?

Travelodge bir bütçe operatörü olduğundan, mikrodalga fırın yok .

Travelodges 5 uyur mu?

Resmi Travelodge doluluk koşulları şunları belirtir: Travelodge aile odasını 2 yetişkin, 2 çocuk (16 yaş altı) ve 1 bebek karyolasında ise 5 kişilik kullanabilirsiniz. . Sinsi olmadan başka bir kombinasyona izin verilmez.

Premier Inn'ler odalarda 5'e izin veriyor mu?

Premier Inn'in politika, bir odaya ikiden fazla yetişkinin girmesine izin vermiyor , bu nedenle, partinizde üç veya daha fazla yetişkin varsa, iki veya daha fazla oda ayırtmanız gerekecektir. Premier Inn'de 16 yaş ve üzeri konuklar yetişkin olarak sınıflandırılır.


Premier Inns köpeklere izin veriyor mu?

Ne yazık ki, yardım köpekleri hariç, evcil hayvanların otellerimizde kalmasına izin vermiyoruz .

Premier Inn havlu tedarik ediyor mu?

Evet, odadaki her kişi için bir el havlusu ve banyo havlusu var. .

Otel suyunu kaynatabilir misin?

Bir otel odasını kastediyorsanız, o zaman genel olarak konuşursak ' Evet bu iyi . Güvenli olmasaydı, otel bir su ısıtıcısı sağlamazdı. Sadece su ısıtıcısının suyu tamamen kaynatmasına izin verdiğinizden emin olun. 2.

Premier Inn'lerin odalarında kasa var mı?

odalarda kasa yok , ancak Premier Inns'de güvenlik çok iyidir, çünkü ortak alanların ötesine, yani odalara erişmek için anahtar kartınıza ihtiyacınız vardır. ... Bahsedildiği gibi bagaj kilitli odada ve değerli eşyalar resepsiyonda bırakılabilir.


Otel banyo musluk suyu içebilir miyim?

Evet, tamamen güvenli . Yönetmelikler, yükselen şebekeden olmayan muslukların tüketim için güvenli olmadığının işaretlenmesini şart koşar - bu nedenle, otelinizde bile (eğer saygınsa) durumun böyle olup olmadığını bileceksiniz.

Otel çarşafları güvenli mi?

Çarşaf ve yastık kılıflarınızın temiz olması garantilidir. , onları yıkamış olmanız şartıyla. Otel odanızda tahtakurusu varsa hangi çarşafı kullanırsanız kullanın ısırılırsınız.

Bütün gün otel odanızda kalabilir misiniz?

Çoğu otel bir ' 72 saat kuralı Bu, otel personelinin güvenlikle odaya girmesine izin verilmeden önce konukların işareti açık bırakabileceği anlamına gelir. ... Bu, odada yasa dışı veya tehlikeli bir şey olmasını önlemek içindir ve kapıdan hiç çıkarmazlarsa konukların otel personeline şüpheli görünmesine neden olabilir.

Önce hangi oda temizlenmeli?

'Islak alanları' temizleyin ilk

banyolar ve mutfaklar 'ıslak alanlar' olarak bilinir. Bunlar genellikle temizlemek için en çok zaman alır. Bu yüzden evinizi temizlerken ilk sırada olmalılar. 1. ve 3. adımları tamamladıktan sonra, her şeyin tozunu alın ve ardından banyo ve mutfağınızda çalışmaya başlayın.